Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Honor sa chce stať štvrtým najväčším dodávateľom smartfónov na svete

· · Diskusia
Výrobca prezradil svoje ambície pre nadchádzajúce obdobie. Plánuje zvýšenie investícií do technologického vývoja a chce patriť medzi najväčších globálnych výrobcov inteligentných telefónov. Svoj prvý 5G telefón prinesie ešte tento rok.

Honor sa ako dcérska značka Huawei stal od svojho vstupu na trh v roku 2014 obľúbeným najmä u mladých používateľov. V rozmanitom portfóliu nájdeme zariadenia zamerané na dizajn, nové technológie aj dostupnú cenu.

Teraz sa výobca podelil o svoje globálne ciele. Honor si dáva ambíciu stať sa druhým najväčším výrobcom inteligentných telefónov v Číne a štvrtým na svete. Nebude to mať ľahké.

Honor View 20

Prvé miesto aktuálne patrí Samsungu, dvojkou je Huawei, ktorý na tretie miesto v druhom minuloročnom kvartáli odsunul Apple a štvrtým najväčším dodávateľom sa v poslednom štvrťroku 2018 stalo Xioami.

Práve Xioami je ostatným výrobcom mobilných zariadení silným konkurentom, čistý zisk dokázal medziročne navýšiť o 237 %. Zlé čísla nemá ani Honor, ktorý si na štvrtú priečku brúsi zuby.

Honor Magic 2

Medziročne sa podarilo Honoru navýšiť objem predaných zariadení o 170 %. Čo sa celosvetových predajov online týka, podľa údajov analytickej agentúry IDC sa značka Honor umiestnila na druhom mieste s 29,4 % podielom.

Okrem nárastu globálnych dodávok sa chce Honor v nadchádzajúcom období zamerať na ďalšie zvýšenie investícií do technologického vývoja a rozšírenie distribučných kanálov. Výrobca sa chce aktívne zapojiť do príchodu 5G a svoj prvý model s podporou sietí piatej generácie prinesie ešte v tomto roku.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188