Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Diskusia k článku
7 dní 21 hod
Windows Chrome
Fantazia.

//edit; tie blur prechody v tom videu su otravne a aj tie ciernobiele skokove zoomy posobia tak nervozne a kazia harmoniu z prirody a plynulosti videa. paci sa mi dopasovanie do hudby, tych efektov mi tam pride ale zbytocne vela. a trosku by som upravil aj fadeout do uplnej tmy :) som len laik, s videami som robil len s tymi z hier a aj to poriadne davno...
--
¯\_(ツ)_/¯
7 dní 20 hod
iPhone iPhone
je to prakticky automaticky zostrih, ktory som trosilinku zeditoval. o moznostiach tej appky sa chystam pripravit videorecenziu. tu som zvolil prilis odvazne prechody, aj mne samemu to prekaza. musim sa s tym este trochu viac zoznamit. vdaka za koment!
7 dní 18 hod
Windows Chrome
tu ide ako foti telefon nie videodokument tu riesite ale ako ta g6 fuuh dost pekne
7 dní 8 hod
7 dní 0 hod
Windows Internet Explorer
» lukass86: tu ide ako foti telefon nie videodokument tu riesite ale ako ta g6 fuuh dost pekne
už viem, že ide o 30 fotiek fotených širokouhlým objektívom
7 dní 7 hod
Apple Mozilla
mozno je to v nadpise trosku nestastne sformulovane. ide o fotky zhotovene sirokouhlym objektivom v maximalnej velkosti zmensene na 1600 x 1200 kvoli rychlejsiemu nacitaniu.
7 dní 5 hod
Windows Firefox
popravde za talychto svetelnych podmienok by som cakal "krajsie" fotky
--
goo.gl/qXHfRf
7 dní 5 hod
6 dní 8 hod
» Lenka: mozno je to v nadpise trosku nestastne sformulovane. ide o fotky zhotovene sirokouhlym objektivom v maximalnej velkosti zmensene na 1600 x 1200 kvoli rychlejsiemu nacitaniu.
LG G6 má formát 18 : 9 (2:1)
7 dní 5 hod
7 dní 4 hod
Apple Mozilla
Riso pouzil najvyssie mozne rozlisenie na sirokouhlom objektive, a to je 13 Mpix pri 4:3. keby fotil 16:9, islo by o vyrez, takze na dlzku by si videl priblizne to iste, ale na vysku menej. Takze na sirokouhlej fotografii 16:9 pri pouziti sirokouhlej clony vidis menej nez pri pouziti formatu 4:3. :)
7 dní 5 hod
Android Firefox
» nanoSIM: už viem, že ide o 30 fotiek fotených širokouhlým objektívom
Širokouhlá je ohnisková vzdialenosť objektívu, s ktorým bola fotografia nasnímaná. Vole, ťažké na pochopenie čo.
--
Moja podstata vyplýva z mojho prirodzenia.
7 dní 5 hod
Windows Chrome
sirokouhleho ohniska, clona je stale kruhova :) kolegovi vadi, ze si pletie sirokouhle ohnisko so sirokouhlym formatom. Ale, co uz, dnes je moderne kontext nechapat :)
--
¯\_(ツ)_/¯
7 dní 4 hod
7 dní 0 hod
» Lenka: Riso pouzil najvyssie mozne rozlisenie na sirokouhlom objektive, a to je 13 Mpix pri 4:3. keby fotil 16:9, islo by o vyrez, takze na dlzku by si videl priblizne to iste, ale na vysku menej. Takze na sirokouhlej fotografii 16:9 pri pouziti sirokouhlej clony vidis menej nez pri pouziti formatu 4:3. :)
asi si mala na mysli širokouhlý objektív, nie širokouhlú clonu Lenka.
Áno, na na širokouhlej fotografii formátu 18:9 by som videl menej z toho efektu "rybieho oka" nez pri pouziti formatu 4:3.

