Diskusia k článku
6/9/2016
7/9/2016
Windows Chrome
toto vyzera na dobry stroj skoda toho procaka a grafiky baterku zabili!parada
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
6/9/2016
Apple Mozilla
Nechápem prečo nedávajú také batérie do vlajok.
Všade 3Ah, sem tam 3500..
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
7/9/2016
Android Android
Chcem 5,5" dualsim s fullhd a slušným foťákom. Hry nehrám. Zobrať P1, čakať na P2, alebo zobrať napríklad Moto G4 (plus)?
--
N73, SGSII cm13, Scribe HD, G750, MotoG4 plus,
7/9/2016
Android Android
P1 ma otrasny fotak. Radsej Moto, alebo Oneplus3. Alebo Honor/huawei tie maju celkom ok fotaky.
--
¯\_(ツ)_/¯
7/9/2016
Android Android
Zober oneplus 3 za tu cenu je to kupa roka.
--
Keď niekto zomrie,je to na dlho... OnePlus 5.
11/9/2016
Android Android
Zbytocne zbytocne... Mam p1 a tak som sa tesil na nastupcu ze pride s nejakym raketovym procesorom so slusnym fotakom a vacsou ram (ok to asi jedine) ale vidno ze nepride. Na co tie virtualne tlacidla na disleji nechapem, velkost vyzera byt rovnaka aj koncepcia akurat o to bude mensia vyuzitelna cast displeja. Dalej 13 mpx ma klasicka p1 16 mpx ma pro ale ziadna slava tak som zvedavy ako budu vyzerat fotky z p2 ked pouzili sony fotak... Som zvedavy co vaha plus minus asi bude rovnaka (nieco by mohli zhodit aspon zaokruhlit nizsie :D) a vyzera ze bude troska tensi co tiez urcite potesi.
3/11/2016
Windows Chrome
Lenovo by bolo omnoho sympatickejsie, keby spravili trochu poriadok v portofliu. Mam pocit, ze modely oznacuje generator nahodnych pismen, cisel a slov PRO a PLUS... Vydavaju kadzy tyzden novy model, vsetky pritom vyzeraju rovnako, pripadne uplne odveci, a zaroven, nebyt loga, clovek ich nerozozna od hocijakeho ineho cinskeho vyrobcu.
18/11/2016
Android Android
Amoled + veľká baterka, tajne som dúfal že by tam ešte mohol byť foťák z moto. Ale nie, 13mpix svetelnosť 2,2. Počkám ešte na nejaké testy, prípadne prihodím na Z play.
--
N73, SGSII cm13, Scribe HD, G750, MotoG4 plus,
25 dní
Windows Chrome
dobra cena v Malle 199€ (a kto ma tu Mall kartu) tak dokonca len 149€!
--
25 dní
Android Android
P2 za dveste. Axon 7 za dveste. No nekup to... ;)
--
25 dní
Windows Chrome
niekomu sa to moze hodit kto chce kupit fon
--
25 dní
Android Android
Ved moze nemyslel som to v zlom. Keby som chcel fon s dobrou vydrzou tak to Lenovo urcite zoberie. Ma ho kamarat a celkom vydarene Lenovo...
--
25 dní
Windows Firefox
Prave som ho objednal za tych 199...Prechadzam z One M8.Tak som zvedavy,hlavnu tu super vydrz...Len sa trosku bojim,ze tam nie na 100% vyladeny Nougat a obsahuje este par bugov :(
25 dní
Linux Chrome
mal by dostat 8.0 Oreo aj
--
25 dní
Windows Chrome
urcite ho nedostane nedostane :)
--
lnk.sk/mM05
25 dní
Linux Chrome
Akoze nie?niekde som cital ze by to malo dostat
--
25 dní
Linux Chrome
Sice na plane upgrade Lenova liste je pisane ze P2 nemala by mat 8.0...
--
25 dní
Windows Firefox
Mňa tá ponuka za 199 € tiež zaujala, len sa obávam, či nejde o ročné "skladové ležiaky", čo pre baterku určite nie je dobre.
--
♦ iPhone 6s Plus ♦ OT-1035D ♦ iPhone 4s ♦ iPhone 5s ♦ Nokia N82 ♦ SE Xperia SP (C5303) ♦ SE 750i ♦ Siemens ME45
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188