Diskusia k článku
15/2
Apple Mozilla
Rozmýšľam nad tou 3310. Len mi nenapadá čím by to nadväzovalo? Monochromatický displej, ani dizajn azda nie. Snáď iba tlačidlá (nie rozloženie) a číslo modelu :-))
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
16/2
17/2
Windows Chrome
Tej 3310 sa trochu bojím. Ak by to bol Top smartfón s "dobrou" výdržou, vodeodolnosťou..., s cenovkou okolo 700 €, tak si myslím že by to išlo na dračku. Takto neviem, jedine že to zasadia do dizajnovo veľmi podobného tela ako mala pôvodná 3310. Dúfam že ma pozitívne prekvapia.
16/2
Windows Chrome
3310 bude dumbphone za 59€
--
¯\_(ツ)_/¯
16/2
iPhone iPhone
wayene, to bylo dobry....jak si ho uzemnil.
--
primary: s7 black
16/2
Windows Chrome
co vsetci vsade pisu o dlhej vydrze baterie, vydrz cca tyzden ak sa nepozivala, pri intenzivnejsom pouzivani som kazdy den nabijal
--
Kto chce, hľadá spôsob, kto nechce, hľadá dôvod.
16/2
iPhone iPhone
presne, ze dumbphony mely vetsi vydrz je nejrozsirenejsi fama, taky jsem musel nabijet denne, kdyz jsem vice telefonoval a hral hada.
--
primary: s7 black
16/2
Windows Internet Explorer
» ondrakomous: presne, ze dumbphony mely vetsi vydrz je nejrozsirenejsi fama, taky jsem musel nabijet denne, kdyz jsem vice telefonoval a hral hada.
ondra, za komousú bylo všechno jinak :-)
17/2
Windows Chrome
Wayne ďakujem za upozornenie, ale ak by si čítal môj príspevok pozorne, tak zistíš že som to vedel.

Táto časť, "Top smartfón s "dobrou" výdržou, vodeodolnosťou..., s cenovkou okolo 700 €, tak si myslím že by to išlo na dračku." bola moja hypotéza, myslím si že v takom prípade by to ľudí zaujalo.

V tejto časti "Takto neviem, jedine že to zasadia do dizajnovo veľmi podobného tela ako mala pôvodná 3310. Dúfam že ma pozitívne prekvapia." som komentoval skutočnosť, čiže aj to čo si podotkol ty, že bude stáť 59 €.

Nabudúce sa to budem snažiť napísať zrozumiteľnejšie, aby to všetci pochopili.
26/2
Windows Firefox
https://mobilenet.cz/obrazek/tiskova-konference-nokia---shrnuti-klicovych-informaci-251589

Network and connectivity
Network speed 2G
Networks GSM 900/1800 MHz

Viac na:
https://www.nokia.com/en_int/phones/nokia-3310
--
♦ iPhone 6s Plus ♦ OT-1035D ♦ iPhone 4s ♦ iPhone 5s ♦ Nokia N82 ♦ SE Xperia SP (C5303) ♦ SE 750i ♦ Siemens ME45
26/2
Windows Chrome
3310 2017 je realitou :)
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188