Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Oppo Reno sa objavilo v oficiálnom obchode

· · Diskusia
Zatiaľ nepredstavená novinka radu Oppo Reno sa už dá v internetovom obchode výrobcu predobjednať. Prezrádza dizajn a niektoré špecifikácie.

Úplne nový produktový rad, ktorý bude mať premiéru 10. apríla, má byť určený mladým zákazníkom, ktorí majú radi nové trendy za dostupnú cenu. Výrobca sľubuje inovatívny dizajn a štýlový vzhľad.

V oficiálnom internetovom obchode už Oppo spustil predobjednávky. Nenájdeme tam kompletné informácie o hardvérovej výbave, poznáme však už dizajn a niektoré špecifikácie.

Oppo Reno

Už skoršie dohady hovorili o prednej kamere s výklopným systémom a je dosť možné, že sa špekulácie potvrdia.

Na produktovej fotografii zaberá displej celú prednú stranu zariadenia, nevidno tam žiadny výrez ani otvor, ktorý by kameru ukrýval.

Oppo Reno

Výrobca prezradil, že Reno príde v dvoch konfiguráciách, pričom 256 GB úložisko doplní buď 6 GB alebo 8 GB operačná pamäť RAM. Chýbať nebude duálny fotoaparát so 48 Mpix snímačom, rýchle nabíjanie ani NFC pre bezkontaktné platby mobilom. Na webe si môžete pozrieť aj fotografie zhotovené novinkou Reno.

Všetko dôležité sa dozvieme už o pár dní. Uvedenie nového radu, ktorý bude dostupný aj na globálnom trhu, je naplánované na 10. apríla. Cenovke 9999 CNY zobrazenej v obchode sa zatiaľ nedá veriť. Je málo pravdepodobné, že by Oppo za novinku určenú mladým používateľom pýtalo viac než 1300 eur.

Zdroj: opposhop.cn

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188