Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

OnePlus 7 bude mať premiéru 14. mája. Vstupenku môžete vyhrať

· · Diskusia
Pri poriadnej dávke šťastia môžete vstupenku na premiéru vyhrať. Alebo si ju rovno kúpiť. Slávnostné uvedenie nového top modelu OnePlus určené verejnosti bude prebiehať v New Yorku, Londýne, Bangalore a Pekingu.

Lístok na predstavenie OnePlus 7 si môžete nielen kúpiť, ale aj vyhrať. Stačí sa na stránke www.oneplus.com zaregistrovať na odber newslettera a možno sa na vás usmeje šťastie.

Event začína 14. mája o 17:00 nášho času. Pre tých, čo chcú mať informácie z prvej ruky, bude pripravene živé vysielanie. Vstupenky na londýnske uvedenie kúpite do 25. apríla na tejto stránke za uvádzaciu cenu 18 eur.

OnePlus 7

Neskôr cena samostatnej vstupenky vzrastie na 34 eur. Pokiaľ pôjdete s priateľom, cena jedného lístka bude 23 eur. Nákup je obmedzený na maximálne dve vstupenky.

OnePlus 7 by mal podľa neoficiálnych informácií dostať 6,7-palcový displej bez výrezu s jemným QHD+ rozlíšením 1440 x 3120 bodov. Predná kamera zrejme bude výsuvná, podobne ako napríklad pri Vivo Nex S. Kapacita operačnej pamäte by sa mala vyšplhať až na 12 GB.

OnePlus 7

Prekvapením by nebol ani trojitý zadný fotoaparát. Dočkať by sme sa mohli hlavného so 48 Mpix rozlíšením, 8 Mpix teleobjektívu s trojnásobným priblížením a širokouhlého 16 Mpix fotoaparátu. Batéria so 4000 mAh kapacitou má podporovať rýchle 30 W nabíjanie. Výrobca už naznačil, že sedmička by mala byť dostupná aj v 5G prevedení.

Kompletné a najmä oficiálne špecifikácie sa dozvieme v polovici mája. Podrobnosti vám prinesieme v tradičnom základnom infe.

Zdroj: oneplus.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188