Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Ostatné novinky · Dnes 14:00 · Do série One Pro pribudol cenovo dostupnejší variant prídavnej termokamery určenej pre smartfóny s operačným systémom Android a iOS. Za nižšou cenovkou sa ukrýva nižšie rozlíšenie a menší rozsah teplôt.
Ostatné novinky · Dnes 10:00 · Môžete ich nájsť na webe alebo v mobilnej aplikácii pre Android, musia však rešpektovať určité pravidlá.
Ostatné novinky · Dnes 00:00 · diskusia 7 · PR · S dnešným výberom zaujímavých produktov so zľavou môžete ušetriť pri nákupe fitness náramku, hodiniek či jednoduchého notebooku a dobre vybavených mobilov.
Ostatné novinky · Včera 00:00 · Výrobca už na svojom webe láka na pripravovanú novinku s veľkým, takmer sedempalcovým displejom. Zaujať má aj silnou 6000 mAh batériou.
Ostatné novinky · 21.7. 00:00 · Najodolnejšie sklo, aké doteraz firma Corning vyrobila, sľubuje vyššiu odolnosť, vylepšené bezdrôtové nabíjanie a je prispôsobené pre natiahnuté displeje s minimálnym rámom. Má zvládnuť až 15 pádov z výšky jedného metra.
Ostatné novinky · 20.7. 14:00 · diskusia 15 · O tri mesiace by mali byť používatelia androidov viac aktívni pri voľbe softvéru. Známe aplikácie Googlu by už nemali byť automaticky súčasťou operačného systému.
Ostatné novinky · 19.7. 14:00 · Nové 8 Gb čipy od Samsungu nahradia aktuálne LPDDR4. Sú 1,5-krát rýchlejšie než aktuálna generácia, pričom ponúknu úsporu energie. Budú k dispozícii v dvoch variantoch a svoj výkon využijú pri 5G sieťach.
Ostatné novinky · 19.7. 00:00 · Za zverejnením stojí známy leaker Evan Blass. Drobné zmeny v dizajne je vidieť najmä na zadnej strane. Čítačka odtlačkov dostala nové, praktickejšie miesto a jeden snímač fotoaparátu je väčší ako druhý.
Ostatné novinky · 18.7. 15:00 · diskusia 2 · Rekordnú pokutu udelila americkej spoločnosti Európska komisia za zneužívanie dominantného postavenia operačného systému Android.
Ostatné novinky · 18.7. 11:00 · Deň pred oficiáonym uvedením ukončil výrobca všetky špekulácie o hardvérovej výbave pripravovaného modelu. Zverejnené obrázky potvrdili to, čo mnohí očakávali.
Ostatné novinky · 16.7. 18:00 · Príchod druhej generácie smartfónu Xiaomi s čistým Androidom sa blíži. Premiéru by mala mať na prvom globálnom štarte v Španielsku.
Ostatné novinky · 16.7. 14:00 · diskusia 1 · Čínsky výrobca sa pochválil výbornými dodávkami tohtoročného top modelu. Celosvetové predaje dosiahli číslo tri milióny kusov.
Ostatné novinky · 16.7. 11:00 · Ďalším smartfónom, ktorý má dbať na bezpečnosť uložených dát v telefóne a obchodovanie s kryptomenami, je pripravovaný 6-palcový android švajčiarskej firmy.
Ostatné novinky · 15.7. 14:00 · Google do aplikácie integruje filter proti spamu, ktorého cieľom je identifikovať obťažujúcich a podvodných volajúcich z neznámych čísel. Využíva údaje zo spoločnosti Hiya, ktorá sa špecializuje na identifikáciu čísel.
Ostatné novinky · 15.7. 00:00 · PR・Opäť vám ponúkame možnosť ako nakúpiť zaujímavé produkty o niečo lacnejšie. V ponuke bude top smartfón, ultrabook, domáci vysávač aj notebook pre nenáročných.
Ostatné novinky · 13.7. 11:00 · Pripravovaná novinka bude mať svoju premiéru na budúci týždeň. Obrázok na stránke výrobcu, ktorý na uvedenie Mi Max 3 láka napovedá, že to nebude žiadny drobček.
Ostatné novinky · 12.7. 14:00 · diskusia 1 · Pripravovaná novinka ponúkne prístup k decentralizovaným aplikáciám v blockchainových sieťach, vysokú bezpečnosť i offline peňaženku pre digitálny majetok a kryptomeny.
Ostatné novinky · 12.7. 00:00 · Ďalšia generácia inteligentného náramka ponúka 1,13-palcový farebný AMOLED displej a opäť poslúži ako Bluetooth slúchadlo. Nechýba odolnosť voči vode a prachu, pribudol snímač tepu srdca.
Ostatné novinky · 11.7. 19:00 · diskusia 4 · Nová aktualizácia sa šíri postupne a začína na domácom trhu. Týka sa modelov Huawei Mate 8, P9 / P9 Plus, Honor 8, V8, Note 8 a Play 6X. Prinesie rôzne modifikácie, nové oznámenia či režim obraz v obraze.
