Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

LG pripravuje Android 9 Pie pre ďalšie modely

· · Diskusia
Na väčšine prémiových modelov minulého roka stále beží staršia verzia operačného systému Android Oreo. Plány LG ukázali, že sa deviatky dočkajú aspoň niektoré z nich.

Na stránke podpory LG si môžeme pozrieť plány aktualizácií pripravovaných na druhý štvrťrok 2019. Aj keď zoznam platí pre Južnú Kóreu, dá sa predpokladať, že sa update postupne rozšíri na ďalšie trhy.

LG V40 ThinQ

Androidu 9 Pie sa dočkajú majitelia LG V30, V30s, V35 ThinQ a V40 ThinQ. Presný dátum nepoznáme, no druhý kvartál končí mesiacom jún, do tej doby sa má aktualizácia sprístupniť.

Doteraz prišiel vo forme updatu Android Pie len na dva minuloročné top modely LG G7 ThinQ a G7 One. Tohtoročné novinky LG V50 a G8 ThinQ ponúkajú deviatku od príchodu na trh.

Kým príde Pie na spomenuté LG, budeme už mať informácie o novej verzii Androidu Q. Konferencia Googlu, na ktorej sa dozvieme všetko dôležité, sa začína 7. mája. Niektoré nové funkcie prenikajú vďaka preview verzii na verejnosť už dnes.

Zdroj: lge.co.kr

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188