Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Ostatné novinky · Včera 00:00 · Lenovo oznámilo finančné výsledky za štvrtý fiškálny štvrťrok, ktorý skončil k 31. marcu 2018, t.j. podľa nášho kalendára Q1. Celkové výsledky sú dobré, mobilnej divízii sa darilo menej než pred rokom.
Ostatné novinky · 25.5. 14:00 · diskusia 1 · Smartfón zakladateľa Androidu Andyho Rubina bol oznámený s veľkou slávou, no štart predaja meškal, o telefón nebol veľký záujem a nakoniec zlacnel o 200 dolárov. Teraz sa hovorí o konci firmy.
Ostatné novinky · 25.5. 11:00 · diskusia 4 · Od dnešného dňa začínajú platiť nové pravidlá pre spracovanie osobných údajov známe pod skratkou GDPR. Nariadeniu EÚ sa prispôsobil aj Apple a umožňuje používateľom naraz si stiahnuť kópiu údajov z aplikácií, služieb, fotky aj dokumenty uložené na iCloude.
Ostatné novinky · 25.5. 00:00 · Nový čipset je vyrobený 10 nm technológiou, podporuje prvky umelej inteligencie a obsahuje LTE modem s prenosovou rýchlosťou až 800 Mbps.
Ostatné novinky · 24.5. 18:00 · Myslíte si, že škodlivý kód do smartfónu môžete získať len sťahovaním pochybného softvéru, prípadne otváraním nebezpečných súborov? Omyl. Androidy niektorých značiek už v sebe malware obsahujú od výroby.
Ostatné novinky · 24.5. 14:00 · diskusia 2 · Nástupca Mi 6 nedostane do názvu sedmičku, ale preskočí rovno na číslo osem. Spolu s novým top modelom uvedie Xiaomi ďalšiu verziu svoje používateľskej nadstavby MIUI.
Ostatné novinky · 24.5. 11:00 · Nová funkcia jednoducho stlmí nové príspevky a príbehy používateľov, ktoré si neželáte zobrazovať. Stále však budete mať prístup k ich profilu a dostanete notifikáciu k označeniu alebo komentáru.
Ostatné novinky · 23.5. 11:00 · Najnovší top model čínskeho výrobcu je na svete len niekoľko dní a už dostáva prvú aktualizáciu systému. Okrem bezpečnostných záplat sa používatelia dočkali nových funkcií.
Ostatné novinky · 22.5. 11:00 · diskusia 19 · Športové inteligentné hodinky s GPS, odolnosťou voči vode, snímačom tepu, meraním maximálnej spotreby kyslíka a transflektívnym dotykovým displejom.
Ostatné novinky · 21.5. 18:00 · Novinka firmy HMD Global bola pred pár dňami uvedená na čínskom trhu a nebolo isté, či sa bude predávať aj v ostatných krajinách. Anketa na Twitteri rozhodla.
Ostatné novinky · 21.5. 11:00 · diskusia 1 · Už o pár dní spoznáme ďalšieho zástupcu radu HTC U. Vďaka známemu leakerovi o ňom vieme už takmer všetko. Ako by mal vyzerať aj predpokladané špecifikácie.
Ostatné novinky · 18.5. 18:00 · Zariadenie pomôže rozšíriť kapacitu úložiska iPhonu či iných iOS zariadení. Funguje pomocou jednoduchého vloženia microSD karty do USB rozhhrania. Kábel zároveň podporuje aj rýchle nabíjanie.
Ostatné novinky · 18.5. 00:00 · Nástupcu netradičného androidu s hardvérovou klávesnicou uvidíme už o tri týždne. Na novinku láka BlackBerry na svojom Twitter účte.
Ostatné novinky · 17.5. 18:00 · Nový operačný systém poteší fanúšikov open source. Zatiaľ ponúka len základné možnosti pre nositeľné príslušenstvo. Funguje však vraj veľmi dobre a stabilne. Aktuálne podporuje len niekoľko vybraných hodiniek a môžete ho používať aj v slovenčine.
Ostatné novinky · 17.5. 14:00 · Čínsky výrobca sľúbil, že obmedzí rozpätie čistého zisku po zdanení na maximálne päť percent ročne. Strop marže sa týka smartfónov, produktov životného štýlu, IoT a má to byť navždy.
Ostatné novinky · 16.5. 18:00 · Platené verzie cloudového úložiska Google Disk sa v najbližších mesiacoch premenujú na Google One. Za necelé dva doláre dostanete 200 GB priestor a zaujímavé služby navyše.
Ostatné novinky · 15.5. 17:00 · Oderaz je hlasovanie v rámci 24-hodinových príbehov na Instagrame, ktoré poznáme aj pod názvom Insta stories, o čosi detailnejšie. Na vašu otázku môžu fanúšikovia odpovedať posunom smajlíka po stupnici od 0 do 100 %.
Ostatné novinky · 15.5. 00:00 · Sony zverejnilo výsledky svojho hospodárenia za fiškálny rok 2017, ktorý sa začal 1. apríla 2017 a skončil 31. marca 2018. Čistý zisk za všetky divízie medziročne výrazne narástol, mobilnej mierne poklesol. Predalo sa aj menej smartfónov, než firma očakávala.
Ostatné novinky · 14.5. 14:00 · diskusia 1 · V priebehu niekoľkých dní pribudne v novej verzii mobilnej aplikácii Tatra banky možnosť založiť si účet bez nutnosti návštevy pobočky. Potrebujete len občiansky preukaz a smartfón s OS Android alebo iOS.
Ostatné novinky · 14.5. 11:00 · diskusia 14 · Vďaka chybe nemeckého Amazonu vieme o pripravovanom prémiovom smartfóne takmer všetko. Ako vyzerá, hardvérovú výbavu, aj kedy sa začne predávať.
