Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Na jeden záber: Honor 8X

· · Diskusia
Tento 6,5-palcový dual SIM android s dobrou výdržou na jedno nabitie sa často objavuje v hľadáčiku záujemncov o smartfón s veľkým displejom a dostupnou cenovkou. Pokiaľ nad ním uvažujete, z videorecenzie sa dozviete všetko dôležité.

Honor 8X nie je žiadna horúca novinka, na slovenskom trhu sa objavil v októbri minulého roka, no stále patrí medzi obľúbené modely. Ponúka 6,5'' natiahnutý displej s Full HD+ rozlíšením a čipset Kirin 710 doplnený o technológiu GPU Turbo, ktorá pomáha udržať dostatočný výkon aj pri hraní graficky náročných hier.

Honor 8X

Mnohých určite poteší, že má tri samostatné sloty, ide tak o plnohodnotný dual SIM. Naraz môžete mať vložené dve nano SIM a jednu microSD kartu. Zadný duálny fotoaparát tvorí hlavný 20 Mpix snímač s clonovým číslom f/1.8 a pomocný s 2 Mpix rozlíšením, ktorý poslúži na rozmazanie pozadia. Fanúšikov selfie poteší predná 16 Mpix kamera.

Honor 8X

Názov recenzie Honor 8X - veľký displej, silná batéria napovedá, že plusom Honoru 8X je dlhá výdrž na jedno nabitie, za ktorú vďačí 3750 mAh batérii s dobrou správou energie.

Zamrzí chýbajúca podpora pre rýchle nabíjanie a starší microUSB konektor. Kompletné informácie o hardvérovej výbave sa dočítate v základnom infe.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188