napr. http://www.fony.sk/content/images/articles/1/125/12544/foto16.jpg
7 dní 4 hod
Apple Mozilla
jasne, sirokouhly objektiv. :)
7 dní 3 hod
Windows Chrome
Širokouhlý = so širokým uhlom. Širokouhlý objektív (napr. 18 mm ekv.) má širší uhol záberu než normálny objektív (36 mm ekv.). Širokouhlý formát snímky (napr. 16:9) má zase väčší (širší) pomer jednotlivých strán a tým pádom širšiu (dlhšiu) uhlopriečku. Dokonca si myslím, že širokouhlý môže byť skôr objektív a širokouhlopriečkový je monitor / displej / fotografia. Lebo uhly má fotografia aj displej mobilu (či už 16:9 alebo 18:9) všetky štyri rovnaké, 90-stupňové. Ale to už nezmeníme. Takže, širokouhlé fotky v tomto prípade znamenajú, že sú to fotky zo širokouhlého objektívu. Fotky s pomerom strán 16:9 nazývame fotkami s pomerom strán 16:9. :)
6 dní 23 hod
Windows Chrome
Ahojte, tie fotky su super. Zvazujem tiez tento telefon len cakam na vhodnu ponuku :)
Mam len jednu otazku, telefon mal uz nainstalovanu aktualizaciu V10f ?
Prinasa vraj lepsiu optimalizaciu fotoaparatu, hlavne upravuje silny posprocessing. Farby by mali byt menej saturovane.
6 dní 16 hod
Apple Mozilla
ano, tato aktualizacia prisla pocas testovania. priniesla aj zoomovanie spustou na obrazovke.
6 dní 6 hod
Windows Chrome
No max rozlisenie 13 Mpx na format 4:3 to sa mi nepaci hlavne ked dysplay je 2:1 .... este ze g5 ma tych 8 Mpx pri 16:9 .... vo vysledku sa to mozno rovna 13 MPX po oreze (mozno...nechce sa mi pocitat).
tak ci tak ....sirokouhly objektyv je super vec hlavne do interierov ..... vonku v prirode si dokazem struhnut panoramu a spravim si ake kolvek siroke ohnisko. cakam i tak na G7, viazanost nepusti . Inak pekna ukazka na co sa hlavne pouzivaju mobily . Kde je recenzia ? na s8 to date hned a na G6 cakate na sponzora ci co ?
6 dní 6 hod
Windows Chrome
Inak ja pozivam tlacitko zo zadu a je to naj vec , ked vytahujem telefon z vacku ,tak ho hned odomikam. A vzivote sa nestalo ze ho pri vkladani do vacku odomknem ,to je proste blbost.... plus je najhorsia vec ze hlasitost sa presunula na bok . Neznasam hlasitost na boku .... G3 bola v tomto super, Na g5 to absolutne neznasam . ked chces ovladacie tlacitka pri fotoaparate,tak potiahni prstom z horneho okraja displaya nadol .
Zacnite si zvykat vetsina aplikacii tak funguje . To je krasa velkeho displaya ... a navise je to elegantne a rychle.
5 dní 4 hod
Windows Chrome
bobpuls, dik za koment. vsetko spravne postrehy. ohladom recenzie, dnes ide von. na ziadneho sponzora sa necakalo. take veci nerobime. ;)
co sa tyka hlasitosti - pozeras video a regulujes hlasitost vzadu, a este povies, ze je to pohodlne? ale notak :D
5 dní 4 hod
Windows Chrome
Som rad ze som pomohol .Pozeram video vetsinou cez mx player ,takze nemam problem . Ale inak by to mozno vadilo, sice nemenim hlasitost tak casto aby to vadilo ,tazko povedat nemam skusenost . Pri hovore zato mi to extra vadi ked mam upravovat hlasitost z boku , tam to proste vadi .
5 dní 3 hod
Windows Chrome
uz ta maju :D presne, o toto tym vyrobcom ide. aby si potom nezmenil znacku. naucia ta na jednu odlisnost a si tam. prikladom je Apple 3D Touch - nikdy si to nepotreboval, ale ked zacnes stlacat silno ikony kontaktov (oblubene), waze (naviguj do prace), nastavenia (vypnutie datovych prenosov), zacne ti to na kazdom telefone chybat. treba byt odolny a nepodliehat az tak tym navykom. :)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188