Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Predstavenie Motoroly Moto Z4 sa blíži. Opäť dostane modulárne príslušenstvo

· · Diskusia
O chystanej novinke sme sa dozvedeli prvé podrobnosti. Evan Blass ukázal aj jej pravdepodobnú podobu.

Evan Blass na svojom známom Twitterovom účte @evleaks ukázal pravdepodobnú podobu novej Motoroly Moto Z4.

Počítačový render ukazuje mimoriadne tenkú konštrukciu s výrazne vystupujúcou šošovkou fotoaparátu. Tá je prekvapivo len jedna, hoci predchádzajúca Moto Z3 disponovala až dvojicou 12-megapixelovým snímačov (RGB + čiernobiely) a prakticky celá konkurencia už začína ponúkať širokouhlé fotoaparáty aj v lacnejších modeloch.

Motorola Moto Z4
obr: Twitter.com/evleaks

Zadný snímač by však nemal byť úplne nezaujímavý, špekuluje sa totiž o špeciálnej technológii Motorola Quad Pixel, ktorá z originálnych 48 Mpix záberov spájaním bodov digitálne vyskladá kvalitnejšie 12-megapixelové snímky. Prítomná by mala byť aj funkcia Night Sight zatiaľ známa skôr z nočných fotografií v smartfónoch Google Pixel. Vpredu, v maličkom výreze 6,2-palcového displeja by mohol byť 25 Mpix fotoaparát. Čítačka odtlačkov by mala byť ukrytá pod obrazovkou, tak ako v prípade Samsungu Galaxy S10 alebo Huaweiu P30.

O pohon sa podľa rôznych článkov bude starať Snapdragon 675 a výpočet výbavy uzavrie 3600 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania Motorola turbopower. Na obrázku vidno USB-C konektor aj klasický 3,5 mm audio konektor.

Ak sa špekulácie potvrdia, pôjde teda skôr o smartfón, ktorý príliš neexperimentuje a bude mieriť skôr na konzervatívnejších zákazníkov.

Jediným výstrelkom by bola podpora Moto Mods, špeciálnych krytov pripínajúcich sa na chrbát prostredníctvom magnetov a pozlátených pinov. Na sériu Moto Z3 bolo možné takto pripevniť malý projektor, silnejšiu externú batériu alebo dokonca fotoaparát Hasselblad s 10-násobným optickým zoomom.

Zdroj: engadget.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188