Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Diskusia k článku
14/3
Windows Firefox
Super, tlieskam. A teraz mi vy vysvetlite : Mám USB modem od T-komu Huawei. A čo teraz. Bude to fungovať v Orange? Alebo opäť 50 €? Tak ich mám v pulp fiction !!!
14/3
Apple Mozilla
funkcnost snad zalezi od vlozenej SIM karty nie? :-) Neviem o tom, ze by Telekom blokoval modem na pouzitie iba vo svojej sieti.
15/3
Windows Internet Explorer
Citujem: Z pohľadu zákazníka 4ky sa po zmene zmluvného partnera nezmení nič, naďalej bude v lokalitách pokrytých vlastnou sieťou 4ky využívať prednostne túto 4G alebo 2G sieť, v miestach, ktoré zatiaľ 4ka pokryté nemá, sa automaticky prepne do siete zmluvného partnera.

To je síce pekné, ale u mňa, nakoľko som v lokalite nepokrytej vlastnou sieťou 4ky a jediný príjem mám cez GPRS Telekomu to znamená, že som nútený 4ku ukončiť. Toto opäť niekto nedomyslel.
15/3
Windows Firefox
Nemyslím že by software od T-komu ktorý je pred inštalovaný v Usb modeme podporoval ORANGE. Ale, milá Lenka, môžem byť len milo prekvapený !!!
15/3
Windows Firefox
Ahoj ja mam HUAWEI E3372 a funguje s ktorokolvek simkartou. Bezproblemov. Staci nastavit spravne APN. Nic viac.
15/3
Android Android
Hura hura hura 3x hura :) spomeniem lokality ako Rastislavice, Polny Kesov telekom signal takmer nula orange pohoda :)
15/3
Android Firefox
V Sali kolíše sgnal z 2G na 4G , kazdu chvilu prepina frekvencie. Mobil vydrzi 10h prevadzky, pri O2 signale mobil vudzi celý den. Narodny oaming je pouzitelny iba pri hovoroch
--
Honor 8
15/3
Android Android
Ked neprsi, aspon kvapka...
--
mobil
15/3
Windows Chrome
bodnar.tom ma pravdu, u mna detto, s Huawei E182E aj E585. Staci ked nie su blokovane, co uz dnes nikto nepraktizuje.
--
Nitra + Krahule a ine horske sidla
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188