Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Ostatné novinky · Dnes 16:00 · Po nových iPadoch uviedol Apple potichu dlho očakávanú druhú generáciu bezdrôtových slúchadiel AirPods. Dizajn ostal, zlepšila sa výdrž na jedno nabitie pri hovoroch a k dispozícii je aj verzia s bezdrôtovým nabíjaním.
Ostatné novinky · Dnes 14:00 · Apple neporušil tradíciu a aj tohtoročná júnová konferencia pre developerov sa bude konať v San Jose v McEnery Convention Center.
Ostatné novinky · Dnes 11:00 · diskusia 1 · Google upozorňuje používateľov služby Google+, aby si do konca marca zálohovali svoj obsah, inak o dáta prídu.
Ostatné novinky · Dnes 00:00 · Aktualizovaná verzia grafickej nadstavby od Oppo prináša niekoľko noviniek. Na prvý pohľad upúta redizajn prostredia, o zlepšenie výkonu sa postará Hyper Boost a pridané funkcie ocenia aj hráči.
Ostatné novinky · Včera 11:00 · diskusia 4 · S informáciou prišiel produktový riaditeľ Judd Heape. Tvrdí, že aktuálne nastolený trend zvyšovania megapixelov bude pokračovať. Okrem toho dodáva, že najnovší procesor Snapdragon 865 dostane podporu HDR10+.
Ostatné novinky · 18.3. 11:00 · HTC sa už niekoľko rokov nedarí vymaniť z červených čísel. No napriek tomu, že aj v poslednom kvartáli za uplynulý rok vykázal výrobca stratu, je výrazne nižšia než pred rokom.
Ostatné novinky · 16.3. 00:00 · diskusia 4 · Nová verzia operačného systému od Googlu má priniesť vylepšené rozpoznávanie tváre s podporou infračervenej kamery. V preview verzii sa objavilo aj nahrávanie obrazovky.
Ostatné novinky · 15.3. 18:00 · diskusia 2 · Novinky radu P30 od Huawei budú mať premiéru až o niekoľko dní, no už dnes výrobca láka na hodnotný darček k nákupu. Ak na niektorý z modelov napíšete recenziu, môžete získať aj Bluetooth reproduktor.
Ostatné novinky · 14.3. 18:00 · diskusia 16 · S príchodom Moto G4 pred tromi rokmi Lenovo ambiciózne vyhlásilo, že dostane dva veľké updaty systému. Nakoniec Lenovo, resp. Motorola sľub dodrží, no ten sa týka len radu G4.
Ostatné novinky · 14.3. 10:00 · Pripravovaný smartfón sa objavil na stránke amerického Samsungu. Svojim výkonom by mal vyniknúť v hrách. Špekuluje sa o silnej batérii, výsuvnej prednej kamere a čítačke odtlačkov v displeji.
Ostatné novinky · 13.3. 18:00 · diskusia 2 · Prvá webová stránka, ktorú by sme mohli prirovnať k tým dnešným, vznikla v marci 1989 v švajčiarskom CERN-e.
Ostatné novinky · 13.3. 11:00 · Messenger, Instagram a WhatsApp sa dočkajú určitej formy integrácie. Priateľov na rôznych platformách tak budete môcť osloviť z ľubovoľnej aplikácie. Mark Zuckerberg nám tiež sľubuje viac súkromia a bezpečnosti.
Ostatné novinky · 13.3. 00:00 · diskusia 4 · HTC pripravuje nový softvér aj pre takmer dvojročné zariadenie. Minuloročný rad Desire však vo zverejnenom zozname nespomína.
Ostatné novinky · 12.3. 18:00 · Autori Pokémon Go prinášajú prvý pohľad na novinku zo sveta Harryho Pottera. Dostanete sa do úlohy zamestnanca Ministerstva mágie, ktorý bude riešiť rôzne problémy. Nebudú chýbať kúzelné predmety ani zaklínadlá.
Ostatné novinky · 12.3. 14:00 · Očakáva sa, že uvidíme novinky nielen z hardvéru, ale aj softvéru. Premiéru by mohli mať nové tablety, ďalšia generácia bezdrôtových slúchadel AirPods a hovorí sa aj o uvedení nových služieb.
Ostatné novinky · 12.3. 12:00 · Viceprezident spoločnosti na sociálnej sieti Weibo prezradil, že Reno bude názov pre nový produktový rad. Pripravovaná novinka zrejme dostane Snapdragon 855 a fotoaparát s 10-násobným priblížením.
Ostatné novinky · 12.3. 00:00 · diskusia 2 · Výrobca chce zoom v novej vlajkovej lodi posunúť ešte ďalej. Hovorí sa o 5-násobnom optickom či dokonca 10-násobnom hybridnom priblížení. Vylepšenie naznačujú aj zverejnené propagačné materiály.
Ostatné novinky · 11.3. 17:00 · Nový smartfón kórejského výrobcu vydrží približne toľko, čo zvyšok konkurencie. Zamrzí ale nevymeniteľný USB-C konektor a ultrazvuková čítačka odtlačkov prstov, ktorá nefunguje s krycími sklami.
Ostatné novinky · 11.3. 11:00 · Pohľad na tabuľku piatich najväčších dodávateľov wearables za uplynulý rok hovorí jasne. Skokanom roka je Huawei, no stále mu predaje nestačia na to, aby sa stal lídrom.
Ostatné novinky · 10.3. 16:09 · Ako ma zase raz mobil, internet a šikovné apky odbremenili od starostí pri riešení problémov počas upršanej nedele.
