Diskusia k článku
23 dní
Android Android
origo obal stoji skoro tolko, co cely telefon.
Nevadi, bude dobry aj bez obalu :D
--
http://postimg.org/image/qyit99mqn/ Honor 8 Sapphire Blue + Kodak Ektra + NVIDIA SHIELD K1
20 dní
Android Android
mate ho uz niekto doma? :)
--
http://postimg.org/image/qyit99mqn/ Honor 8 Sapphire Blue + Kodak Ektra + NVIDIA SHIELD K1
20 dní
Windows Chrome
Neodolal som Alze. Zajtra podvecer ho budem mat. Som len nadsenec a hlavne syn je momentalne analogovy foto fanda, takze take nieco sa mu paci, lebo Kodak...
20 dní
Linux Chrome
Bazowski to si ty ten z markizi?:D inac Kodak vypredany na Alze a to bolo tam vyse 350 ks :D
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
19 dní
Windows Firefox
Ja nie som dopravny analytik :-) Telefon je fajn. Syn ma fandovske obdobie na stare fotaky, ako som pisal vyssie. Takze znacka Kodak ho zaujala. Tak som mu ho zatial dal. Po kupe som ho aktualizoval. Spolu nan bolo 5 aktualizacii. Na webe boli clanky, ze po tych zlych recenziach to velmi vylepsilo kvalitu fotografii. Zatial neviem potvrdit, necham to na syna, nech si foti a uvidime. Telo a material - za mna velmi dobre. Na to, ze bol uvedeny do predaja niekedy v roku 2016 super vybava. 3GB RAM, 10 jadro, NFC, USB-C. Za tie peniaze super kupa.
A pubertiak doma vyskereny...
16 dní
Android Android
Hejko 125.00 minus 5
15 dní
Windows Firefox
Nechal som sa strhnut šialenstvom co sposobila Alza. Objednal som aj ja a za dva dni som ho vrátil. Taká hrča. Hrube, neforemné, no nevedel by so si stým predstavit den. Pri fotografovaní to nebola tiež nejaká špička aj ked sa mi stihlo 5 aktualizácii.
No a len tak nechat ležat 115e v šufliku mi pride take neekonomické. Šialenstvo v Alze bolo až také, že ked som ho ja vracal, tak pri druhej priehradke si ho jeden pán vyzdvihol. Hnrd ho tam zac´čal rozbalovat a skumat. No snád mu poslúži.
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188