Diskusia k článku
...
25/3/2016
Windows Chrome
dobry fotky, dneska jsem procital radu webu, kde byl srovnavany samsung s6 a s7, musim rict, ze z toho mam docela smiseny pocity, dokonce s6 v rade recenzi a to nejenom nasich, ale i zahranicnich vychazel lepe.
--
primary: s7 black
25/3/2016
Windows Chrome
no fotky su spickove tu sa mi to potvrdilo inak osobne vypinam veci ako Bluetooth a radsej si ho znovu zapnem ked potrebujem :)
--
♦ HTC One (M9) ♦ HUAWEI Honor 6 dual sim (32GB,black) ♦
25/3/2016
iPhone iPhone
Ja tiez vlastnim 6S Plus a zvazujem s7. Chcel by som sa spytat Lenky, oplati sa prejst ? Najvacsim lakadlom je u mna fotoaparat a kompaktnejsie rozmery.
25/3/2016
Android Android
Tak to uz ano. Paci sa mi ze na bielej verzii skoro nevidno ramcek okolo displeja. Asi prvy telefon nad ktory by som uvazoval v bielej.
--
¯\_(ツ)_/¯
25/3/2016
Windows Chrome
me by zajimalo, proc android 6 ma takhle obrovsky ikony, je to na vsech telefonech! na nekterych nejde ani zmensit pocet radku, pokud si clovek nenainstaluje nejaky launcher.
--
25/3/2016
Android Android
Ikony mám identické ako pri päťke
--
goo.gl/qXHfRf
25/3/2016
Apple Mozilla
» Sategi_82: Ja tiez vlastnim 6S Plus a zvazujem s7. Chcel by som sa spytat Lenky, oplati sa prejst ? Najvacsim lakadlom je u mna fotoaparat a kompaktnejsie rozmery.
Pokial chces vyskusat Android, tak urcite ano. Ten komfort pri drzani v ruke je citit. iP 6S PLus je poriadny kus, S7 je krajsia, lahsia a dobre sa ovlada. :-) Fotoaparat je tu vyborny, no aj v 6S Plus je velmi dobry. Neviem, ci by som presla len kvoli fotoaparatu. Skor nie. Ale kvoli kompaktnosti (keby sa mi zunovala 6S Plus) a na vyskusanie Androidu ano.
25/3/2016
Apple Mozilla
» ondrakomous: me by zajimalo, proc android 6 ma takhle obrovsky ikony, je to na vsech telefonech! na nekterych nejde ani zmensit pocet radku, pokud si clovek nenainstaluje nejaky launcher.
Obrovske ikony? O com pises? A ktory telefon neponuka zmenu mriezky?
25/3/2016
Windows Chrome
mna by zaujimalo ten restart...to ked ste napriklad volali tak sa restartol??
--
25/3/2016
Apple Mozilla
nie, ked lezal na stole. nic sa na nom nerobilo.
26/3/2016
Windows Firefox
pripravujete aj recenziu S6 edge vzapati?(resp prip priamu porovnavcku)
--
Nokia n96,nokia e66,nokia asha 210
26/3/2016
Apple Mozilla
S6 edge? ta tu je uz rok. pripravujeme S7 edge.
26/3/2016
Windows Chrome
» oxy: Ikony mám identické ako pri päťke
ikony jsou vetsi na androidu 6, ma to tak nexus, motorola, sony, nemyslim tim jenom ikony, ale celkove nastaveni. atd. vypada to presne takto https://youtu.be/a6TCZahUD0M, ty ikony jsou proste obrovsky. nechapu, proc tak deafaulne je. na ios ma vsechny ikony stejny, tady mas jinou velikost na domovske obrazovce, jinou v nastaveni a jeste jinou v celkovym rozlozeni aplikaci a jeste tam mas bilou plochu pod tim. myslim presne tohle https://youtu.be/a6TCZahUD0M?t=39s
--
26/3/2016
Android Android
Defaulte to tak určite na Sony, ale dá sa to v nastaveniach zmenšiť.
--
LG H818P _ _ _ Testing Moto G5 Plus
26/3/2016
Windows Chrome
Zdravim Lenka, ak mozem poprosit odpoved na 2 otazky:
1/ ci sa daju na SD kartu presuvat aj aplikacie a hry a su plne funkce? Niekde som citala, ze vlastnik S7 edge ich presunul bez problemu, ale po vypnuti a zapnuti mobilu sa uz nedali spustit a neboli ani viditelne, len prazdne ikony, neviem si to predstavit
2/ ci chodia normalne bez nejakeho casoveho opozdenia, teda ihned notifikacie a oznamenia z WhatsApp, Gmailu, Viber a ine 3strany. Preco ma to zaujima? Chcem vymenit ZTE Axon mini /inak fajn fon/ prave pre to, ze tie notifikacie nechodia aj napriek kompletnym nastaveniam. Gmail sice oznami, ale niekedy aj po 1-2 hodine od prichodu a WhatsApp len ked sa mu velmi chce, inek mi to pipne az ked sa do aplikacie pozriem ci mi nieco neprislo, zufale, nic sa s tym neda robit. Na S7 viem ze nefunguju v Always on zapnuti, ale zaujim ma ci chodia spolahlivo do notif.listy a na zakladnu odomykaciu obrazovku.
Dakujem a zelam pekny den a prijemne prezitie Velkonocnych sviatkov,
26/3/2016
Apple Mozilla
viem ti teraz zodpovedat len na tvoju druhu otazku, notifikacie chodia okamzite, nezaznamenala som ziadny problem s oneskorenim. S7 aktualne nemam u seba, ked sa mi vrati, vyskusam ten presun hry a dam vediet.
26/3/2016
Windows Firefox
hry pojdu skor tie aplikacie su dolezitejsie
--
Honor 8
26/3/2016
Windows Chrome
Ondro - zase raz niečo čo vieš a predtým si chvalil teraz haniš a ani nevieš že sa to da zmenšiť ... To kolko si sa zaujimal o Androidy predtým, či len tak z vlaku (rychlika) ...,?
--
S7edge
26/3/2016
Windows Chrome
taky drahy a novy telefon ma problemy s restartmi..no neviem podla mna silna kava a aktualizacia uz nejaka bola?
--
26/3/2016
Android Android
» pepo30: Ondro - zase raz niečo čo vieš a predtým si chvalil teraz haniš a ani nevieš že sa to da zmenšiť ... To kolko si sa zaujimal o Androidy predtým, či len tak z vlaku (rychlika) ...,?
psal jsem nekde otazku, jestli to jde zmensit? psal jsem uplne neco jinyho, ze defaltne je to velky a/ptal jsem se, proc to je defaultne velky a jeste bile podbarveny, nightmare, pro me je nejvetsi zklamani fotak, automatika barvi do zluta a fotky v seru jsou uplne bez detailu, pritom by to melo mit nejaky dvojnasobny pixely na cipu, nejak se to neprojevuje. dalsi trapas jsou otisky na zadnim krytu, pritom tam stacilo dat nejakou ochrannou vrstvu, dalsi vec, ze na diode neni ochranne sklo s odolnosti, takze se snadno poskrabe. format 16:9 je sirokouhly bezne se ve fotografii nepouziva, ze je format na chipu 4:3 je dobre, ale chtelo by to format 1:1, protoze fotit ve ctvercich je nejvic cool.
--
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
...
Najnovšie príspevky

Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188