Diskusia k článku
5/1
Android Android
Moj dalsi fon. Vyzera super...
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus3.
5/1
Apple Mozilla
NJ. Akurát nechápem túto (zhubnú) stratégiu. Predstavovať telefóny 5-6 mesiacov pred uvedením na trh. Nad Zenfone 3 Deluxe sme tiež slintali, kým prišiel do predaja stal sa "neatraktívny". Toto sa dialo aj v minulosti a mnohé značky na to doplatili.
Väčšina výrobcov predstaví novinky 27. februára na MWC. V priebehu marca/apríla budú k dispozícii.
Asus opäť utrie nos.
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
5/1
Android Android
To iste aj Alcatel a pod. Toho sa presne bojim ze za pol roka uz budu vlajkove lode so Snap. 835 a toto nadsenie z Asusu zase nejako vyprcha...
--
5/1
Windows Chrome
Xiaomi ma dnes oznamit Mi6 s S835. Ktovieako dlho to bude trvat Oneplusu nez vydaju novy model s S835. Tipujem, ze uz teraz planuju a v aprili/maji nieco ukazu. Alcatel tiez pred rokom ukazal Idol 4S a prisiel az v juni ci juli ci kedy ked uz bolo X podobnych a aj lepsich telefonov na trhu..

Som zvedavy kolko klonov Mi Mix tento rok uvidime...
--
¯\_(ツ)_/¯
5/1
Android Android
Neverim ze Xiaomi dnes predstavi vo Vegas novy fon.
--
5/1
Windows Chrome
Ktovie :) ale stream si vecer pozriem, teasery vyzeraju zaujimavo :)
http://en.miui.com/thread-461227-1-1.html
--
¯\_(ツ)_/¯
5/1
Android Android
Ľudia, to iba ja, ci je nás tu viacej takých, čo ich zaujíma viac co predstaví a nové prinesie XIAOMI ako Samsung, Apple, Asus ci Huawei? (Nemyslím len vo Vegas, ale celkovo.)
Ja som zvedavý čo prinesú aj ostatné značky, ale na XIAOMI som nedočkavý x krát viac. A pritom som XIAOMI nikdy nemal. Momentálne vlastným Samsung Galaxy S6.
--
Na predaj: Apple iPad 2017 128gb, strieborný. Úplne nový, krabica vo fólií.
5/1
Windows Chrome
no Xiaomi tiez nic nove neukazalo akurat bielu verziu toho bezramikoveho fonu
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
6/1
Android Android
To sa dalo cakat. Vlajkova lod,najskor az vo februari. Ak vobec...
--
6/1
Android Android
Vyhodit peniaze za nieco takéto? :) ak by to bolo do 450€ tak este ano ale to bude mat cenovku ako S8.
--
goo.gl/qXHfRf
6/1
Linux Chrome
S8 by mala mat tiez takmer ziadne ramiky ale ma zmiznut tlacitko home takze som zvedavy ci sa to potvrdi...
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
6/1
Windows Chrome
toto cudo ma hodne daleko od bezramikoveho telefonu.
ak sa niekto "hrdi" takym oznacenim tak si vzdy pozriem rozmery a vidim... od tohto asusu maju mensie ramceky aj niekolkorocne telefony
--
goo.gl/qXHfRf
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188