reklama
...
13/2/2011
Windows Chrome
Valaroma: cem ho, cem ho, cem ho :-D
13/2/2011
Windows Firefox
DuMBaSS: AA ten dizajn vyzera dost posahane.Vela nevyuziteho mieta po bokoch klavessnice,male tlacitka to bude zase ako pri X10 mini pro ze na 1 palec 3 tlacitka.ZAto technicke parametre su velmy slusne ale takmer zhodne s neom.ale ked uz Android s klavesnicou tak asi Milestone.
13/2/2011
Windows Opera
sykyyyy: keby xperia neo bola takto s qwerty tak ju chcem hocijako...ale vyzor tohto sa mi moc nepaci
13/2/2011
Windows Internet Explorer
Dumbo: Pride mi to ako taky nastupca mini s mierne odlahcenymi pozmenenymi funkciami a celkovou vybavou X10i- ma radio, QWERTY a aj HD video, co sa da lahko dostat aj do starej X10i.
13/2/2011
Windows Firefox
DuMBaSS: ak by to mal byt nastupca X1émini pro tak celkom nadupany ale ted dizajn-EEE
13/2/2011
Windows Opera
ganaj: nechapem ako to mozu povazovat za nastupcu x10 mini ked to je dost velky fon.s mini to ma malo spolocne...neviem na co to spravili takto,mohli spravit toto pro s malymi rozmermi.a mohli spravit neo s qwerty...
13/2/2011
Windows Firefox
DuMBaSS: Aj mne sa to nejak nezda ze by to mal byt nastupca XminiPRO nikde sa to nespomina,ze by bol priamym nastupcom malej Xperio pro
13/2/2011
Windows Chrome
kordo: Ja by som to skor nazval ako vacsi brasko X10mini pro ako nastupca...
13/2/2011
Windows Firefox
DuMBaSS: Hej kordo nieco take,predsa nemoze mat nastupca o cca 1,25 palca vacsi displej a o rozmeroch ani nehovorim.
13/2/2011
Windows Internet Explorer
Marcel: chlapci to je nastupca Vivazu PRo, nastupca X10mini Pro mam mat 3 palce, a zda sa mi urcite krajsi nez toto.
http://forum.semania.cz/index.php?action=dlattach;topic=27561.0;attach=7627;image
Fakt na co tolko priestoru okolo klavesky
13/2/2011
Windows Firefox
DuMBaSS: noo tak nastupca vivazu pro by to kludne mohol byt ale preco potom tak neurcity nazov?
14/2/2011
Windows Opera
fulminatrix: Ani Vivaz, ani Mini ... Logicky je to nastupca povodnej X1. Naozaj nechapem ako moze autor napisat, ze sa jedna o nastupcu X10mini pro, ked sa jedna o teleofn s takmer dvojnasobnymi rozmermi. Obcas mam pocit ze niektori redaktori len automaticky prekladaju tlacove spravy a vobec pri tom nerozmyslaju.
14/2/2011
Windows Opera
viperman: LOL, toto nie je ziadny nastupca xperie mini pro, co vam tu uz hrabe? pozrite sa na tie rozmery.
14/2/2011
Windows Opera
emil: sak o tom sa tu pise ze to neni nastupca x10 mini pro ale mal to byt nastupca,boli uz aj nejake fotky o nom a tam bol dost maly,neviem ci to takto prerobili,alebo ci toho skutocneho nastupcu este volakedy neskor predstavia
14/2/2011
Windows Opera
viperma: SE uverejni urcite este jeden mensi telefon ako xperiu mini, vela ludi si tie telefony kupilo a kazdy nechce mat velku tehlu. ak to nespravia tak su hlupi...
16/2/2011
Windows Firefox
riki: Uprimne SE X10 je naozaj tehla, ale taky Galaxy S so svojou hrubkou a vahou je skvely telefon pri ktorom si clovek ani neuvedomi, ze ma 4 palcovu uhlopriecku. Priatelka ma X10 mini a neni to zly foun, ale predsalen trochu narocnejsiemu uzivatelovi nemoze ponuknut plnohodnotny zazitok, predsa je to skor zensky alebo nahradny telefon.
16/2/2011
Windows Chrome
beno1: celkom slušná video prezentácia fónu (z Barcelony?)
http://www.youtube.com/watch?v=MOY92q9OFg0&feature=BF&list=QL&index=4
24/3/2011
Windows Firefox
jozies222: ja nevem z tim dizajnom je to hrozne xperia arc je ovela lepsia ale stale nevem co robia take velke mobily jak mininotebooky
8/4/2011
Windows Firefox
SE: len taka mala poznamka, prvy thumbnail odkazuje na zly screenshot. Tento telefon ma zaujal, tesim sa na recenziu
11/4/2011
Windows Chrome
patrikos: neviem preco tu riesite koho to ma byt nastupca??? co sa tyka velkosti podla mna akurat, urcite lepsie ako x10 vyzera naozaj ako tehla, dizajn mohol byt premakanejsi ale ide o parametre a funkcie a tie ma perfektne. Uz nech je na trhu!!!
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
...
reklama
Najnovšie príspevky
Copyright ©2014 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - ISSN 1336-7188