Ostatné novinky · 10.3. 00:00 · Nová aktualizácia konzoly od Sony prináša po dlhom čase Remote Play aj na iOS zariadenia. Podpora je síce oficiálna, ale nezahŕňa hranie s ovládačom DualShock 4. Budete si musieť vystačiť s dotykovou plochou.
Ostatné novinky · 9.3. 19:57 · diskusia 18 · Možno ste ešte dnes nenavštívili náš Facebook, a tak vám unikol príspevok, v ktorom sme uverejnili fotografie čitateľa Mariana. Je na nich zhorený Huawei P20 Lite kupovaný na Slovensku.
Ostatné novinky · 9.3. 00:00 · Majitelia minuloročného 5,9'' androidu dostávajú v týchto dňoch na svoje zariadenia informáciu o dostupnosti nového softvéru.
Ostatné novinky · 8.3. 11:00 · Nový štandard vychádza zo známeho rozhrania Thunderbolt 3. Ponúkne rýchlosť 40 Gb/s, čo je dvojnásobok oproti aktuálnemu USB 3.2. Jeden kábel zvládne naraz napájať až dva 4K displeje.
Ostatné novinky · 8.3. 00:00 · diskusia 4 · O šesťpalcový android bez jediného hardvérového tlačidla, slotov alebo portov nebol dostatočný záujem a na začatie výroby sa nepodarilo vyzbierať dostatok finančných prostriedkov.
Ostatné novinky · 7.3. 17:00 · diskusia 2 · Aplikácie pre Android a iOS dostanú v krátkom čase aktualizácie. Po ich nainštalovaní · sa zmení názov aj ikona na domácej obrazovke.
Ostatné novinky · 7.3. 14:31 · Dnes máte poslednú možnosť získať k predobjednávke Galaxy S10 alebo Galaxy S10+ zadarmo nové bezdrôtové slúchadlá. (živé fotografie).
Ostatné novinky · 7.3. 12:00 · Spor medzi Huawei a americkou vládou sa vyostril. Spoločnosť podala na federálny súd žalobu, ktorou chce dosiahnuť rozhodnutie o protiústavnosti americkej legislatívy a trvalý súdny zákaz obchodných reštrikcií uvalených voči firme.
Ostatné novinky · 7.3. 00:00 · Samsung dodržal svoj plán, podľa ktorého mal v marci sprístupniť aktualizáciu na Android 9 Pie pre minuloročné top modely radu Galaxy S8.
Ostatné novinky · 6.3. 18:00 · Xiaomi v Barcelone ukázalo niekoľko noviniek spolu s už dávnejšie známymi produktami. Prizvalo si aj značku Segway.
Ostatné novinky · 6.3. 14:00 · diskusia 2 · Samsung sa pochválil historickým úspechom. Jubilejná séria Galaxy S10 sa teší veľkému záujmu zákazníkov a dopyt je oproti radu Galaxy S9 dvakrát tak vyšší.
Ostatné novinky · 6.3. 11:00 · Stánok Qualcommu na tohtoročnom MWC ukrýval aj smartfón s holografickým 3D displejom. Vyniká nielen netradičnou obrazovkou, ale aj rozmermi a hmotnosťou.
Ostatné novinky · 6.3. 00:00 · Od začiatku marca si môžete vybrané telefóny značky Honor kúpiť za nižšiu cenu. Zlacnenie sa týka modelov Honor 10, Honor 8X, Honor 10 Lite, Honor 7A a Honor 7S.
Ostatné novinky · 5.3. 18:00 · Vynovená verzia ultrabooku od Huawei prináša procesor ôsmej generácie Intel Core, štvoricu reproduktorov a dotykový 3K displej. Zaujímavosťou je funkcia Share 3.0 OneHop, ktorá zabezpečí prenos dát medzi notebookom s OS Windows a smartfónm s Androidom. (živé fotografie)
Ostatné novinky · 5.3. 00:00 · diskusia 8 · Najnovšie uniknuté informácie hovoria o displeji s minimálnym rámom bez výrezu a výsuvnej prednej kamere. Vzadu sa očakáva trojitý fotoaparát a nebude chýbať ani výkonný hardvér. Bezdrôtového nabíjania sa zrejme stále nedočkáme.
Ostatné novinky · 4.3. 00:00 · Čínsky výrobca už pred začiatkom MWC v Barcelone avizoval, že prinesie unikátne zariadenie, ktoré kombinuje inteligentné hodinky a smartfón. Dlhý ohybný displej tvorí takmer polovicu z obvodu remienka. (živé fotografie)
Ostatné novinky · 1.3. 00:00 · diskusia 1 · Majitelia top modelov Samsungu s bočným tlačidlom navyše, ktoré slúži na aktiváciu asistenta Bixby, konečne môžu oficiálne jeho stlačením spustiť aplikáciu tretích strán alebo vybranú funkciu.
Ostatné novinky · 28.2. 17:00 · diskusia 2 · Ďalšie hardvérové tlačidlo nájdeme na nových Xiaomi, Nokiách 3.2 a 4.2 aj v celej palete LG pre tento rok. Smartfónov s ním bude určite pribúdať.
Ostatné novinky · 27.2. 00:00 · Zariadenie umožní používateľom pripojenie k rýchlej 5G sieti, ktoré využijú na rýchly prenos súborov, streamovanie 4K obsahu a v budúcnosti aj pri virtuálnej realite.
...
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188