Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo  ·  LG  ·  Meizu  ·  Motorola  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Operátori · Dnes 18:00 · Swan rozšíril LTE pokrytie do ďalších lokalít, pribudli aj malé obce. Služba To.doma ponúka rýchle internetové pripojenie porovnateľné s optickými káblami. Je ale šírené vzduchom.
Operátori · Dnes 00:00 · diskusia 3 · Každý mesiac zverejňujeme mini rebríček päťky najpredávanejších smartfónov v Telekome. Teraz už vieme, ktorých dvanásť modelov kupovali zákazníci v uplynulom roku najčastejšie. Medzi nimi nájdeme aj jeden tlačidlový telefón.
Operátori · 23/3 00:00 · diskusia 1 · V ponuke mobilných zariadení O2 pribudol vylepšený 5,2'' model minulého roka s novým dizajnom, silnejším procesorom a väčšou kapacitou RAM.
Operátori · 17/3 18:00 · Februárový rebríček najpredávanejších smartfónov v Telekome má nového víťaza - model značky Lenovo. Apple iPhone 7 si polepšil, obľúbený Huawei P9 sa posunul smerom nadol.
Operátori · 17/3 00:00 · diskusia 12 · Nový dátový balíček s denným neobmedzeným internetom bez FUP môžu niektorí zákazníci získať aj o dve eurá lacnejšie. Stačí splniť dve podmienky.
Operátori · 16/3 14:00 · V ponuke dotovaných zariadení Telekomu pribudol lacný päťpalcový android z tohtoročného radu LG K. Zaujme nenáročných používateľov.
Operátori · 15/3 18:00 · Nielen vo voľnom predaji, ale aj u našich dvoch najväčších operátorov odštartovali predobjednávky najnovšieho top modelu Huawei. K novinke dostanete aj užitočný darček.
Operátori · 15/3 11:00 · Uvažujete nad prenosom čísla k inému operátorovi? V Telekome stále môžete za prechod od konkurencie získať bonus až do výšky dvesto eur.
Operátori · 14/3 13:00 · diskusia 11 · Telekom prináša jarné dátové novinky pre zákazníkov paušálov Happy. Do každého paušálu pridá ďalší balíček dát a navyše uvádza špeciálne balíčky s veľkými objemami dát. Bez FUP.
Operátori · 13/3 00:00 · diskusia 1 · V ponuke dotovaných zariadení pribudol 5,5-palcový android, s výbornou výdržou, svižnými reakciami, šikovnými Moto funkciami a možnosťou využívať prídavné moduly Moto Mods.
Operátori · 10/3 00:00 · Nedávno predstavené novinky HTC so štýlovým lesklým dizajnom a výbornou výbavou si už môžete kúpiť u modrého operátora. Obidva modely sú v ponuke v troch farbách a v dual SIM verzii.
Operátori · 9/3 00:00 · V ponuke dotovaných zariadení Orangeu sa objavila elegantná a cenovo dostupná novinka LG. Android s 5,3'' HD displejom láka na širokouhlú prednú kameru a používateľskú nadstavbu so šikovnými funkciami.
Operátori · 8/3 11:00 · Vo februári neostal z januárového rebríčka kameň na kameni. Štyri modely z piatich nahradili nové. V päťke najpredávanejších smartfónov ostala len jedna stálica.
Operátori · 7/3 20:00 · Do pilotného projektu TO. sMobilom pribudli dva modely. Tohtoročná novinka radu Samsung Galaxy A a kompaktný iPhone SE.
Operátori · 7/3 11:00 · Na webe operátora opäť nájdete ponuku, ktorá láka na finančný bonus pri prenose čísla od konkurencie. Podľa výšky zvoleného paušálu môžete získať spolu od 100 do 200 eur.
Operátori · 7/3 00:00 · Februárový rebríček najžiadanejších smartfónov je konečne pestrejší. K dvom stálym značkám pribudlo Lenovo. Úspech zaznamenal aj tohtoročný rad Samsung Galaxy A. Drahší z dvojice sa prebojoval rovno do prvej päťky.
Operátori · 5/3 00:00 · U kuriéra, korý vám privezie domov dokumenty k objednanej služne alebo zariadeniu, už nebudete musieť podpisovať množstvo papierových dokumentov. Stačí jeden podpis na tablet.
Operátori · 3/3 14:00 · diskusia 6 · V rámci osláv 10. výročia pôsobenia na slovenskom trhu spustilo O2 kampaň pod názvom Dobré dáta od O2. Prostredníctvom 10 ambasádorov a ich 10 posolstiev vyzýva zákazníkov, aby sa zapojili do kampane a svojou troškou prispel k zlepšeniu Slovenska. Odmenou budú bezplatné dáta.
Operátori · 3/3 00:00 · Telekom zverejnil finančné výsledky za uplynulý rok. Výnosy mierne klesli, prevádzkový zisk naopak stúpol. Digitálna televízia a pevný internet zaznamenali rast. Mierne klesol počet zákazníkov mobilnej siete.
Operátori · 2/3 13:00 · Tohtoročná novinka LG je už dostupná v ponuke dotovaných zariadení Telekomu. Lacný android s 5,3'' HD displejom a elegantným dizajnom láka na širokouhlú prednú kameru a používateľskú nadstavbu so šikovnými funkciami.
Operátori · 24/2 12:20 · diskusia 12 · Operátor pripravil niekoľko prekvapení. Natrvalo znižuje ceny paušálov TO., pridáva dáta v národnom roamingu aj do nižších programov a začne ponúkať balík predplatených služieb spolu so špičkovým smartfónom.
Operátori · 23/2 11:07 · diskusia 13 · Orange zverejnil výsledky svojho hospodárenia za uplynulý rok. Rástol počet zákazníkov dátových služieb aj pevného internetu. Naopak, počet aktívnych zákazníkov mobilných služieb medziročne mierne klesol.
Operátori · 18/2 00:00 · Januárový rebríček sa oproti decembrovému veľmi nezmenil. Väčšina modelov si len vymenila pozície. Stále tu nájdeme štyroch výrobcov: Huawei, Honor, Samsung a Lenovo.
Operátori · 17/2 14:21 · diskusia 3 · Regulačný úrad chce podporiť výstavbu vysielačov vo frekvenčných pásmach 1 - 11 GHz nižšími cenami za využívanie frekvencií. Internetové pripojenie by sa tak mohlo dostať aj obcí s nízkym počtom obyvateľov.
Operátori · 15/2 11:00 · Prvý tohtoročný mesiac nepriniesol vo výbere zákazníkov žiadnu výraznú zmenu ani nový model. Stretávame sa s rovnakou päticou smartfónov ako v decembri, len v mierne zmenenom poradí.
Operátori · 13/2 18:21 · diskusia 6 · Virtuálny operátor Telekomu s názvom Juro včera oslávil prvé narodeniny, a ako správny oslávenec prináša darček.
Operátori · 13/2 14:00 · Januárový rebríček bol ovplyvnený predajom takzvaných dvojičiek, teda dvoch telefónov za cenu jedného. Lepšie skladové zásoby iPhonov sa odrazili aj v jeho predajoch a sedmička sa vrátila medzi päťku najpredávanejších smartfónov.
...
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188