Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Ostatné novinky · Dnes 00:00 · K smartfónom série Motorola Moto Z si môžete kúpiť nový modul, ktorý premení telefón na Polaroid s hardvérovou spúšťou v bočnej stene.
Ostatné novinky · Včera 12:00 · diskusia 1 · Novú verziu používateľskej nadstavby MIUI 9.5 dostane 35 modelov značky Xiaomi. Ani tentoraz výrobca nezabúda na niekoľko rokov staré smartfóny.
Ostatné novinky · 21/3 19:00 · Od štvrtka 22. marca štartuje v Košiciach obľúbená služba Taxify, ktorá funguje na princípe spolujazdy. Už od ranných hodín si budú môcť košičania objednať cez mobilnú aplikáciu odvoz do práce či do školy.
Ostatné novinky · 21/3 11:00 · Za stiahnutý obsah z obchodu Applu už môžu zákazníci Telekomu platiť kreditom, alebo im bude suma vyfaktúrovaná v mesačnom zúčtovaní služieb.
Ostatné novinky · 21/3 00:00 · Inteligentná chladnička má kapacitu 456 litrov rozdelenú medzi mraziaciu a chladiaciu časť. Podporuje Wi-Fi a môžete ju ovládať pomocou mobilnej aplikácie.
Ostatné novinky · 20/3 11:00 · Vylepšený headset HTC Vive Pro s vyšším rozlíšením, zdokonalenou ergonómiou a integrovanými slúchadlami sa už čoskoro začne predávať aj na Slovensku. Pôvodný model Vive zároveň dostáva nižšiu cenovku.
Ostatné novinky · 20/3 00:00 · diskusia 1 · Najnovší prírastok do potrfólia čínskej značky prináša technologickú novinku - čítačku odtlačkov umiestnenú pod ochranným sklom displeja. Nikoho už asi neprekvapí, že má v hornej časti obrazovky výrez ako iPhone X.
Ostatné novinky · 19/3 18:00 · Firma vraj výrazne investuje do výroby vlastných microLED displejov. Sú fyzicky tenšie, jasnejšie a energeticky menej náročné než aktuálne OLED displeje.
Ostatné novinky · 19/3 14:00 · PR · Služba vám umožní objednať si vytlačené fotografie v ľubovoľnom počte a rozmeroch priamo z mobilu. O pár dní vám ich doručí kuriér rovno do schránky. V ponuke je tiež široká škála kalendárov, kníh a iných fotodarčekov.
Ostatné novinky · 19/3 00:00 · Beta verzia mobilnej aplikácie robotického vysávača zobrazuje intenzitu signálu Wi-Fi siete v domácnosti. Získate tak prehľad o sile bezdrôtového pripojenia v jednotlivých miestnostiach.
Ostatné novinky · 18/3 00:00 · Novinka od firmy Anker s až 10 W výstupom dobije podľa výrobcu váš smarfón rýchlejšie než nabíjačky od Samsungu a Applu. Podporuje najnovší štandard Qi a má vnútorné chladenie, ktoré sa stará o optimálnu teplotu.
Ostatné novinky · 16/3 19:00 · diskusia 1 · Šikovný gadget využíva neurónové siete na optimálne nastavenie pre každú scénu. Nastavenia optimalizuje na základe 18 rôznych faktorov, ktoré porovnáva s profesionálnymi fotografiami.
Ostatné novinky · 16/3 14:00 · Novinka je určená deťom, má ich motivovať k pohybu, monitoruje spánok, ponúka rodičovskú kontrolu a päťdňovú výdrž na jedno nabitie.
Ostatné novinky · 16/3 00:00 · diskusia 3 · Operačný systém pre nositeľné zariadenia dostal nové meno aj logo. Žiadne veľké zmeny neprišli, len niekoľko menších vylepšení.
Ostatné novinky · 15/3 14:00 · diskusia 3 · PR · Portál zoskupuje elektronické verzie akciových letákov najobľúbennejších hypermarketov, supermarketov a drogérií. Zľavnený tovar môžete vyhľadávať aj cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS.
Ostatné novinky · 14/3 17:00 · Uber spúšťa novú funkciu, ktorá zákazníkovi vopred oznámi pevnú cenu za jazdu. Dohodnutú sumu zaplatí aj v prípade, že cesta bude kvôli hustej premávke trvať dlhšie než inokedy.
Ostatné novinky · 14/3 14:00 · Nový model inteligentných hodiniek ponúka štvorcový 1,34'' displej, celodenný minitoring tepu srdca, fitnes funkcie, možnosť bezkontaktných platieb, odolnosť voči vode a štvordňovú výdrž na jedno nabitie.
Ostatné novinky · 14/3 00:00 · Tradičná júnová konferencia pre developerov sa bude aj tentoraz konať v San Jose v McEnery Convention Center. Hlavnou témou bude softvér, špekuluje sa o nástupcovi iPhonu SE a lacnejšej verzii MacBooku Air.
Ostatné novinky · 13/3 18:00 · PR · V bratislavskej Starej tržnici sa 26. a 27. marca uskutoční druhý ročník Experience Conference – najväčšieho slovenského eventu zameraného na UX dizajn a digitálne inovácie. Na konferencii vystúpi 9 svetových expertov z firiem ako Google, IDEO, Airbnb, Clearleft či Kiwi.com.
