Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Aplikácia Tatra banky už podporuje čítačku odtlačkov a Face ID

· · Diskusia
Konečne sa dočkali aj zákazníci Tatra banky. Overenie do mobilnej aplikácie už môže prebiehať aj zosnímaním odtlačku prsta alebo oskenovaním tváre. Pribudli aj ďalšie funkcie.

Posledná aktualizácia mobilnej aplikácie s číselným označením 2.15 priniesla na Android a iOS nové funkcie.

Medzi najdôležitejšie patrí overenie pri vstupe do aplikácie biometrickými údajmi. Používatelia zariadení s Androidom majú k dispozícii len čítačku odtlačkov, majitelia iPhonov a iPadov si môžu vyberať (podľa dostupnosti) overenie cez Touch ID alebo Face ID.

Tatra banka

Prihlasovanie priložením prsta na čítačku alebo oskenovaním tváre je rýchle a jednoduché, netreba zadávať ani si pamätať PIN kód. Zároveň si nastavíte úroveň zabezpečenia po prihlásení pomocou biometrie. Či budete potvrdzovať PINom všetky platby a výbery z bankomatu mobilom, alebo len platby a výbery od sumy 500 eur a vyššej.

Ďalšími novinkami sú možnosť zadávať platby nad 3000 eur, správa SEPA inkás a jednoduchý prenos kódov medzi aplikáciou Tatra banka a Čítačkou. Napríklad na potvrdenie aktivácie a nadlimitnej platby.

Mobilnú aplikáciu si stiahnete z obchodov App Store a Google Play .

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188