Diskusia k článku
12.5.2017
Windows Firefox
Trochu mi vadi, ze bez rootu alebo bez ineho launchera (kedze to ma priamo Google launcher) sa neda odstranit vyhladavaci Google widget. A tiez, ze sa nedaju jednoducho nastavit percenta na ikonke baterie (da sa to ale fintou, ked pri dlhsom stlaceni ozubeneho kolieska v hornej roletke sa spristupni specialna polozka menu - Tuner UI - a v nom sa to da, ale je to moc drobne). Inak fajn fon.
25.6.2017
Android Android
Prosim vas. Ako sa v tomto mobile vypina rolovanie tapety pozadia pri rolovani medzi obrazovkami? Dakujem
10.7.2017
Android Android
Ahojte podľa minulej recenzie na G4plus som kúpil G4 nikde sa však poriadne nedočítate že tam chýba kompas. Nefunguje množstvo app a teraz pri G5 detto. Ak som sa správne dočítal tak len US verzia má tento senzor. POZOR. Recenzia bez presných špecifikácií ani nemusí byť.
10.7.2017
Linux Chrome
Ake apky napriklad?
--
♦ LG V30 ♦ Sharp Aquos S2 ♦
12.7.2017
Windows Chrome
Napr. používam pri práci simuláciu slnka po oblohe "sun locator, ale podobné app tiež využívajú kompas, potom pri hľadaní cache c:geo, veľmi dlho trvá kým GPS zistí trasu a na jej základe aj polohu voči severu. Aspoň tak si to vysvetľujem. "smart tools". Pri starom mobile som si vedel pomôcť pri hľadaní káblov v stene týmto softom keďže využíva elektromagnetickú indukciu alebo niečo v tom zmysle a dočítal som sa na fórach že tiež napr "pokemon GO" ale to nepoužívam. Kto nepoužíva ok, ale mne to chýba a rád by som sa zbavil G4 plus, preto upozorňujem na G5 plus.
12.7.2017
Windows Chrome
V niektorých SK predajniach sa píše o "Digitálny kompas (magnetický senzor)" ale neviem čo je na tom pravda http://www.mobilonline.sk/lenovo-moto-g-5-plus-sedy-sk-distribucia_d334833.html?whisperword=334833 napr. na heuréke je receznzia https://m.heureka.sk/mobilne-telefony/lenovo-moto-g5-plus-dual-sim-3gb-32gb/recenze/ a toto je na fóru lenova
https://forums.lenovo.com/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/MotoG5thGen/highlight/false/page/1/thread-id/100 tak som z toho jeleň.
29.8.2017
Android Android
Pred týždňom som váhal či počkať na g5s plus ale nakoniec som zobral moto g5 plus na paušál a som spokojný. Po zlej skúsenosti s unibody kovovou konštrukciou pri Huawei g8 ktorý sa pri veľkosti 5.5" ohol nosením vo vrecku som uprednostnil kombináciu plastu s kovom pri g5 plus pred celokovovou g5s plus. Lákal má ešte fotoaparát s dvoma objektívmi ale g5 plus má zase lepšiu clonu a dual focus. Tiež čo sa veľkosti displeja týka tak G5 plus po zapnutí gest a skrytí navigačných tlačidiel bohate postačuje. Ďakujem za skvelú recenziu, vďaka Vám som si vybral.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188