Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk
Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo  ·  LG  ·  Meizu  ·  Motorola  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Operátori · 18/2 00:00 · Januárový rebríček sa oproti decembrovému veľmi nezmenil. Väčšina modelov si len vymenila pozície. Stále tu nájdeme štyroch výrobcov: Huawei, Honor, Samsung a Lenovo.
Operátori · 17/2 14:21 · diskusia 3 · Regulačný úrad chce podporiť výstavbu vysielačov vo frekvenčných pásmach 1 - 11 GHz nižšími cenami za využívanie frekvencií. Internetové pripojenie by sa tak mohlo dostať aj obcí s nízkym počtom obyvateľov.
Operátori · 15/2 11:00 · Prvý tohtoročný mesiac nepriniesol vo výbere zákazníkov žiadnu výraznú zmenu ani nový model. Stretávame sa s rovnakou päticou smartfónov ako v decembri, len v mierne zmenenom poradí.
Operátori · 13/2 18:21 · diskusia 6 · Virtuálny operátor Telekomu s názvom Juro včera oslávil prvé narodeniny, a ako správny oslávenec prináša darček.
Operátori · 13/2 14:00 · Januárový rebríček bol ovplyvnený predajom takzvaných dvojičiek, teda dvoch telefónov za cenu jedného. Lepšie skladové zásoby iPhonov sa odrazili aj v jeho predajoch a sedmička sa vrátila medzi päťku najpredávanejších smartfónov.
Operátori · 12/2 00:00 · diskusia 1 · Telekom zaradil do ponuky dotovaných telefónov päťpalcový android s nízkou cenovkou. Menej náročným zákazníkom ponúkne základnú výbavu a pekný dizajn.
Operátori · 10/2 15:13 · diskusia 6 · Možnosť priniesť nepotrebné mobilné telefóny z domácnosti do predajne Orangeu a ich ekologickou likvidáciou zároveň podporiť aj dobrú vec, využilo opäť o čosi viac zákazníkov. Každý, kto odovzdá starý mobil, je zároveň zaradený do súťaže o Apple iPhone 7.
Operátori · 8/2 15:03 · diskusia 3 · Do ponuky Telekomu pribudol kompaktný TV Box pre mobilnú televíziu Magio GO, ktorý umožní sledovať až 50 televíznych programov na veľkej obrazovke. Kdekoľvek, stačí internetové pripojenie.
Operátori · 7/2 00:00 · diskusia 2 · Operátor prichádza s novou podobou využívania služby. Od februára môžu zákazníci získať hudobnú službu Deezer s až 50 % zľavou oproti štandardnej cene. Ušetria aj zákazníci bez viazanosti.
Operátori · 4/2 00:00 · diskusia 1 · Ponuka mobilných zariadení O2 sa rozrástla o množstvo zaujímavých modelov. Pribudol nový rad Samsung Galaxy A vo všetkých farebných verziách, najnovší model série Lenovo Moto, nadupané BlackBerry s Androidom a novinka Honoru s duálnym fotoaparátom.
Operátori · 3/2 00:00 · Ponuka akciových zariadení Orangeu sa rozrástla o dve novinky tohtoročného radu Galaxy A a 5,5'' Lenovo s 4000 mAh batériou. Pribudla aj modrá farebná verzia top modelu Samsung Galaxy S7 edge.
Operátori · 2/2 11:00 · diskusia 3 · Telekom zaradil do ponuky dotovaných zariadení novú generáciu 5,2'' androidu radu Galaxy A s vynoveným dizajnom, dvojicou 16 Mpix fotoaparátov a odolnosťou voči vode a prachu.
Operátori · 1/2 13:40 · diskusia 3 · Spolu s novými dátovými paušálmi prinieslo O2 aj ďalšie novinky. Znížilo výšku dotácie na telefón, tablet alebo iné zariadenie k O2 Paušálom. Pri najvyššom programe o takmer sto eur. Predplatenkárov poteší predĺžením platnosti kreditu.
