Diskusia k článku
23.8.2016
Android Android
Screenshot sa tak robi na kazdom androide :)
--
lnk.sk/mM05
3.9.2016
Android Android
Neviete kde sa da kupit 32gb verzia? Vsade maju len 16.
--
S6 edge+
6.10.2016
Linux Chrome
LEDku inak ma len reaguje na spojenie s PC nie na hovory a notifikacie
--
♦ LG V30 ♦ HTC One M9 ♦
17.10.2016
Android Android
Som zmateny ohladom funkcie aktivneho dual SIM. Vo videu Riso vravi, ze ked sa pouziva jedna SIM, druha je neaktivna. V Techboxe pisu, ze pocas hovoru na jednej SIM sa hovor zobrazi aj na druhej SIM. Ako to teda je?
13.12.2016
Windows Chrome
viete mi niekto povedat ako si nastavim vlastnu skladbu ako zvonenie? nikde to nemozem najst. lenovomoto g4 plus. dakujem
13.12.2016
Windows Firefox
sprav si v telefone adresar "ringtones" a nakopiruj si tam mp3 ake len chces...
potom ti bude tie skladby ponukat na vyber vo vyzvanacich tonoch
--
lnk.sk/mM05
13.12.2016
Android Android
A ako vytvorim ten adresar? Nejak neviem ako na to :-)
13.12.2016
Windows Chrome
Ked to nevies, stiahni si aplikaciu Zedge, s tou to ide lahko....

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.zedge.android&hl=sk

Vyhladas si ake zvonenie chces, a rovno si ho nastavis.. Vacsinou su tam kratke useky pesniciek, alebo tie najzaujimavejsie..
--
¯\_(ツ)_/¯
13.12.2016
Windows Chrome
pripojis telefon cez kabel k PC,
stiahnes notifikacnu listu a vyberies "prenos suborov (MTP)
v pc pustis "prieskumnik" a najdes telefon XT1642
vnutorna pamat, prave tlacitko na mysi a tam mas moznost "novy priecinok"
napis "ringtones" a rovno si tam nakopiruj co chces
--
lnk.sk/mM05
13.12.2016
Android Android
Dakujem vam :-)
13.12.2016
Windows Firefox
tak dá sa to aj priamo v mobile, cez správcu súborov.
--
LG H818P _ _ _ in reserve LG V20
14.12.2016
Windows Chrome
Pôvodne som chcel Z play, ale predtým som zobral moto G4 plus ako pokus, čo sa dá za tie peniaze dostať.
Na vyskúšanie, a keď mi nebude vyhovovať, pošlem ďalej ako darček pod stromček niekomu z rodiny. Po vyše týždni som nenašiel nič otravné, systém je rýchly, baterka do večera v pohode, foťák na moje účely veľmi použiteľný. Ak niekto chce 5,5" dual sim, vrelo odporúčam moto G4 plus.
--
N73, SGSII cm13, Scribe HD, G750, MotoG4 plus,
18.2.
Android Android
Neviete prečo mi fotí predný selfie foťák ovela ostrejšie ako zadný hlavný. Zadný je mierne poškriabaný ale myslím že to bolo takto stále, selfie som dlho nepoužíval a nevšimol som si to.
18.2.
Windows Chrome
Invi, ten predny moze mat nastavenu vacsiu hlbku ostrosti. Takto sa moze vyhnut tomu, ze selfie z roznych vzdialenosti by raz boli rozmazane a inokedy ostre.
Teda ak nema aj na prednom fotaku zaostrovanie.
Naopak, zadny zaostrovanie ma. Pokial tam zmenis fotorezim, tak tiez mozes urcit hlbku ostrosti. Ak mas "portret", potom by mala byt mala (ak to neupravuje len farbu pleti). Pri portrete je rozmazane pozadie (tzv. bokeh) ziadane, portret posobi prirodzenejsie a podoba sa vnimaniu cez nase oci.
Ak mas zvolenu "krajinu", potom by hlbka ostrosti mala byt vacsia, aby bol ostry cely zaber a nie len stromy v popredi a pohorie vzadu rozmazane.
--
Galaxy Note 8
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Najnovšie príspevky

Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188