Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Diskusia k článku
9 dní
Linux Chrome
Super! este mi chyba nejake to makro, kvietky a tak, mozno macky :) Ale inac, super, Kto si kupi S8 kvoli foto urcite neolutuje, foti vynikajuco!
--
¯\_(ツ)_/¯
9 dní
Android Chrome
Na asi piatich alebo siestich slovenskych a ceskych weboch vysla presne dnes recenzia na S8/S8+. Velmi zaujimave...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho...HTC 10 Silver,32GB.
9 dní
Windows Chrome
Som Fanúšik Sony ale toto no paráda úplne nádherné fotky na mobil priam geniálne a tie nočné snímky žiaden šum maximálne hore na farbe oblohy aj to minimum úplná nádhera ešte to dať do rúk profesionálnemu fotografovi a také fotky z toho vylezú že až :)
9 dní
Android Android
Paráda fakt... Práve rozmýšľam nad ďalším mobilom... Rozmýšľal som nad apple 7,ale vidím konkurenta ☺️
8 dní
Windows Chrome
Knoxville nielen na CZ/SK, ale aj zahranicne weby to vypustili dnes. Predpokladam, ze redakcie telefon uz davno mali na testovanie (cca tyzden), akurat dnes Samsung zrusil embargo... bezna prax
--
HTC 10 gunmetal gray. Na predaj, info SS
8 dní
iPhone iPhone
embargo. ano. wayne, seria fotiek z hospodarskeho dvora ta potesi. vyjde o par dni :)
8 dní
Linux Chrome
parada. tesim :)
--
¯\_(ツ)_/¯
7 dní 22 hod
Android Android
https://youtu.be/w_dTXKhFWtE
--
goo.gl/qXHfRf
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188