Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Telekom: tento piatok nezaplatíte za hovory, správy či dáta ani cent

· · Diskusia
Operátor ako ospravedlnenie za nedávny niekoľkohodinový výpadok počas pracovného dňa ponúka zákazníkom kompenzáciu.

Veľký výpadok hlasový a dátových služieb po celom Slovensku zasiahol veľké množstvo zákazníkov.

Nedalo sa telefonovať, posielať správy ani využívať dátové pripojenie. Niektorým zákazníkom to skomplikovalo život, za čo sa operátor už v priebehu dňa na svojom facebookovom účte viackrát ospravedlnil a sľúbil kompenzáciu.

Internet

Podľa vyjadrenia Telekomu bežia všetky systémy naplno a počas posledných dní operátor výkon sietí neustále monitoroval. V piatok 10. 5. dal zákazníkom sľub, že to nenechá len tak, a preto im tento piatok 17. 5. ponúka na Slovensku bezplatné volania, správy a dáta. Platí to pre všetkých zákazníkov automaticky, aj tých, ktorých sa výpadok nedotkol. Telekom ďakuje za trpezlivosť a verí, že mu zákazníci zachovajú vernosť.

Pokiaľ aj vy patríte do skupiny zákazníkov, pre ktorých je niekoľkohodinová nedostupnosť mobilných služieb nočnou morou, mali by ste hľadať alternatívne riešenie a na možný budúci výpadok sa pripraviť. Z času ma čas sa technické problémy objavia u každého operátora.

V článku Výpadok mobilných služieb dokáže niektorých poriadne vytočiť nájdete prehľad aktuálnych ponúk predplatených kariet, ktoré sú ako záloha najlepším riešením.

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188