Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo  ·  LG  ·  Meizu  ·  Motorola  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Ostatné novinky · Včera 16:33 · PR · Slovenský Telekomunikačný operátor SWAN sa aj tento rok zapojil do celosvetového dňa žien v informačno-komunikačných technológiách (IKT), s názvom Girl’s Day.
Ostatné novinky · 26/4 16:25 · diskusia 1 · Aplikácia Google Maps dostala drobné vylepšenie. Odteraz si v nej môžete uložiť vašu aktuálnu polohu ako miesto, kde ste zaparkovali vaše auto.
Ostatné novinky · 26/4 00:00 · diskusia 7 · Šesťpalcový tabletofón čínskeho výrobcu ponúkne nielen veľmi dobrú výbavu, ale aj bezpečnosť pre uložené dáta. Novinka disponuje čipom pre šifrovanie uloženého obsahu i komunikácie, a pýši sa bezpečnostnou certifikáciou EAL4 +.
Ostatné novinky · 25/4 14:00 · Druhá generácia kultového Bluetooth reproduktora ponúka napriek malým rozmerom prekvapivo kvalitný zvuk. Teraz je dostupný v limitovanej edícii s čiernym matným hliníkovým telom a výrazným logom medenej farby.
Ostatné novinky · 25/4 10:00 · diskusia 23 · Niketoré nové top modely Galaxy S8 a S8+ majú displej s červenkastým nádychom. Úprava farieb v nastaveniach nepomáha. Problém by mala vyriešiť pripravovaná aktualizácia.
Ostatné novinky · 25/4 00:00 · Aktuálne najlepšie vybavená Xperia bude dostupná v troch farebných verziách. Nový odtieň poteší skôr dámy. Na prvých trhoch sa objaví koncom júna.
Ostatné novinky · 24/4 18:00 · Nová generácia biometrických kariet umožňuje bezpečné a okamžité preukázanie totožnosti. Pri použití sa identifikujete odtlačkom prsta integrovaným priamo v tele karty.
Ostatné novinky · 24/4 00:00 · Huawei zverejnil finančné výsledky za minulý rok, ktoré ukazujú, že všetky tri divízie spoločnosti (Carrier, Enterprise a Consumer Business Group) dosiahli významný medziročný nárast. Na trh bolo dodaných 139 miliónov smartfónov.
Ostatné novinky · 23/4 00:00 · diskusia 5 · Koľko ľudí sa zúčastnilo nedávneho Veľkého protikorupčného pochodu? Médiá, politici i polícia sa v počte tisícok účastníkov rozchádzali. Niektorí počítali podľa panoramatickej fotografie, iní len hádali. Odpoveď priniesla populačná analytika Market Locatora. Poznáme aspoň minimálny počet zúčastnených.
Ostatné novinky · 21/4 14:00 · PR · Druhá generácia duálneho fotoaparátu, kvalitné selfie snímky vďaka prednému fotoaparátu s certifikáciou Leica či plná kontrola nad nastaveniami fotoaparátu v profesionálnom režime – to všetko v sebe zahŕňa vlajková loď Huawei P10.
Ostatné novinky · 21/4 12:00 · Brnenský súd zakázal predbežným opatrením činnosť Uberu na území mesta Brna. Teraz sa čaká na reakciu firmy. Tá sa môže odvolať, no zákaz činnosti musí rešpektovať.
Ostatné novinky · 21/4 10:00 · Ambiciózny slovenský startup Blinnker.com, ktorý získal investíciu vo výške 600-tisíc eur, ponúka motoristom dopravné informácie v reálnom čase, diskusné fórum, autobazár a množstvo ďalších funkcií. Dostupná je webová verzia i mobilná aplikácia pre OS Android a iOS.
