Diskusia k článku
30/11/2016
Windows Chrome
» schejta: Vsetky docela slusne no pre mna su to vsetko velke rozmery :( v sucasnej dobe ako keby vyrobcovia uz nevedeli nic kompaktne ani vyrobit. Zatial pouzivam stare LG P710 ale uz na nom nefunguje GPS a baterka ma uz tiez problemy s vydrzou(ak sa dozije vecera tak som rad). Takze hladam nieco v podobnych rozmeroch a aj parametrami. Momentalne 768 RAM + 4 GB ROM, po nainstalovani aplikacii mi este stale ostava cez 800MB. Mne tie 4GB nejak stacia len skoda ze vsetko co je male ma 512MB Ram a do toho uz ist nechcem a tiez maju len 5Mpix fotak a tie co maju aspon 1GB Ram a 8Mpix fotak tak su vzdy minimalne 5" :(
Mám G2 Mini 2 roky a 2 týždne, v rodine je L7 II. G2 Mini môžem odporúčať ako náhradu za L7 II, všetko je rýchlejšie a lepšie :) Len teda je to už ozaj starší mobil a treba s tým počítať. Ak ide o kompaktnosť, tak čísla hovoria samé za seba: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6117&idPhone2=5275&idPhone3=7605 . Hodil som do porovnania aj Lenovo A1000. Možno ešte niekde bude G2 Mini dostupný.
30/11/2016
Android Android
Preco nie take alebo onake xiaomi? Žiadne by v texte nemalo byt spomenute, nakolko sa k nam stale oficiálne nedovaza :)
--
lnk.sk/mM05
30/11/2016
Windows Chrome
To mozno nie, ale v ponuke ich ma napriklad O2

https://www.o2.sk/e-shop/-/hwlisting/telefony/xiaomi

Zaujemcovia by mali vediet, aspon orientacne, ci po zariadeni siahnut, alebo nie.
--
¯\_(ツ)_/¯
30/11/2016
Android Android
Ja som kupil pre mamu cez black friday Sony E5 za 90£ v kamennom obchode.Mobil ide pekne.Na Facebook,Skype atd. celkom postacuje.Fotak je ale onicom.Skusal som aj Huawei y6 II compact a ten mali asi nejaky vadny kus,lebo po otvoreni galerie sa zasekol a museli ho restartovat.Toto ma odradilo.Mimochodom to bol moj favorit.Xiaomi som ani len na rozume nemal.Pokial tu nebudu oficialne a aj so vsetkym servisom,LTE tak dovtedy sa mu vyhnem.
--
Samsung galaxy s7,Huawei p10
1/12/2016
Windows Chrome
Zaujímavý článok. Posledné 2 mesiace som kúpil 4 mobily. Lenovo P1m som kúpil dcére, veľké plus je silná batéria, ktorá vydrží celkom dlho pri intenzívnom používaní. Xiaomi Redmi 3s som kúpil manželke v prevedení gold v slovenskom e-shope, takže žiadne komplikácie z Číny... Pekný, svižný mobil s výbornou batériou, veľmi príjemne ma prekvapil, odporúčam! Bratovi som kúpil Huawei P8 lite gold, dizajnovo asi najkrajší, šikovný, ale sklamanie je batéria, rýchlo sa vybije v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi. No a sebe som teraz kúpil Huawei P9 lite, dizajnovo predná strana nič moc, ale zatiaľ spokojnosť so všetkým, batéria skvelá na rozdiel od 8-ičky. V minulosti som sa naháňal za megapixelmi, rozlíšením displeja a veľkosťou pamäte, teraz je priorita batéria!
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188