Diskusia k článku
19/5
Windows Chrome
po pozretí videa som pochopil o čo ide s tím vypnutím displeja...... displej sa da vypnut z hociakej obrazovky (teda i z fotaku) po dvojtom poklepani na hornej liste. Snad to pomoze. Este pri tom fotaku ...aspon na g5 ked sa zapne simple mod ... tak to funguje tak ,ze kde na displeji tuknem prstom ,tak tam zaostry a okamzite sprravy i fotku , co je velmi navikove a rychle.
20/5
Windows Chrome
Postřehy ve vaší recenzi přesně souhlasí s mými zkušenostmi s LG G6. Děláte úžasné recenze vhodné pro běžného uživatele.
21/5
Apple Mozilla
Dakujeme. :-) Presne to je nasim cielom.
14/9
Linux Chrome
Takze objednal som si G6 LG ale 64GB verziu...pri najhorsom ho vraciam...ma ho tu niekto?
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
14/9
Android Android
» Nightmare: Takze objednal som si G6 LG ale 64GB verziu...pri najhorsom ho vraciam...ma ho tu niekto?
Co tak? Preco nie Honor9?
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
14/9
Android Android
Mam doma 64GB verziu.
--
lnk.sk/mM05
15/9
Windows Chrome
tiez?:)
a ako spokojnost?co by si vyzdvihol a naopak nie?
--
15/9
Android Android
Vadia mi 3 veci. Nemožnosť nastaviť farebnosť displeja, je veľmi studeny. Umiestnenie fotoaparátov, nech ho chytím akokoľvek vždy trafím jeden objektív. Automaticky jas displeja, aj keď mam pocit ze sa to po poslednej aktualizacii zlepšilo, ešte stále to nie je ono. Ostatne je super. Tebe bude vadiť zvuk, je ľahko podpriemerný a rovnako tak umiestnenie čítačky. Tieto veci ja neriesim.
--
lnk.sk/mM05
15/9
Windows Chrome
vyvazeni bile by v dnesni dobe meli nabizet vsichni vyrobci jako standart, divim se, ze lg nemaji display kalibrovany? v telefonu nejsou ani prednastavene rezimy?
--
primary: s7 black
15/9
iPad iPad
Nightmare: LG G6 64GB som mal 5 kusov. Pisal som tu o tom aj clanok. Objednal si si dual SIM?
15/9
Android Android
Ano displej je trochu do studena,mobil mame doma týždeň, zatiaľ ide pekne svizne, skusil som antutu a dal 140 000 bodov. Co je ale trochu divné tak to je volna RAM, ktorá je len tak 300 MB. Viem, ze Ram je na to, aby si vyuzivala ale aj tak je to divné. Predošlá zenina G3-ka mala 2GB ram a volnych mala vždy tak 500 MB, ale opakujem mobil ide zatiaľ svizne, ale napr. na xperie sa to nechyta
15/9
Windows Chrome
studeny odstin je celkem problem, miva to dost vyrobcu spatne, treba xperie to uz je takova klasika, nastesti sony nabizi upravu vyvazeni bile. pro upravu fotek je asi nejlepsich 7500Kelvinu, coz je v podstate takovy lehce nazloutly nadech, pokud jsou barvy vic do modra, je to dost spatny i pro oci. urcite bych na telefonu chtel, abych si mohl white balance upravit podle sebe.
--
primary: s7 black
15/9
Linux Chrome
Nie Borland...single
--
15/9
Windows Chrome
nevadí vam inak že vypínacie tlačidlo je v zadu v čítačke ? príde mi to dosť nepraktické...
--
Iphone 6 plus
15/9
Android Android
Scotty....vobec nie. Mne to osobne maximalne vyhovuje.
--
Lg V20 a G3 AutoServis Japan cars
15/9
Linux Chrome
Borland ja som uz presiel asi vsetky recenzie a aj tu tvoju..napriklad u Smartmanii skritizovali skoro vsetko este aj fotak takze trocha rozpaky
--
15/9
Windows Chrome
Borland kde si prečítam tvoju recenziu ?
--
Iphone 6 plus
16/9
Android Android
Dik Wayne.
Nightmare, realne som ten telefon pouzival jeden mesiac a kamarat ho ma stale. Ak by ta zaujimalo nieco konkretne, rad odpoviem. Nechcem znevazovat ziadnu recenziu, ide vzdy o iny pohlad ineho recenzenta. Ale ak skritizovali "skoro vsetko", niekde bude chyba. Ten telefon ma svoje muchy (najma v displeji), ale inak ide o velmi podareny kusok.
16/9
Windows Chrome
hlavne za tie peniaze jeden z tych vydarenejsich
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188