Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

JBL Synchros E40BT - príjemné slúchadlá s nepríjemným nabíjaním

· · Diskusia
Recenzia bezdrôtových slúchadiel s integrovanou technológiou ShareMe, ktorá umožňuje streamovať hudbu bezdrôtovo s inými ShareMe slúchadlami.

Nová generácia stereo slúchadiel za necelých sto eur ponúka 40 mm meniče a kvalitnú reprodukciu s PureBass technológiou.

Základné parametre:
hmotnosť 205 gramov, 40 mm meniče, frekvenčný rozsah 20 - 22 kHz, maximálna SPL 115 dB @ 30 mW, podpora Bluetooth od verzie 3.0, vstupný výkon 30 mW, citlivosť mikrofónu -42dBV/Pa @ 1kHz, výdrž do 16 hodín počúvania hudby alebo 24 hodín hovoru. Súčasťou balenia sú slúchadlá, priamy prídavný kábel na spojenie s mobilným zariadením alebo PC a USB kábel pre nabíjanie.

“JBL

Po kliknutí sa obrázok zobrazí vo vyššom rozlíšení. Šípkami na klávesnici potom môžete ľahko preskočiť na ďalší.

So svojim smartfónom ich spárujete pomocou Bluetooth dlhým podržaním vypínača, ktorý sa nachádza na ľavom slúchadle, a je až veľmi ľahko nahmatateľný. Umiestnenie nie je najšťastnejšie, lebo pri manipulácii so slúchadlami občas dochádza k jeho nežiadúcemu stlačeniu a následnému vypnutiu či zapnutiu.

“JBL

Ovládanie slúchadiel je umiestnené vľavo, čo je trocha netradičné. Hlasitosť sa ovláda samostatne od hlasitosti v telefóne, takže keď si pri počúvaní hudby v telefóne zvýšite hlasitosť na maximum, musíte si ju ešte upraviť aj na slúchadlách. Ale ovládanie môžete závisieť aj od modelu telefónu.

Kvalita prehrávanej hudby je veľmi slušná. Pri porovnaní s reprodukciou z drahších slúchadiel Creative Sound Blaster EVO Wireless (recenzované v apríli tohto roka), ktoré hrajú viac zastrene, sú dunivé a reprodukcia výšok je na nich slabšia, by sme uprednostnili slúchadlá JBL.

“JBL

Konkurentom JBL E40BT môžu byť aj štupľové Bluetooth slúchadlá J46BT rovnakej značky s porovnateľným zvukom ako majú slúchadlá so 40 mm meničmi, čo je naozaj prekvapivé. Navyše sú skladnejšie, a pre niekoho môžu byť pri nosení pohodlnejšie. Výdrž na jedno nabitie však majú len päť hodín a veľkosť štupľov nemusí sadnúť každému.

“JBL

Vstavaná 610 mAh batéria umožňuje neprerušené prehrávanie zvuku až 16 hodín. Nabijete ju pomocou 2,5 mm jacku umiestneného na slúchadlách a dodávaného USB kábla. V balení nájdete aj druhý kábel s 2,5 mm / 3,5 mm jackom, takže keď sa batéria vybije, dodávaný prídavný kábel vám umožní pasívne počúvanie.

“JBL

Výhodou slúchadiel je i technológia ShareMe, ktorá umožňuje zdieľať váš obsah súčasne s inými slúchadlami. So slúchadlami sa dá aj telefonovať.

Orientačná cena: 99 € (vzdy.sk)

Na jeden záber: JBL Synchros E40BT

Záver:

JBL Synchros E40BT sú veľmi zaujímavá kúpa za primeranú cenu. Ponúkajú veľmi vyvážený zvuk, kde sú stredy, výšky i hĺbky. Nevýhodou môže byť nabíjanie pomocou špecifického kábla, takže pri cestách musíte nosiť so sebou ďalší kábel navyše.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188