Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Operátori · Včera 11:00 · diskusia 3 · Športoví fanúšikovia majú možnosť vo vysielaní Digi Sport sledovať futbalové ligy, svetový tenis, atletiku, preteky formulí, zápasy bojových umení a množstvo ďalších športov. Nielen doma v obývačke, ale aj na mobile, tablete a PC. Prekážkou nie je ani vycestovanie do krajín EÚ.
Operátori · Včera 00:00 · V júlovom rebríčku nájdeme o jedno Xiaomi menej než pred mesiacom. Namiesto neho sa do tabuľky vrátil obľúbený a lacný Samsung. Medzi tabletmi stále vedú Huawei a Lenovo.
Operátori · 16.8. 18:00 · diskusia 1 · Nemusíte byť zákazníkom Orangeu, a predsa môžete mať cez mobil alebo PC prístup k športovej televíznej stanici. Stačí cez SMS získať prístupové údaje platné 24 hodín alebo celý mesiac.
Operátori · 16.8. 14:00 · Do top päťky najžiadanejších smartfónov sa v júli prebojovala novinka od Motoroly radu G6. Prvenstvo si drží bestseller od Samsungu a už tradične má v tabuľke silné zastúpenie Huawei.
Operátori · 15.8. 19:00 · diskusia 1 · Operátor rozšíril možnosti sledovania svojej televízie a dnešným dňom spúšťa televíziu cez satelit. Ponúkne aj samostatnú televíziu cez internet.
Operátori · 15.8. 11:00 · Najnovší tabletofón Samsungu si môžete predobjednať aj v Orangei a O2. Obaja operátori ho budú ponúkať so 128 GB kapacitou a nielen v čiernej farbe, ale aj v atraktívnej kombinácii modrej konštrukcie a žltého pera S Pen.
Operátori · 13.8. 14:00 · diskusia 2 · V minulých týždňoch pokryl operátor 4G sieťou ďalších 27 lokalít, a tak ku koncu júna tohto roka dosahovalo pokrytie rýchlou dátovou sieťou vyše 93 % populácie Slovenska.
Operátori · 12.8. 00:00 · Telekom spustil predobjednávky na nový tabletofón Samsungu a zároveň v letnom dopredaji znížil ceny dvanástich smartfónov rôznych značiek. Medzi nimi aj minuloročný rad Galaxy 8, ušetriť môžete až 266 eur. Do ponuky k paušálom ÁNO pribudol notebook Acer Aspire 1.
Operátori · 10.8. 14:00 · Telekom zverejnil finančné výsledky hospodárenia za prvé dva kvartáli tohto roka. Výnosy mierne klesli, ale počet zákazníkov pevných i mobilných služieb sa medziročne zvýšil.
Operátori · 9.8. 14:00 · Telekom pokračuje v expanzii siete 4G+ / LTE-CA a pokryl ďalšie slovenské mestá. Spolu je táto rýchla dátová sieť dostupná už v 23 slovenských mestách.
Operátori · 8.8. 18:00 · V júli už naplno bežala dovolenková sezóna, ktorá prezradila, ktoré destinácie sú pre zákazníkov najlákavejšie. Z júlovej štatistiky Telekomu vyplýva, že v jednej krajine uprednostňujú dátovanie, z inej najviac volajú a SMS-kujú.
Operátori · 6.8. 11:00 · Začiatkom augusta pribudlo v ponuke dotovaných zariadení niekoľko nových produktov, iPhone SE a Samsung Galaxy A6 dostali nižšiu cenovku, a odolný smartfón Land Rover dostal bohatšie balenie s držiakom na bicykel.
Operátori · 2.8. 15:00 · diskusia 2 · Operátor pracuje na novej aplikácii pre svojich zákazníkov, ktorá nahradí aktuálnu Orange Go. Pribudnú aktivácie služieb, dostane nový dizajn a bude určená aj pre zákazníkov s predplatenou kartou.
Operátori · 1.8. 16:00 · diskusia 6 · Operátor O2 prichádza od 1. augusta s limitovanou ponukou na službu Biely Internet na doma, a to pre najrýchlejších 1000 zákazníkov žijúcich v bratislavskej mestskej časti Petržalka.
Operátori · 30.7. 14:00 · diskusia 5 · Virtuálny operátor znižuje od septembra na predplatenej karte Bodka ceny troch mesačných internetových balíčkov. Najvyšší až o tri eurá. Zmena sa týka aj služby Internet na deň.
Operátori · 28.7. 00:00 · Na raste výnosov sa podieľali aj výnosy z dátovej prevádzky, ktoré medziročne stúpli o dvanásť percent. Počet zákazníkov sa blíži k dvom miliónom.
Operátori · 27.7. 00:00 · diskusia 7 · Prvých šesť mesiacov tohto roka bolo pre Orange úspešných. Medziročne rástli výnosy, dátová prevádzka aj počet zákazníkov.
Operátori · 26.7. 11:00 · Operátor pokračuje v rozširovaní LTE-CA siete do ďalších siedmich lokalít hlavného mesta. Prenosovú rýchlosť až 500 Mbps umožňuje 256-QAM modulácia dostupná už v množstve okresov po celom Slovensku.
Operátori · 26.7. 00:00 · Telefónnych čísel je čoraz viac a pribúdajú aj virtuálni operátori. Udržať si prehľad v aktuálnych predvoľbách preto nemusí byť jednoduché.
