Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Lenovo Z6 Pro spoznáme 23. apríla

· · Diskusia
Predchodca pripravovanej novinky mal vysúvaciu konštrukciu. Zverejnené video nového Z6 Pro však nič podobné nenaznačuje, hlavným lákadlom má byť fotoaparát.

O novinke Lenovo Z6 Pro zatiaľ veľa informácií nemáme, no z oficiálne potvrdených je jasné, že pôjde o výkonný model. Potvrdzuje to použitie čipsetu Snapdragon 855 a upriamenie pozornosti na fotoaparát. Výrobca vo svojom promo videu na sociálnej sieti Weibo spomína najmä Hyper Video.

Lenovo Z6 Pro

Čo si pod tým máme presne predstaviť, bližšie nešpecifikoval. Z vizuálu vidno, že vzadu nájdeme len jeden objektív fotoaparátu, hovorí sa o 100 Mpix snímači. Medzi funkciami nemá chýbať Super Macro, Super Night View či Super Steady Shot.

Očakáva sa podpora 5G sietí a snímač odtlačkov integrovaný do displeja. Všetky podrobnosti o Lenove Z6 Pro sa dozvieme 23. apríla, na kedy je v Pekingu naplánovaná tlačová konferencia.

Zdroj: weibo.cn

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188