Sony Ericsson Xperia Neo sa objaví zatiaľ iba na čínskom trhu. Ako prvý model Sony prinesie najnovšiu verziu operačného systému Android 4.0 hneď pri svojom uvedení na trh." /> Sony Ericsson Xperia Neo sa objaví zatiaľ iba na čínskom trhu. Ako prvý model Sony prinesie najnovšiu verziu operačného systému Android 4.0 hneď pri svojom uvedení na trh." />
Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Sony Xperia Neo L iba pre Čínu?

· · Diskusia
Nástupca smartfónu Sony Ericsson Xperia Neo sa objaví zatiaľ iba na čínskom trhu. Ako prvý model Sony prinesie najnovšiu verziu operačného systému Android 4.0 hneď pri svojom uvedení na trh.

Základné info: Sony Ericsson Xperia Neo

Nový model radu Xperia dostane 4-palcový TFT displej s rozlíšením 480 x 854 bodov, 1 GHz procesor a 512 MB operačnú pamäť RAM. Nechýba technológia Sony xLoud a 3D priestorový zvuk.

Fotoaparát s nahrávaním HD videí má, podobne ako model Sony Ericsson Xperia Neo V, 5-megapixelové rozlíšenie s automatickým zaostrovaním a LED diódou. Na videohovory a autoportréty nájdeme prednú VGA kameru.

Samozrejmosťou je podpora Wi-Fi, Bluetooth, GPS i DLNA.

Sony Xperia Neo L

Cena nebola zatiaľ zverejnená, ani plány o celosvetovej dostupnosti.

Zdroj: sonymobile.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188