Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Diskusia k článku
15/3
iPhone iPhone
To je presne pre mna. :)
15/3
Android Firefox
Dufam ze waze nes....via. je to len zbytočnosť. Kazde auto ma uz autoradio
--
Honor 8
15/3
Windows Chrome
kto uz pocuva radio, ked moze spotify? ja som aj na felicii pustal hudbu iba cez spotify a aux vstup...
--
¯\_(ツ)_/¯
15/3
Android Android
Ten kto nema tolko volnych dat, aby ich mohol premrhat na spotify...
--
S6 edge+
15/3
Windows Firefox
» Merrick: Ten kto nema tolko volnych dat, aby ich mohol premrhat na spotify...
Ved sa tu 90% ludi chvali ako skvela a lacna je 4ka a O2... tak ako je mozne, ze niekto potrebuje setrit data? Jaaaj kvazioperatori nemaju signal ani na konci mesta ;-) nie to este na dialnici
15/3
Windows Chrome
Spotify dokaze ukladat subory offline. Nie je nic jednoduchsie ako si na PC naklikat playlist, stiahnut ho do mobilu a pocas cesty pocuvat offline bez minania dat. A waze zas tolko nezozerie, ak ma tiez offline ulozene mapy. Ci? A ako dlho trva priemerna jazda s waze?
--
¯\_(ツ)_/¯
15/3
Android Android
Hudbu v telefone mozem mat aj bez spotify, a bez toho aby som si za to platil.
--
S6 edge+
15/3
Windows Firefox
pouzivat waze bez pripojenia straca "veskery" zmysel.
--
goo.gl/qXHfRf
15/3
Android Android
Wayne aky zmysel ma pouzivat waze na kratke trasy kde to poznam? Navigaciu prave pouzivam len na dlhe trasy do neznama...
15/3
Windows Chrome
mdrak pouzivas waze?
--
goo.gl/qXHfRf
15/3
Android Firefox
Waze zapinam aj na 2km cestu ktorú poznám a idem po nej 3-4x denne
--
Honor 8
15/3
Android Android
oxy nepouzivam ho pravidelne, lebo osobne nemam potrebu vediet kde je radar, nehoda, alebo kolona. Navigaciu pouzivam len na neznamich miestach. Aj to zaplateny Sygic.
15/3
Android Android
Drviva vacsina ludi používa waze presne kvôli tomu co ty nemas za potreby :) mam zaplateny sygic a copilot, ale ak potrebujem nieco nájsť tak púšťam google maps a ak sa len presuvam z bodu A do bodu B tak pustam waze.
--
goo.gl/qXHfRf
15/3
Windows Chrome
Prave dnes som si to vsimol a aj hned vyuzil pri ceste z prace ;) Zatial to vnimam pozitivne. Stve ma iba zle domyslene nabijanie telefonu v aute, ale to je chyba auta, nie telefonu. Waze-u drzim palce a spytify beriem ako nutne "zlo" v dnesnej hektickej dobe, kedy nema vyznam menit cd, alebo SD karty v autoradiu a PC aby clovek pocuval svoje oblubene skladby vsade a na roznych zariadeniach.
--
Bez čiernej by nebola biela
15/3
Windows Chrome
@Mdrak, ak chces dopravne info a zvolit si trasu aby bola co najplynulejsia, preco nie? Kratka, dlha trasa, ved to je jedno. Waze data taha iba pri doprave a infu, to nie su gigabajty, mapy sa ulozia samozrejme offline.

@Merrick, ano, mozes. Pokial si na Slovensku, tak mozes. Uz vo vyspelejsich krajinach EU by som neriskoval. Ja radsej zaplatim spotify sebe a 4 dalsim, a nech si kazdy vytvara playlisty a stahuje ich na wifi, ako by som mal ja stahovat a kopirovat hudbu podla zelani, a trapit sa s id3 tagmi, 128-192kbps, oni su spokojni a ja tiez, a za tych 9 evri mi to stoji :) tych 320kbps staci na vacsinu zanrov a songov, v pohode.
--
¯\_(ツ)_/¯
16/3
Android Android
Wayne mne nejde vobec o data, ale proste na kratke trasy sa mi nechce stale nastavovat navigaciu len koli dopravnemu infu, staci mi zapnut radio. Je pravda nebyvam v Blave, kde sa daju nepriechodne cesty obist. U nas v Trencine je zapcha kazdy den a musim si to vystat tak ci tak, lebo obist sa to neda. Nepotrebujem na to navigaciu :)
16/3
Apple Mozilla
ved naco nastavovat navigaciu? ja navam urcenu trasu minimalne. len ked chcem vediet, ktora je v meste aktualne rychlejsia. necha j app spustenu a bude ta upozornivat na hliadky, nebezpecenstva pred tebou. Waze nie je iba navigacia. :)
16/3
Android Android
No keby som zil v Blave tak by som waze asi pouzival, ale u nas to nema fakt zmysel, ked o policajtoch viem presne kde su a ked sa stane nehoda nemam to ako obist, nemame vsade obchvaty, alternativne cesty. BTW. Waze som skusal este ked vacsina ludi u nas ani nevedela, ze nieco take je.
18/3
Windows Firefox
Waze si nataha za hodinu pouzivania len okolo 10-15mb
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188