Diskusia k článku
11.2.2017
Linux Firefox
Ahoj, chcel by som sa opýtať prečo hybridný slot pre karty je hodnotený ako plus keď bežne vo Vašich recenziách sa tento údaj nachádza práve ako mínus.
11.2.2017
Apple Mozilla
+ hybridný slot pre druhú SIM / microSD kartu Toto bolo v inej recenzii už aj v mínusoch. Sa v redakcii dohodnite, bo to vyzerá nekonzistentne. Samozrejme pre mňa je hybridný slot negatívum..
--
LG H818P _ _ _ Testing LG X Fast
11.2.2017
Android Android
Co tam po hybridnom slote :) ale co tie prispevky z roku 2009 v tejto diskusii? :D
--
lnk.sk/mM05
11.2.2017
Apple Mozilla
mental, kazdy redaktor moze mat vlastny nazor na slot, nemyslis? :)
oxy, clanky z roku 2009 su aj pre mna zahadou, riesime to. :)
11.2.2017
Android Android
Tak uz aj tu sa pcha politika, to tu vazne ide na Slovensku dole vodou...
11.2.2017
Windows Chrome
Hybridny slot povazujem za minus, ak sa telefon hrdo prezentuje ako dual SIM, ale nejde o plnohodnotny dual SIM s dvomi slotmi pre SIM karty a samostatnym slotom pre microSD. V tomto pripade povazujem podporu dual SIM za prijemne spestrenie, nakolko interna pamat ponukne pri tejto cenovke dostatocnych 16 GB, teda druhy slot mozno pokojne vyuzit pre dual SIM.
11.2.2017
Windows Chrome
Mdrak, ako sa darí na súmračnej? :D :D :D
11.2.2017
Android Android
Jamie, dobre sa mame, prave mame chlebicky a cakame na predsedu, mozno pride aj kapitan :D
Musim byt hned zo Sumracnej ked mi vadi, ze sa vsade pcha politika? Ta najprecenovanejsia vec ako politika? Clovek sa ma vediet sam o seba postarat pokial mu to zdravie dovoluje. Politika je pre tych co nevedia co s volnym casom...
11.2.2017
Windows Chrome
Tak ak možno príde aj kapitán, tak to sa ozaj oplatí počkať :D nemám pocit, že by Lenka, tým komentárom pchala sem politiku... Bola to vtipná poznámka, že nie všetci musíme mať na všetko rovnaký názor ako páni od súmračnej :D nevidím v tom najmenší problém :)
11.2.2017
Windows Chrome
» Mdrak: Jamie, dobre sa mame, prave mame chlebicky a cakame na predsedu, mozno pride aj kapitan :D
Musim byt hned zo Sumracnej ked mi vadi, ze sa vsade pcha politika? Ta najprecenovanejsia vec ako politika? Clovek sa ma vediet sam o seba postarat pokial mu to zdravie dovoluje. Politika je pre tych co nevedia co s volnym casom...
nie si sam neboj...
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
13.2.2017
Windows Chrome
Politika nema na Fony.sk co hladat. Lenkinu zbytocnu poznamku som vymazal. Suhlasim aj s vyhradou, ze hybridny slot by mal byt na Fony.sk jednotne povazovany za vyhodu alebo nedostatok. Na druhej strane sa da vzdy opytat autora na dovod, preco danu vlastnost oznacil za vyhodu / nevyhodu a on rad odpovie. Myslim, ze Matusovou reakciou je vec vysvetlena.
Chlapi, som vdacny za vasu konstruktivnu kritiku a vazim si, ked sa este na slovenskom internete najdu weby, kde ludia autorov alebo ich tvorbu kritizuju slusny sposobom. Som rad, ze vas tu mame.
14.2.2017
Android Android
Richard, vazim si Ta za to co si napisal.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188