Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

IIHF 2019: Mobilná aplikácia pre Majstrovstvá sveta v hokeji

· · Diskusia
Oficiálna mobilná aplikácia MS v hokeji bude patriť k povinnej výbave každého fanúšika. Ponúkne všetky informácie na jednom mieste a na góly upozorní cez notifikácie.

Majstrovstvá sveta v hokeji sa začínajú už tento týždeň. Tento rok sa hrá v Bratislave a Košiciach, medzi 10. a 26. májom 2019 tak o šampionáte budú počuť aj tí, ktorých puk, ľad a hokejky príliš nezaujímajú.

Skalní fanúšikovia naopak vyžadujú detailný výsledkový servis a všetky informácie na dostah ruky. Už pravidelne im ho zabezpečí oficiálna aplikácia IIHF pre Android a iOS.

IIHF 2019

Základná obrazovka ponúkne prehľad zápasov pre každý hrací deň, po rozkliknutí stretnutia sa objavia detailné štatistiky, zostavy a ďalšie informácie.

Zrejme najdôležitejším tlačidlom bude zvonček vpravo hore, ktorý aktivuje doručovanie notifikácií pri góloch, výlúčeniach alebo začiatkoch a koncoch zápasov.

IIHF 2019

Pokiaľ však fandíte len jednému tímu, zvonček nemusíte zapínať pri každom stretnutí. Slovákov či ktorúkoľvek inú krajinu si namiesto toho môžete zvoliť ako hlavnú reprezentáciu v položke Môj tím.

Tú nájdete v karte vľavo, hneď nad priebežnými tabuľkami oboch skupín a komplenými turnajovými štatistikami.

Pre anglicky hovoriacich fanúšikov sú na jeden dotyk prsta dostupné tiež aktuálne správy a po nainštalovaní poslednej aktualizácie aj podcasty The Totally Ice Hockey Show.

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188