Ostatné novinky · 13/3 10:00 · K najväčšej technologickej akvizícii sveta nedôjde. Prezident USA Donald Trump vydal nariadenie, ktorým ju zakázal. Bojí sa o národnú bezpečnosť.
Ostatné novinky · 13/3 00:00 · diskusia 1 · Pomocou kábla môžete súčasne počúvať hudbu cez slúchadlá s 3,5 mm jackom a nabíjať. Má bezpečnostnú certifikáciu a spolupracuje s mikrofónom či ovládaním na vašich slúchadlách.
Ostatné novinky · 10/3 00:00 · K smartfónom radu Moto Z môžete pripojiť množstvo rôznych modulov, ktoré doplnia a rozšíria funkcie telefónov. K projektoru, reproduktoru, hernej konzole či externej batérii má pribudnúť hedaset pre virtuálnu realitu.
Ostatné novinky · 9/3 18:00 · Na trh sa dostáva ďalší android, ktorý láka vysokou kapacitou batérie. Okrem dlhej výdrže ponúkne šesťpalcový natiahnutý displej a 16 Mpix prednú kameru s automatickým zaostrovaním.
Ostatné novinky · 9/3 00:00 · Google uverejnil prvý náhľad svojho nového operačného systému, ktorý prinesie viaceré zmeny. Nové grafické prostredie doplní podpora výrezu na displeji, lepšia bezpečnosť či nižšia spotreba batérie.
Ostatné novinky · 8/3 11:00 · diskusia 9 · Snímky prezrádzajú, že výrez v hornom displeji, za ktorý sa iPhonu X smial celý svet a teraz ho množstvo výrobcov napodobňuje, dostane aj nová generácia radu Huawei P.
Ostatné novinky · 7/3 12:00 · Na barcelonskej výstave bol hviezdou Huawei stánku tenký a výkonný notebook s 13,9-palcovým FullView 3K displejom a kamerou ukrytou v klávesnici.
Ostatné novinky · 7/3 00:00 · O necelý týždeň bude mať svoju premiéru ďalšia novinka značky Honor. Výrobca na svojom webe láka pozvánkou, ktorá prezrádza niektoré parametre pripravovanej novinky.
Ostatné novinky · 6/3 19:00 · diskusia 3 · Nepopulárna novinka, ktorú Facebook testoval vo vybraných krajinách, ustupuje. Najprv zmizla z webu a dnes by ste ho nemali nájsť už ani na mobile. Všetky príspevky stránok sa tak vrátili späť na pôvodný News feed.
Ostatné novinky · 6/3 00:00 · Web vznikol pod hlavičkou ministerstva životného prostredia. Informuje o kvalite ovzdušia na Slovensku, národnom programe znižovania emisií a stratégii na zlepšenie kvality.
Ostatné novinky · 5/3 15:00 · diskusia 1 · Po piatich rokoch sa vracia legendárna pretekárska séria. Autori sľubujú viaceré novinky, nebude chýbať bohatšia ponuka obsahu, množstvo vozidiel, prepracované kolízie či nový typ ovládania. Hra je aktuálne v testovacej fáze na iOS.
Ostatné novinky · 4/3 00:00 · diskusia 6 · Oproti predchádzajúcemu obdobiu si Apple výrazne polepšil. Xiaomi, Fitbit aj Garmin medziročne klesli. Skokanom roka sa stala značka Fossil.
Ostatné novinky · 3/3 00:00 · diskusia 2 · Na tohtoročnom MWC ukázalo Sony nielen nové smartfóny, ale aj zaujímavé bezkáblové slúchadlá. Technológia dual listening umožní počúvať hudbu a zároveň vnímať okolité zvuky. (živé fotografie)
Ostatné novinky · 2/3 18:00 · diskusia 3 · Video portál rozširuje podporu sťahovania videí do 125 nových krajín. Nechýba medzi nimi ani Slovensko. Pomocou tlačidla pod videom si ho môžete uložiť do pamäte telefónu v ľubovoľnej kvalite a pozrieť kedykoľvek v offline režime.
Ostatné novinky · 1/3 13:00 · diskusia 1 · Výrobca čipov chce znížiť rozdiely medzi sériami 600 a 800. Hardvérová novinka bude lacnejšia, prinesie však lepšiu podporu pre umelú inteligenciu a zníženie spotreby energie.
Ostatné novinky · 1/3 08:00 · Eset sa pred vírusmi a malvérom rozhodol chrániť aj smart televízory a set-top-boxy s operačným systémom Android TV. Jeho aplikáciu pre tieto zariadenia nájdete v Google Play zadarmo.
Ostatné novinky · 28/2 12:00 · diskusia 15 · Priložením mobilu zaplatia majitelia smartfónov s Androidom, funkciou NFC a platobnou kartou od jednej zo štyroch slovenských bánk. PIN zadávať nebudete.
Ostatné novinky · 24/2 00:00 · diskusia 12 · Už o pár dní príde na Slovensko služba Google Pay, ktorá umožní platiť mobilom pomocou NFC. Medzi podporovanými bankami zatiaľ chýbajú dve zvučné mená.
...
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188