Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Google Earth Timelapse už aj pre mobilné zariadenia

· · Diskusia
Po šiestich rokoch od spustenia funkcie Google Earth Timelapse si zmenu krajiny za posledných 35 rokov môžete pozrieť aj na smartfónoch a tabletoch.

S Google Earth Timelapse si môžete pozrieť už aj na smartfónoch a tabletoch, ako sa za posledné tri desaťročia zmenil povrch našej planéty na rôznych miestach.

Posledná aktualizácia pridala ďalšie dva roky snímok, a tak je teraz k dispozícii časové obdobie od roku 1984 do 2018.

Google Earth Timelapse

Po tom, čo Chrome a Firefox začali podporovať automatické prehrávanie videa, mohla byť funkcia sprístupnená aj pre mobilné zariadenia. Doteraz sme mali Timelapse k dispozícii iba na počítačoch.

Cez Timelapse si môžete pozrieť, ako za posledné desaťročia ustúpil ľadovec na Aljaške, mizli brazílske pralesy alebo expandovalo Las Vegas. Funkciu využijete aj pri sledovaní zmien na Slovensku.

Stačí ísť cez Chrome alebo Firefox na túto adresu a do vyhľadávacieho políčka zadať názov mesta. Možno budete prekvapení zo zmien, ktoré ste doteraz ani nevnímali.

Zdroj: blog.google

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188