Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Asus Zenfone 6 dostane Snapdragon 855 aj 3,5 mm jack

· · Diskusia
Výrobca na svojom Twitter účte prezradil nielen dátum uvedenia nového smartfónu, ale aj jeho kľúčové vlastnosti. Tešiť sa môžeme na samostatný slot pre microSD kartu aj výkonný procesor.

Novinka Asus Zenfone 6 bude mať premiéru 16. mája 2019 v španielskej Valencii a živý prenos odštartuje o 20:00 nášho času. Na predstavenie láka výrobca na svojom YouTube krátkym videom pohľadom do minulosti radu Zenfone a sloganom revolúcia prichádza. Na Twitteri Asus pri postoch o ZenFone 6 uvádza hashtag #DefyOrdinary.

Asus Zenfone 6

Čo také revolučné a neobyčajné Asus ukáže, sa dozvieme až o pár dní, no už dnes vieme aspoň niektoré vlastnosti, ktoré pripravovaný telefón ponúkne.

Asus na Twitter účte prezradil, že Zenfone 6 prinesie výkonný čipset Snapdragon 855, trojicu slotov - dva pre nanoSIM a samostatný pre microSD kartu a chýbať nebude 3,5 mm jack ani informačmá LED dióda. V pravej bočnej stene sa bude nachádzať tlačidlo nazvané Smart Key.

Neoficiálne sa hovorí o duálnom 48 Mpix fotoaparáte, 5000 mAh batérii a Full HD+ rozlíšení. Uhlopriečku displeja zatiaľ nepoznáme, mala by však byť bez výrezu. Kompletné a oficiálne informácie vám prinesieme po uvedení novinky v tradičnom základnom infe.

Zdroj: twitter.com/ASUS

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188