Operátori · 1/2 09:04 · diskusia 39 · O2 oslavuje desať rokov od spustenia komerčnej prevádzky na slovenskom trhu a pre zákazníkov pripravilo darček: nové dátové paušály.
Operátori · 31/1 11:00 · diskusia 2 · O2 má za sebou ďalší úspešný rok. Zverejnené hospodárske výsledky za uplynulý rok ukazujú rast vo všetkých finančných a prevádzkových ukazovateľoch.
Operátori · 30/1 18:40 · diskusia 1 · Desať rokov po štarte Magio televízie prináša Telekom úplne novú rodinu produktov. S novým konceptom môžete mať domácnosť vybavenú inteligentnými žiarovkami, kamerami či dymovými a pohybovými senzormi. Všetko ovládate jednou aplikáciou.
Operátori · 27/1 00:00 · diskusia 9 · Telekom od 1.februára urobí to, po čo volali zákazníci už dlhý čas. Zvýši objem predplatených dát v paušáloch Happy. No iba pri dvoch najvyšších programoch.
Operátori · 26/1 10:52 · diskusia 2 · Počet aktívnych zákazníkov alternatívneho operátora, ktorý využíva sieť O2, vzrástol za posledný rok o pätinu na vyše štvrť milióna.
Operátori · 24/1 00:00 · diskusia 18 · Swan ponúka svojim zákazníkom možnosť zakúpiť si vybraný produkt radu TO od mobilného operátora 4ka s 50 % zľavou z poplatku. Výhodná cena platí až do konca budúceho roka.
Operátori · 20/1 00:00 · V O2 majú zákazníci záujem hlavne o dve značky: Huawei a Lenovo. V rebríčkoch najpredávanejších smartfónov a tabletov sa s nimi stretávame najčastejšie. Inak tomu nebolo ani posledný mesiac minulého roka.
Operátori · 19/1 20:36 · V Telekome už máte pri kúpe top modelu Galaxy S7 edge na výber z troch farieb. K čiernej a striebornej farebnej verzii pribudla elegantná modrá.
Operátori · 18/1 14:00 · diskusia 1 · Decembrový rebríček najpredávanejších smartfónov ovplyvnila vianočná akcia. V tabuľke sa dobre umiestnili modely, ktoré Telekom ponúka vo zvýhodnenej ponuke alebo ako darček k inému telefónu.
Operátori · 16/1 11:00 · diskusia 8 · Smartfón od známeho výrobcu fotoaparátov sa objavil v ponuke O2. Lákadlom je netradičný dizajn a 21-megapixelový snímač s optickou stabilizáciou a nahrávaním videí až v 4K rozlíšení.
Operátori · 16/1 00:00 · diskusia 19 · Orange slávi okrúhle výročie - dvadsať rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Za ten čas si operátor získal množstvo verných zákazníkov, priniesol inovatívne služby a technológie. Zaspomínajme si na dôležité míľniky.
Operátori · 13/1 00:00 · diskusia 5 · Prvým z benefitov, ktorý zákazníci dostanú v rámci programu 4ka PLUS, je 4-eurový bonusový kredit zadarmo. Operátor plánuje do budúcnosti pravidelne odmeňovať svojich zákazníkov práve prostredníctvom nového benefitného programu.
Operátori · 11/1 11:36 · Vo vianočnom období jednoznačne víťazili dve značky: Samsung a Huawei. Orange zároveň prezradil, ktoré tri telefóny patrili v minulom roku medzi najpredávanejšie.
Operátori · 8/1 00:00 · diskusia 3 · Orange ponúka internet v mobile na skúšku. Pri aktivácii na začiatku fakturačného obdobia získate internet na takmer dva mesiace zadarmo a po uplnutí skúšobnej doby si môžete aktivovať konkrétny balík s 50 % zľavou z mesačného poplatku. Bez viazanosti a ďalších podmienok.
...
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2017 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188