Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Honor 20i príde 17. apríla

· · Diskusia
Pripravovaná novinka je už na domácom čínskom trhu dostupná na predobjednávku. Oficiálna premiéra bude až o pár dní, no už dnes poznáme dizaj a niektoré špecifikácie.

Načo robiť tajnosti, keď môžeme zákazníkov navnadiť už pár dní vopred? Honor sa rozhodol ukázať pripravovaný Honor 20i v celej svojej kráse.

Oficiálne produktové fotografie na stránke internetového obchodu vmall.com prezrádzajú, že novinka dostane natiahnutý displej s malým výrezom na prednú 32 Mpix kameru a trojitý fotoaparát s podporou umelej inteligencie.

Honor 20i

Okrem troch snímačov sa vzadu nachádza aj čítačka odtlačkov a v spodnej stene nechýba 3,5 mm jack ani USB-C konektor. Infraport v hornej stene nevidno. Na výber budú minimálne tri farby.

Viac informácií sme sa zatiaľ nedozvedeli. Uvedenie Honoru 20i je naplánované na 17. apríla. Kompletné špecifikácie vám prinesieme v tradičnom základnom infe.

Zdroj: honor.cn

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188