Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo  ·  LG  ·  Meizu  ·  Motorola  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Ostatné novinky · Včera 18:00 · diskusia 1 · Začiatkom apríla pravdepodobne príde do Európy nový model smartfónu. Honor si na globálnej facebookovej stránke zmenil úvodnú fotografiu, ktorá napovedá, že má ísť o smartfón "zrodený pre rýchlosť".
Ostatné novinky · Včera 10:00 · Ďalším bezpečnostným opatrením proti prípadnému teroristickému útoku má byť zakázanie elektronických zariadení na palube lietadla väčších než smartfón. Obmedzenie sa zatiaľ bude týkať letov z niektorých krajín s prevahou moslimského obyvateľstva.
Ostatné novinky · Včera 00:00 · diskusia 7 · Google sprístupnil vývojárom na stiahnutie prvý Android O Preview, ktoré obsahuje množstvo noviniek. Oficiálne novú verziu predstaví v máji.
Ostatné novinky · 21/3 16:15 · Apple vydal na podporu boja proti šíreniu HIV obidva modely iPhonu 7 v novej farebne verzii (PRODUCT) RED. Žiarivo červené iPhony sú dostupné v 128 GB a 256 GB kapacite.
Ostatné novinky · 21/3 13:00 · Samsung oficiálne uviedol virtuálneho asistenta, ktorý prináša nový spôsob, ako komunikovať so svojím telefónom. Je učenlivý, rozumie kontextu, neúplným informáciám a zvládne takmer všetky úlohy, ktoré by ste normálne vykonali dotykom na displeji.
Ostatné novinky · 21/3 10:00 · PR · Internet a televízia už dávno nie sú dve rozdielne médiá. Ako samostatné jednotky pomaly strácajú význam a až ich spojením dokážeme z našich zariadení vyťažiť maximum.
Ostatné novinky · 20/3 18:00 · Možnosť kúpiť si lístok na parkovanie alebo cestu MHD cez mobil je rýchle a jednoduché. Nedávna analytická štúdia sa pozrela na využívanie tejto možnosti obyvateľmi krajských miest. A zistili sme, v ktorom krajskom meste sú obľúbené hazardné hry cez SMS.
Ostatné novinky · 20/3 13:00 · diskusia 7 · Evan Blass, zvyčajne dôveryhodný zdroj informácií, zverejnil na svojom Twitter účte ďalšiu fotografiu očakávanej novinky Samsung Galaxy S8. Poznáme aj predpokladané ceny nových smartfónov, VR okuliarov a kamery Gear 360.
Ostatné novinky · 17/3 14:00 · diskusia 2 · Fotoaparáty vlajkových lodí Samsungu vždy patrili k najlepším na trhu a inak by tomu nemalo byť ani pri očakávanej novinke Galaxy S8. Posledné informácie hovoria, že by mal nahrávať spomalené videá rýchlosťou až 1000 snímok za sekundu.
Ostatné novinky · 16/3 18:00 · diskusia 3 · Nastal historický okamih pre Nexus 6. Google prvýkrát poslal na svoje zariadenie namiesto updatu downgrade. Rieši tým chybu v najnovšej verzii operačného systému, ktorá znefunkčnila službu Android Pay.
Ostatné novinky · 16/3 11:04 · Známy švajčiarsky výrobca uviedol inteligentné hodinky s OS Android Wear 2.0, ktoré dostali modulárnu konštrukciu. Vyskladaním z rôznych častí viete vytvoriť až 56 rôznych kombinácií dizajnu. Nechýbajú luxusné materiály ani analógový ciferník.
Ostatné novinky · 15/3 14:00 · diskusia 1 · Nadšencov do hudby by mohol potešiť nový 5-palcový android s dvomi audio jackmi a otočným regulátorom hlasitosti. Keby sa dovážal aj do Európy.
Ostatné novinky · 14/3 17:00 · diskusia 9 · 4ka sa rozhodla pre zmenu partnera v poskytovaní národného roamingu. V priebehu tohto roka vymení Telekom za Orange. (Doplnené o stanovisko Orangeu)
Ostatné novinky · 14/3 10:14 · diskusia 13 · V známom obchode Media Markt si už môžete predobjednať novú vlajkovú loď LG G6 s 5,7'' QHD displejom a pomerom strán 18:9. Jej cena je vyššia než sa očakávalo.
Ostatné novinky · 13/3 18:00 · diskusia 18 · Pred príchodom novej vlajkovej lode Galaxy S8 spúšťa Samsung známu cashback akciu. Pri kúpe minuloročných top modelov u vybraných predajcov vám vráti 90 eur.
Ostatné novinky · 12/3 00:00 · Akvizícia s firmou Harman, ktorá bola oznámená koncom minulého roka, je ukončená. Samsung investoval do kúpy špecialistu na audio systémy a automobilovú elektroniku osem miliárd amerických dolárov.
Ostatné novinky · 11/3 14:00 · Streamovacia služba Netflix poteší menej jazykovo zdatných používateľov. Pri vybranom obsahu z vlastnej dielne ponúka možnosť zapnúť si slovenské titulky.
Ostatné novinky · 10/3 15:00 · PR · Keď vezmete do rúk váš nový smartfón s Androidom, určite si na domácej obrazovke alebo v zozname aplikácií všimnete priečinok s názvom Google. V ňom je niekoľko bezplatných aplikácií, ktoré vám uľahčia a spríjemnia život.
Ostatné novinky · 10/3 11:00 · diskusia 4 · Už o dva týždne uvedie čínske Oppo svoju novinku určenú fanúšikom selfie. Naznačuje to pozvánka výrobcu. Unikli aj podrobné špecifikácie.
Ostatné novinky · 9/3 14:04 · Nová aplikácia združuje na jednom mieste 360° fotografie a videá zverejnené na Facebooku. Využívať ju môžu zatiaľ iba majitelia okuliarov pre virtuálnu realitu od Samsungu.
Ostatné novinky · 9/3 11:00 · Na indonézskom trhu sa už čoskoro začne predávať prvé BlackBerry s podporou pre dve SIM karty. Cenovo dostupný smartfón ponúkne 5,5'' HD displej, 4 GB RAM a 3000 mAh batériu.
Ostatné novinky · 6/3 18:00 · Prenosný projektor premení stenu alebo stôl na ineraktívnu 23'' HD obrazovku, ktorá reaguje na dotyk i gestá. Poslúži napríklad ako rodinná nástenka s odkazmi, na hranie hier či kreslenie.
...
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188