Diskusia k článku
12/5
Windows Chrome
to mate 128GB verziu so 4GB RAM? lebo ja mam normalnu verziu L29 a RAM je 6GB. foliu potvrdzujem je strasna..
14/5
Windows Chrome
iPhone 7 Plus prekoná!...hm,tak to je už čo povedať...ale možno ho naozaj prekoná...Huawei P10 plus sa mi páči :-)
16/5
Windows Chrome
U mňa Huawei určite iPhone prekoná, či už krásnymi snímkami, ktoré s ním robím, alebo aj pomerom cena/výkon/dizajn.
16/5
Android Android
Režim dvoch okien sa dá lahko spustiť aj podržaním tlačidla multitaskingu. Ak používate softwarové tlačidlá samozrejme.
1/6
Windows Chrome
Vlaková ??
2/6
Windows Chrome
» Lucyana: U mňa Huawei určite iPhone prekoná, či už krásnymi snímkami, ktoré s ním robím, alebo aj pomerom cena/výkon/dizajn.
iphone prekonava jen samsung, ale to jenom protoze vydavaji spoustu levnych telefonu, na to jsou cisla prodejnosti. huawei nema tak zajimavy pomer cena/výkon/dizajn, novy modely se prave strasne pripodobnily iphonu, takovy samsung s8 to je uplne jina liga. jako jablickare te neoslovi telefon, kterej vypada jako "kopie iphonu", navic s takhle vysokou cenovkou.
--
primary: s7 black
2/6
Windows Chrome
Ondro seruus co si mal dovolenku?:D
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
8 dní
Windows Firefox
Tak si si vysníval senzor čítačky vpredu a máš ho ale ako ho chceš použiť, keď držíš telefón v jednej ruke a frajerku v druhej... ???
Huawei to pekne po...(hnojil)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188