Ostatné novinky · 21/4 00:00 · diskusia 1 · Pripravovaná novinka známa pod kódovým označením Ocean, by mala priniesť špičkovú výbavu a dotykové ovládanie na bočných hranách konštrukcie. Nasvedčujú tomu nielen uniknuté informácie, ale naznačuje to i výrobca na webovej stránke venovanej uvedeniu novinky U.
Ostatné novinky · 20/4 17:14 · diskusia 9 · Toto tu ešte nebolo! V nedeľu 23. apríla kolega Richard vezme Samsung Galaxy S8 aj S8+ a vyberie sa osobne za vami. Do štvrtku 27. apríla 2017 sa chystá pozdraviť čitateľov Fony.sk v ôsmich mestách medzi Bratislavou a Košicami.
Ostatné novinky · 20/4 11:00 · Prekladač Google sa dočkal významného vylepšenia. Vďaka špičkovej technológii prekladu založenej na neurónových sieťach prekladá z a do angličtiny presnejšie a s lepším pochopením textu.
Ostatné novinky · 19/4 00:00 · Kúpili ste si mobil, na ktorom je druhá SIM karta blokovaná? Môže ísť o zariadenie z ponuky niektorých slovenských operátorov. Spojazdniť druhý slot pomôže nový firmvér. Jeho inštalácia však nie je pre každého.
Ostatné novinky · 18/4 15:14 · diskusia 1 · Uniknuté informácie a produktové fotografie ukazujú nový rad Moto C určený nenáročným zákazníkom. Lákadlom by mohla byť predná kamera s LED bleskom a 4000 mAh batéria.
Ostatné novinky · 18/4 10:00 · Chceli by ste využiť tlačidlo určené pre vyvolanie asistenta Bixby na niečo iné? Napríklad na spustenie obľúbenej aplikácie? Máte smolu. Samsung možnosť zmeny blokuje.
Ostatné novinky · 18/4 00:00 · Aktualizácia na novú verziu operačného systému Android 7.1.2 spôsobila mnohým majiteľom Google zariadení problémy so skenerom odtlačkov. Niekomu nefunguje vôbec, inému sa nedarí pridať nový odtlačok.
Ostatné novinky · 16/4 00:00 · Minulý mesiac pribudli v rebríčku najpredávanejších smartfónov štyri novinky, ktoré si udržali záujem zákazníkov aj v marci. Len si vymenili poradie.
Ostatné novinky · 15/4 13:00 · diskusia 4 · Tohtoročná lite verzia prináša novší procesor Kirin 658 a prvé informácie hovorili o väčšej operačnej pamäti než dostala v januári uvedená novinka P9 Lite 2017. Ale pozor, v slovenských obchodoch a u našich mobilných operátorov sa predávajú rôzne verzie.
Ostatné novinky · 15/4 00:00 · diskusia 2 · Na ruskej stránke HTC sa objavil nový model radu One. V kovovom tele so známym dizajnom sa ukrýva výbava strednej triedy. Lákadlom je silná batéria s rýchlym nabíjaním.
Ostatné novinky · 14/4 00:00 · PR · Maturitné skúšky sa blížia a pre študentov posledných ročníkov stredných škôl predstavujú jednu z prvých ozajstných skúšok dospelosti. Okrem písomných skúšok čakajú na študentov aj ústne maturity, ktoré sa konajú koncom mája.
Ostatné novinky · 13/4 00:00 · K novým top modelom Samsungu pripravil výrobca množstvo originálneho príslušenstva. Na výber budete mať ochranné obaly v širokej škále farieb. Nechýba kryt s prídavnou hardvérovou klávesnicou, puzdro s LED diódami ani štýlový kryt so zamatovým povrchom.
Ostatné novinky · 11/4 14:00 · diskusia 1 · Majitelia nových top modelov Galaxy S8 a S8+ budú mať k dispozícii špeciálnu bezplatnú infolinku, nadstandardné služby a v prípade návštevy zákazníckeho servisného centra Samsungu bude oprava ich zariadenia prednostne vybavená.
...
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188