Ostatné novinky · 10.7. 14:00 · diskusia 1 · Nový top model by mal priniesť 6,9'' Super AMOLED displej a veľkú batériu. Zatiaľ nie je známy presný dátum odhalenia. Honor však tvrdí, že to už nebude trvať dlho.
Ostatné novinky · 9.7. 18:00 · diskusia 2 · Nová aktualizácia Samsung Experience umožní rotáciu domácej obrazovky na šírku. Je uvoľňovaná postupne a otočenie sa prispôsobí poslednej aplikácii, ktorú ste používali.
Ostatné novinky · 9.7. 00:00 · Komerčná prevádzka 5G sietí sa očakáva už tento rok, pričom priekopníkom v ich zavádzaní je Severná Amerika. Predpokladá sa, že o päť rokov bude 20 % celkovej dátovej prevádzky prebiehať cez siete piatej generácie.
Ostatné novinky · 7.7. 00:00 · diskusia 2 · Modely Galaxy J3 (2017), J5 (2017), J7 (2017) a J5 Pro mali dostať nový Android v priebehu tohto mesiaca. Podľa tureckej stránky Samsungu si však majitelia počkajú o čosi dlhšie. Oreo je stále len vo fáze testovania.
Ostatné novinky · 6.7. 12:00 · diskusia 2 · Stále sa opakuje ten istý scénár. Zákazník sa nevedomky prihlási na odber spoplatnených SMS správ a pri mesačnom vyúčtovaní je z výšky faktúry nepríjemne prekvapený. Ako tomu predísť?
Ostatné novinky · 6.7. 00:00 · Už aj v najnižšej triede robotických vysávačov značky iRobot môžete využívať výhody mobilnej aplikácie a prepojenie Roomby cez Wi-Fi na hlasovú asistentku Amazonu Alexu či Google asistenta.
Ostatné novinky · 5.7. 00:00 · Vďaka svojmu dizajnu zapadne do priestoru ako elegantný doplnok. Využíva USB a technológiu štandardu Qi.
Ostatné novinky · 4.7. 11:00 · diskusia 5 · Náhodné fotografie sú odosielané cez natívnu aplikáciu Správy. Telefóny ich posielajú náhodným kontaktom bez vedomia používateľov a bez toho, aby odoslané fotky v správe zobrazili.
Ostatné novinky · 3.7. 14:00 · diskusia 6 · Najnovšia verzia iOS príde oficiálne až na jeseň tohto roka, no tí nedočkaví ju môžu vyskúšať na svojich iPhonoch a iPadoch už dnes. Ako na to?
Ostatné novinky · 2.7. 18:00 · Najnovší top model so 6'' natiahnutým QHD+ displejom, Snapdragonom 845 a dvojicou duálnych fotoaparátov si môžete v oficiálnom e-shope HTC objednať s bezplatným doručením na Slovensko. Získať môžete 10 % zľavu.
Ostatné novinky · 2.7. 11:00 · Letná bonusová akcia prináša zľavu na niektoré modely Samsungu. Navyše pri kúpe vlajkových lodí Galaxy S9 získate 256 GB microSD kartu.
Ostatné novinky · 30.6. 13:00 · ZSSK spustí nový systém predaja cestovných lístkov v podobe mobilnej aplikácie. Má byť responzívna, jednoduchá a intuitívna. Zatiaľ ju testujú len zamestnanci.
Ostatné novinky · 29.6. 11:00 · Skôr oznámené funkcie sa v týchto dňoch stávajú realitou. Na IGTV už môžete sledovať rôzny obsah vo vysokom rozlíšení a dostupné sú tiež videohovory aj nové AR filtre pre vaše príbehy.
Ostatné novinky · 28.6. 13:00 · Alternatívne taxíky opäť môžu legálne fungovať v Londýne. Uber mení stratégiu a pravidlám sa chce prispôsobiť aj v ďalších krajinách. V hre je tiež návrat do Bratislavy.
Ostatné novinky · 28.6. 11:00 · Nástupca Galaxy Note 8 sa nám oficiálne predstaví už začiatkom augusta. Pozvánka od Samsungu láka na stylus a naznačuje zlatý farebný variant.
Ostatné novinky · 28.6. 00:00 · Pred cestou na dovolenku vám odporúčame uzavrieť doplnkové cestovné poistenie. Stojí len pár eur a všetko vybavíte aj na stránkach operátora či prostredníctvom SMS.
Ostatné novinky · 27.6. 14:00 · Pioneer predstavil dvojicu ľahkých Bluetooth slúchadiel vhodných aj na šport. Vyšší model ponúkne čítanie upozornení z mobilu, nižší zas odolnosť proti potu a ošpliechaniu vodou.
Ostatné novinky · 27.6. 10:00 · Sociálna sieť chystá novinku, ktorá vám prezradí, koľko času strávite pravidelným skrolovaním jej obsahu. Používateľovi povolí nastavenie limitov, po ktorých zobrazí upozornenie, že je čas robiť niečo iné.
...
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188