Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Telekom: dočasné zníženie cien zariadení až do 150 eur

· · Diskusia
Limitovaná akcia, pri ktorej operátor znížil pri vybraných paušáloch ÁNO jednorazovú platbu za zariadenie, platí do odvolania.

Prvý májový týždeň priniesol Telekom nižšie ceny pri dotovaných zariadeniach. Zmeny realizuje v dvoch kategóriách a u vybraných programov:
- v štýlovej kategórii došlo pri zariadeniach k paušálu ÁNO L k zníženiu prvotného poplatku o 8 až 28 €
- v exkluzívnej kategórii došlo pri zariadeniach k paušálu ÁNO L k zníženiu prvotného poplatku o 120 až 150 €, pri ÁNO XL a ÁNO XXL k zníženiu o 48 až 100 €

Celková cena zariadenia, ktorú zákazník zaplatí za dva roky počas viazanosti, sa skladá z dvoch častí. Prvotný poplatok (alebo aj úvodný poplatok či akontáciu) zaplatí vždy jednorazovo pri kúpe dotovaného zariadenia. Druhá časť sumy za telefón, alebo akýkoľvek iný akciový produkt, sa volá mesačný príplatok k paušálu, a zákazníkovi sa účtuje 24 mesiacov počas viazanosti.

Sony Xperia XZ3

Dva dopredajové modely - Huawei P20 Pro a Sony Xperia XZ3 môžete aktuálne kúpiť s dvojnásobne nížším prvotným poplatkom. K paušálu ÁNO L tak za P20 Pro zaplatíte celkovo počas dvoch rokov 339 eur, za Xperiu XZ3 437 eur.

Akciové telefóny pre Magenta 1 sa nezmenili. Stále tam patrí dvojica Samsung Galaxy A40 a Galaxy A50. Cenové zvýhodnenia pri Galaxy A40 sú nasledovné:
- 2 € mesačne + 8 € pri prvom poplatku pri ÁNO L (spolu 56 €)
- 2 € mesačne pri ÁNO S, ÁNO M i ÁNO M Data (spolu 48 €)

Pri Samsung Galaxy A50 sa dá ušetriť:
- 2 € mesačne pri ÁNO XL (spolu 48 €)
- 2 € mesačne + 20 € pri prvom poplatku pri ÁNO L (spolu 68 €)
- 2 € mesačne pri ÁNO S, M a M data (spolu 48 €)

Zdroj: operátor

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188