Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Huawei spustil beta testovanie Androidu Q pre Mate 20 Pro

· · Diskusia
Vývojári a beta testeri sa môžu registrovať do programu na testovanie najnovšej verzie Androidu Q. Aj vy môžete svojimi postrehmi prispieť k čo najlepšej stabilite a funkčnosti systému.

Na testovanie sa prihlásite prostredníctvom mobilnej aplikácie Huawei's Friendly User Test (FUT) na Huawei Mate 20 Pro. Po registrácii s Huawei ID si stiahnete beta softvér cez Huawei OTA. V priebehu testovacieho obdobia budete výrobcom vyzvaní k poskytnutiu spätnej väzby.

Huawei beta

Novým funkciám v Androide Q sme sa venovali pred pár dňami a všetko dôležité nájdete v článku Google odhalil najdôležitejšie novinky Androidu Q. Nová platforma je zameraná na bezpečnosť, súkromie, umelú inteligenciu, ponúkne tmavý režim a vylepšené gestá.

Huawei Mate 20 Pro je jedným z prvých smartfónov, ktoré podporujú Android Q Beta. Po testovaní beta verzie bude spolu s Mate 20 medzi prvými, ktoré dostanú novú verziu Androidu. Testovanie potrvá do 30. júna.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188