Ostatné novinky · 14.5. 00:00 · Po tom, čo sa čínske ZTE dostalo na čiernu listinu Ministerstva obchodu USA za porušenie embarga a neplnenie dohodnutých podmienok, nastalo pre firmu ťažké obdobie. Bola nútená pozastaviť svoju činnosť.
Ostatné novinky · 13.5. 00:00 · Známy leaker Evan Blass zverejnil na svojom Twitter účte produktovú fotografiu pripravovanej novinky radu Moto. Poznáme tak nielen dizajn, ale aj rozloženie hardvérových prvkov na tenkej konštrukcii.
Ostatné novinky · 12.5. 00:00 · Dvorný dizajnér Apple a blízky priateľ Stevea Jobsa patrí k najznámeším tváram spoločnosti. Johny Ive prvýkrát vyrozprával príbeh o tom, ako sa zrodili Apple Watch.
Ostatné novinky · 11.5. 19:00 · Rozhranie bude po novom intuitívnejšie a viac sa prispôsobí vizuálnym zmenám, ktorými prešli služby News, Tasks či Gmail. Pribudne nové písmo, presunie sa niekoľko prvkov a zmení sa hlavné tlačidlo.
Ostatné novinky · 11.5. 00:00 · diskusia 2 · Služba bude po novom integrované aplikácie Fotoaparát v niekoľkých vybraných smartfónoch. Čakať môžeme fungovanie v reálnom čase, jednoduchšie ovládanie a ďalšie drobností.
Ostatné novinky · 10.5. 00:00 · Jednou z priorít bude jednoduché a rýchle nastavenie. Vďaka umelej inteligencii budú mnohé úpravy navrhnuté automaticky a vylepší sa aj zobrazenie zosnímaných dokumentov. Novinkou bude aj konverzia fotografií do PDF formátu.
Ostatné novinky · 9.5. 11:00 · diskusia 7 · Názov novej verzie operačného systému stále nepoznáme, dozvedeli sme sa však, aké novinky prinesie. A nebude ich málo.
Ostatné novinky · 9.5. 00:00 · Vývojárska konferencia Google I/O priniesla novinky aj pre hlasového asistenta. Bude ešte múdrejší a podpora jazykov výrazne stúpne.
Ostatné novinky · 8.5. 00:00 · diskusia 8 · Spoločnosť sa chce podľa vlastných slov zamerať na prvotriedny používateľský zážitok. Potvrdila Snapdragon 845, 8 GB RAM a 256 GB úložisko. Najnovšie láka na senzor tepu srdca.
Ostatné novinky · 7.5. 11:00 · diskusia 5 · Pokiaľ si rozbijete displej, alebo inak poškodíte niektorý z top modelov radu Galaxy S a Note, nemusíte chodiť do servisu. Aj keď ide o nezáručnú opravu, cez infolinku si dohodnete vyzdvihnutie telefónu, zapožičanie náhradného modelu a vrátenie opraveného zariadenia.
Ostatné novinky · 7.5. 00:00 · diskusia 3 · Sociálna sieť zisťovala formou prieskumu záujem ľudí o možnú novú verziu bez reklám. Fungovala by na báze predplatného, pričom klasická verzia Facebooku by zostala navždy bezplatná.
Ostatné novinky · 4.5. 18:00 · Pokiaľ ste doteraz váhali so založením účtu na PayPali, pretože ste sa báli, že nebudete rozumieť všetkému potrebnému, teraz sa veci zmenili. PayPal vie po slovensky.
Ostatné novinky · 4.5. 14:00 · Elegantný android láka nielen štýlovým vzhľadom a natiahnutým 5,65-palcovým Full HD+ displejom, ale aj slušnou výbavou a dostupnou cenovkou. Tá je teraz ešte o dvadsať eur nižšia než zvyčajne.
Ostatné novinky · 4.5. 11:00 · Globálne dodávky smartfónov medziročne klesli o takmer tri percentá. Najväčší podiel má na tom čínsky trh, ktorý zaznamenal najväčší pokles od tretieho kvartálu 2013.
Ostatné novinky · 3.5. 18:00 · Nová verzia má byť jednoduchšia a pre používateľa komfortnejšia. Facebook na nej pracuje od začiatku tohto roka a jej vydanie plánuje už v najbližšom čase.
Ostatné novinky · 3.5. 14:00 · V najbližších týždňoch dostanú používatelia obľúbenej aplikácie aktualizáciu s množstvom nových funkcií.
Ostatné novinky · 3.5. 00:00 · Apple oznámil finančné výsledky za druhý fiškálny štvrťrok, t.j. Q1 podľa nášho kalendára, ktorý sa skončil 31. marca 2018. Medziročne vzrástli tržby aj predaje iPhonov. Obľube u zákazníkov sa tešil najmä najdrahší iPhone X.
Ostatné novinky · 2.5. 00:00 · diskusia 3 · Novinka strednej triedy chce zaujať duálnou prednou kamerou s LED bleskom a 120° záberom. Nechýba zaujímavý dizajn zadnej steny a poteší čítačkou odtlačkov pod displejom.
Ostatné novinky · 1.5. 00:00 · Samsung oznámil hospodárske výsledky za prvý tohtoročný kvartál. Tržby aj prevádzkový zisk medziročne narástli, darilo sa aj mobilnej divízii.
Ostatné novinky · 30.4. 19:00 · diskusia 8 · V nasledujúcich týždňoch a mesiacoch príde na trh niekoľko zaujímavých noviniek, medzi ktorými nemajú chýbať zástupcovia elegantnej série Samsung Galaxy A. Už o nich vieme takmer všetko.
...
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188