Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Telekom pri vybraných produktoch znižuje ceny SMS

· · Diskusia
Dnešným dňom začali platiť nové maximálne ceny volaní a SMS správ do krajín Európskej únie. Väčšina paušálov Telekomu spĺňala podmienky už skôr, štyrom produktom klesla cena za jednu SMS na polovicu.

Od 15. mája 2019 platia v Európskej únii nové telekomunikačné pravidlá pre maximálne ceny volaní a SMS správ z domácej krajiny do členských štátov EÚ. Viac informácií sme vám priniesli v článku Hovory a SMS do krajín EÚ majú od 15. mája nový cenový strop.

Huawei P30 Pro

Slovenskí operátori už väčšinou cenové podmienky spĺňali. Telekom mal doteraz pri predplatených kartách a starších paušáloch Happy mierne vyššie ceny, ktoré od 15. mája upravil smerom nadol.

Pri paušáloch Happy znížil cenu SMS zo SR do EÚ a Zóny 1 z 15 centov na 7 centov. Na predlatených kartách Easy, Juro a programe Bez záväzkov znížil cenu SMS-ky zo SR do EÚ a Zóny 1 rovnako z 15 centov na 7 centov.

Cena za minútu hovoru zodpovedala cenovému stropu už predtým, takže sa nemenila pri žiadnom programe.

Zdroj: operátor

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188