Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Dátum príchodu Honoru 20 prezradí matematický príklad

· · Diskusia
Príchod tohtoročnej vlajkovej lode Honoru sa blíži. Výrobca už rozposlal novinárom pozvánky a dátum oficiálneho uvedenia zašifroval do matematického príklad
u.

Na pozvánke výrobca nespomína len jeden model, ale rovno celú sériu Honor 20. Uvidíme tak možno až trojicu smartfónov. Špekuluje sa o Honore 20, 20 Pro a 20 Lite.

Dátum tlačovej konferencie sa dozviete, keď si osviežite svoje matematické znalosti a vypočítate príklad uvedený v ľavom dolnom rohu.

Honor 20

Pokiaľ s tým nemáte problém, ľahko zistíte, že premiéra série Honor 20 bude v Londýne 21. mája. Výsledné číslo 521 hovorí, že päťka je mesiac, zvyšná dvojica znamená deň.

Hashtag #CaptureWonder napovedá, že novinka bude zameraná na kvalitu fotoaparátu. Je dosť možné, že ponúkne niektoré funkcie radu P30 od materskej firmy Huawei.

Na predstavení noviniek nebude v Londýne chýbať ani zástupca našej redakcie, a tak sa môžete tešiť nielen na kompletné informácie v základnom infe, ale aj živé fotografie a prvé postrehy.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188