Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Diskusia k článku
17/3
Windows Internet Explorer
To je čitateľ Michal. Michal má najmenej dva programy na úrovni M alebo vyššej. Michal má skupinu Magenta 1. Michal má neobmedzený denný balík za 2,99€ Michal neplatí nehoráznych 4,99€. Michal je múdry. Buď ako Michal. http://sk.nametests.com/test/result/michal/ns_77413935/index_new/
17/3
Windows Chrome
nanoSIM: top komentar :) na zlavu uzasne 2 eura musis calovat telekomu 40 eur a viac, nech zije tato firma
17/3
Windows Chrome
Michal ma XL a L aj s Mobilom + M bez mobilu a spolu mesačne zaplatí za paušály 37 € /bez splatiek zariadení/ takže som múdry 
17/3
Windows Firefox
Info z konkurenčného webu.

Telekom začal v minulých dňoch predávať neobmedzený denný mobilný internet za cenu 4,99 eura mesačne. Ak patríte do Magenta 1, získate ho o 40 percent lacnejšie.
Balíček si môžu aktivovať zákazníci s paušálom Happy M a vyšším. Štandardná cena je 4,99 eura mesačne. Web Fony.sk informoval, že ak patríte do skupiny Magenta 1, dátové neobmedzeno získate za 2,99 eura na deň.

Ak chcete získať zvýhodnené dáta, musíte si ich aktivovať cez web v rámci Magenta 1, nie cez SMS či Telekom aplikáciu – v tom prípade by ste platili štandardnú cenu.
17/3
Apple Mozilla
mne na infolinke trvdili, ze to je v systeme nastavene automaticky a ten, kto splna podmienku, dostane aj cez SMS data s nizsou cenou.
17/3
Windows Firefox
» Lenka: mne na infolinke trvdili, ze to je v systeme nastavene automaticky a ten, kto splna podmienku, dostane aj cez SMS data s nizsou cenou.
Konkurenčný web uvádza, že je to neobmedzený denný mobilný internet za cenu 4,99 eura mesačne. :-)
17/3
Windows Chrome
Michal ma zrejme ale specialnu retencnu ponuku ktoru si vydupal u telekomu, bezne ak by som chcel XL + L + M aj s mobilmi tak som daleko od ceny 37 eur. Novy zakaznik, alebo zakaznik ktory premysla nad tym ze by isiel k telekomu horko zaplace pri ich cenach a nuteni do viazanosti
18/3
Apple Mozilla
» fonyboy: Konkurenčný web uvádza, že je to neobmedzený denný mobilný internet za cenu 4,99 eura mesačne. :-)
pomylili sa. :-)
18/3
Windows Chrome
» Lamah: Michal ma zrejme ale specialnu retencnu ponuku ktoru si vydupal u telekomu, bezne ak by som chcel XL + L + M aj s mobilmi tak som daleko od ceny 37 eur. Novy zakaznik, alebo zakaznik ktory premysla nad tym ze by isiel k telekomu horko zaplace pri ich cenach a nuteni do viazanosti
*Js platim za pausal XXL 30 eur mesacne a teraz bud mudry ty "odbornik" na vsetko... :)
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho...HTC 10 Silver,32GB.
18/3
Windows Chrome
Budem rad ak mi das link na pausal XXL za 30 eur priamo na ich webe ty "odbornik". To o com hovorim su retencne ponuky ktore nie su urcene pre kazdeho
19/3
Windows Chrome
Lamah no podstate máš pavdu všetkým nedajú takú cenu a Happy M mam bez mobilu L a XL s mobilom
Knoxville no ja som mohol mať XXL za 22 eur len pre mňa by to bolo zbytočne stči mi XL :)
19/3
Windows Chrome
Jop, presne na to som narazal, ked ja ako nezakaznik Telekomu chcem k nim prejst, tak nemam moc na vyber z dobrej ponuky, zlavu nedostanem len tak. Ti co uz v telekome su maju viac moznosti na manevrovanie
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188