Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Diskusia k článku
14/3
Windows Firefox
Za tie peniaze aj s tymi "chybickami krasy",...urcite nie :-)
15/3
Android Android
za 330e je to dobrá kúpa
--
Motorola M3888, Nokia 5110,Siemens s35i, Nokia 3510i, Nokia E50, Nokia E51, Nokia 5000, Nokia E72, Samsung Galaxy s3, Samsung GAlaxy s3 neo
15/3
Windows Chrome
Samsung sa naozaj trošku pomiatol s cenovou politikou ich modelov strednej triedy. Ale na druhú stranu dá sa tomu rozumieť vzhľadom na stále narastajúce ceny vlajkových lodí, ktoré pre tento rok sú o čosi vyššie ako minulý. Minimálne Huawei p10 štartuje na 649, LG G6 sa povráva nad 700 eur a Samsung Galaxy S8, čerešnicka na torte, má štartovať na základdnej cene 800 eur.
15/3
Android Android
Samsung robi hlavne biznis a to znamena, ze kym to ludia kupuju, nema zmysel zacinat na nizsej sume. S dopytom rastie cena.
--
S6 edge+
15/3
Windows Chrome
tie ceny sú ozaj pre nás vysoké ale nie pre ľudí zo západu kde zarábajú bežne 2000-3000€. Pri takom plate je telefón za 800€ pre nich ako pre nás telefón za 300€...
17/3
iPhone iPhone
vcera som ho skusal, celkom fajn, len ta cena je uplne mimo, taka s6 edge je momentalne lacnejsia a aj ked je to starsi model oproti a5 aspon vyzera ako premiovka, je to uplne iny pocit, a5 keby bol za 250 tak spokojnost ale ceny cez 400 eur su nezmysel
23/4
Windows Chrome
ahojte, ma niekto z Vas uz tento telefon ? stretli ste sa so zahrievanim telefonu ? Planujem si ho kupit ale odradza ma video z youtube, kde je heat test a telefon sa zohrial az na 51 stupnov. Konkretne
https://www.youtube.com/watch?v=udh8nJ447dI&t=208s
dakujem
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188