Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Orange: odovzdajte starý mobil a môžete vyhrať lístky na hokej

· · Diskusia
Kto chce zažiť atmosféru hokejových majstrovstiev sveta a nemá vstupenky, môže skúsiť šťastie v Orangei. Stačí priniesť starý alebo nepotrebný mobil a ste v hre o dva lístky na finálový zápas a dva lístky na zápas o 3. miesto. Navyše hráte aj o Huawei P20.

Orange dlhodobo motivuje svojich zákazníkov správať sa ekologicky. Už 19. kampaňou Darujme starým mobilom nový život, sa snaží upriamiť ich pozornosť na šetrnú likvidáciu starých mobilných telefónov. Vždy to aj spája s nejakou atraktívnou výhrou. Tentoraz sa súťaží o vstupenky na Majstrovstvá v ľadovom hokeji.

Orange mobily
obr: orange.sk

Odovzdaním nepotrebného mobilu v ktorejkoľvek predajni Orangeu v období od 26. apríla do 16. mája 2019 budete automaticky zaradení do žrebovania o dva lístky na finálový zápas a dva lístky na zápas o 3. miesto.

V prebiehajúcej súťaže 19. kampane zbierky sa aktuálne súťaží aj o päť telefónov Huawei P20 Black. Navyše za každý odovzdaný kus Orange prispeje sumou 50 centov občianskemu združeniu Vagus.

Počas majstrovstiev sveta sa predajne bratislavské Orangeu Central, Aupark a košická Galéria zmenia na fanúšikovskú základnu. Budete si môcť pozrieť vysielanie zápasov, zahrať stolný hokej alebo hokejový zápas priamo na playstation. Nebude chýbať sieň slávy s artefaktami ani tématicé občerstvenie.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188