Operátori · 24.7. 18:00 · diskusia 1 · Niekoľko mesiacov po rozšírení pokrytia služby TO.doma, ktorá je alternatívou pre vysokorýchlostný internet cez optické káble, pokrytl operátor aj malé obce.
Operátori · 20.7. 18:00 · Najnižšie internetové programny z portfólia LTE pripojenia pre domácnosti si s 5-eurovým bonusom môžete aktivovať len do konca augusta a zľava platí iba počas desiatich mesiacov.
Operátori · 19.7. 18:00 · Operátor zaradil do ponuky dotovaných zariadení päť nových smartfónov vrátane top modelu LG G7 ThinQ. Zároveň došlo k zlacneniu mnohých telefónov a pribudli nové farebné varianty.
Operátori · 18.7. 00:00 · Kedysi v Orangei víťazili u zákazníkov Samsungy, v poslednom čase získal prevahu Huawei. Z kedysi béčkového výrobcu sa vypracoval na svetovú trojku a cítiť to aj v ponuke našich operátorov.
Operátori · 16.7. 00:00 · Do júnového rebríčka sa prebojoval tohtoročný top model Samsungu a na vrchol sa vrátil známy bestseller. V tabuľke sa stále drží aj lacná Motorola.
Operátori · 13.7. 14:00 · Operátor si pre svojich zákazníkov pripravil letný benefit. Stačí, ak si nový paušál zakúpia cez e-shop Orangeu a automaticky získajú dáta navyše. Ich objem určí zvolený program.
Operátori · 12.7. 18:00 · diskusia 14 · Oslovil vás Orange telefónom s ponukou na prenos čísla? Poriadne si prečítajte prvé dokumenty, ktoré podpíšete kuriérovi. Samotný prenos čísla sa môže začať až dva týždne po ich podpísaní a zrušenie prenosu sa potom bez finančnej pokuty nezaobíde.
Operátori · 11.7. 11:00 · Novinka je určená pre používateľov smartfónov s Androidom. Vstavaná SMS aplikácia ponúkne viac možností a nové funkcie pribudnú aj pre štandardné hlasové hovory. Môžete napríklad napísať predmet hovoru. Volaný tak na displeji uvidí text, ktorý naznačí jeho dôvod.
Operátori · 10.7. 10:00 · diskusia 7 · V e-shope operátora pribudlo v posledných dňoch množstvo nových smartfónov. Od cenovo dostupných po vlajkovú loď Honoru. Tá je dostupná aj v atraktívnej zelenej farbe a dokonca v dual SIM verzii.
Operátori · 10.7. 00:00 · diskusia 11 · Virtuálny operátor Juro prevádzkovaný Telekomom neoslavuje meniny ani narodeniny, napriek tomu sa snaží naverbovať nových členov družiny lákavou ponukou.
Operátori · 8.7. 00:00 · V júnovom rebríčku sa prekvapivo objavili dva modely čínskeho Xiaomi. Pre Huawei, Honor a Samsung tak ostalo v top päťke už len po jednom mieste.
Operátori · 4.7. 00:00 · diskusia 7 · Všetci Štvorkári, existujúci aj noví, získajú do konca leta v každom paušále Sloboda+ vysoký objem dát, s ktorým sa nebudú musieť obmedzovať. Využiteľné sú po celom Slovensku.
Operátori · 3.7. 18:00 · Operátor chce presvedčiť o výhodách využívania 4G siete zaujímavou akciou. Zákazníci pripravení na surfovanie v sieti štvrtej generácie dostanú v predajni dáta zadarmo, kto si tam kúpi aj nový 4G mobil, získa navyše darček.
Operátori · 2.7. 14:00 · Telekom pripravuje plošnú zmenu cien pevných služieb pre existujúcich i nových zákazníkov s 24-mesačnou viazanosťou. Kto nesúhlasí, môže od zmluvy odstúpiť. Ceny mobilných služieb ostávajú naďalej nezmenené.
Operátori · 29.6. 14:00 · diskusia 1 · Zákazníci s Easy kartou sa do súťaže zapoja automaticky, ak si dobijú kredit aspoň vo výške 12 eur. Hrá sa do 15. augusta 2018.
Operátori · 22.6. 11:00 · diskusia 2 · V ponuke dotovaných zariadení pribudli dve novinky LG. Tohtoročný top model má v Orangei výrazne nižšiu cenovku než je odporúčaná cena výrobcom. Telefón môžete kúpiť aj v hotovosti.
Operátori · 21.6. 18:00 · diskusia 1 · Trojicu paušálov, ktoré obsahujú predplatené minúty, SMS-ky a 1 GB dát, budete môcť od zajtra využívať aj pri ceste po krajinách Európskej únie.
Operátori · 21.6. 15:00 · Telekom na tento víkend plánuje ďalšiu zmenu interných IT systémov, preto nebudú dostupné niektoré služby. Uskutočniť hovory doma i v zahraničí, posielať správy alebo prijímať dáta budete môcť bez problémov.
Operátori · 20.6. 16:00 · Zákazníci, ktorí sa teraz rozhodnú pre nový smartfón s predplatenou kartou Orangeu, získajú bezplatné dáta na celý rok. Platí pre Šikovnú Primu i FunFón.
...
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188