Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Diskusia k článku
14/3
Windows Firefox
Za tie peniaze aj s tymi "chybickami krasy",...urcite nie :-)
15/3
Android Android
za 330e je to dobrá kúpa
--
Motorola M3888, Nokia 5110,Siemens s35i, Nokia 3510i, Nokia E50, Nokia E51, Nokia 5000, Nokia E72, Samsung Galaxy s3, Samsung GAlaxy s3 neo
15/3
Windows Chrome
Samsung sa naozaj trošku pomiatol s cenovou politikou ich modelov strednej triedy. Ale na druhú stranu dá sa tomu rozumieť vzhľadom na stále narastajúce ceny vlajkových lodí, ktoré pre tento rok sú o čosi vyššie ako minulý. Minimálne Huawei p10 štartuje na 649, LG G6 sa povráva nad 700 eur a Samsung Galaxy S8, čerešnicka na torte, má štartovať na základdnej cene 800 eur.
15/3
Android Android
Samsung robi hlavne biznis a to znamena, ze kym to ludia kupuju, nema zmysel zacinat na nizsej sume. S dopytom rastie cena.
--
S6 edge+
15/3
Windows Chrome
tie ceny sú ozaj pre nás vysoké ale nie pre ľudí zo západu kde zarábajú bežne 2000-3000€. Pri takom plate je telefón za 800€ pre nich ako pre nás telefón za 300€...
17/3
iPhone iPhone
vcera som ho skusal, celkom fajn, len ta cena je uplne mimo, taka s6 edge je momentalne lacnejsia a aj ked je to starsi model oproti a5 aspon vyzera ako premiovka, je to uplne iny pocit, a5 keby bol za 250 tak spokojnost ale ceny cez 400 eur su nezmysel
2 dni 14 hod
Windows Chrome
ahojte, ma niekto z Vas uz tento telefon ? stretli ste sa so zahrievanim telefonu ? Planujem si ho kupit ale odradza ma video z youtube, kde je heat test a telefon sa zohrial az na 51 stupnov. Konkretne
https://www.youtube.com/watch?v=udh8nJ447dI&t=208s
dakujem
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188