Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Diskusia k článku
20/4
Windows Firefox
Má niekto skúsenosť s rodinným predplatným?

Platnosť rodinného predplatného sa rozšírila až na šesť samostatných užívateľov pri zachovaní ceny 8,99 eur mesačne. Cena za jedno predplatné v rámci balíka je tak po prepočte len 1,5 eura.

http://vat.pravda.sk/komunikacia/clanok/393959-spotify-na-slovensku-opat-zlacnelo-vdaka-rodinnemu-predplatnemu/

Napriek názvu nemusí ísť o rodinných príslušníkov, do aplikácie sa dá pozvať ľubovoľná osoba odoslaním e-mailovej pozvánky. Teda slovenskí študenti nemusia mať až takú smolu. Môžu mať Spotify Premium aj za polovicu z polovice. :-)
20/4
Apple Mozilla
Sa mi marí, že Wayne to používa.
Ja mám v práci Tidal kvôli vyššej kvalite streamu.
--
LG H818P
20/4
Windows Chrome
ja to tak pouzivam, dohodol som sa tak s kamosmi a ficime na tom, zadal som adresu ze seci byvaju u mna :) a no problem :)
20/4
Linux Chrome
fonyboy ano, funguje to presne ako pise viperman. vsetci, ktori su "v baliku" musia byvat unho na adrese a musis odkliknut cestne prehlasenie, ze su tvoja rodina. je to super vec. myslim ze za rovnaku cenu je aj apple music predplatne, rodinne, tiez pre 1+5, a google play music neviem, neskusal som.
--
¯\_(ツ)_/¯
20/4
Windows Firefox
Ďakujem chalani :-)
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188