Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Samsung má pripravovať aj menšiu verziu Galaxy Note 10

· · Diskusia
Výrobca chce podľa kórejských zdrojov nadviazať na menší Galaxy S10e. Bolo by to prvýkrát, kedy by séria Note dostala viac než jeden model. Hovorí sa o 6,4-palcovom displeji a novom dizajne bez fyzických tlačidiel.

Samsung už nejaký čas pripravuje svoj nový top model Galaxy Note 10. Internet sa postupne plní rôznymi únikmi a špekuláciami. Kórejské zdroje najnovšie prišli s tým, že výrobca má údajne pracovať okrem klasickej verzie Note 10 aj na menšej.

Nadviazal by tak na sériu Galaxy S10, ktorá priniesla aj kompaktnejší Galaxy S10e. V prípade základnej verzie Galaxy Note 10 sa hovorí o 6,7-palcovom displeji, menší model by mohol dostať uhlopriečku 6,4''. Podľa kórejského zdroja sa do Európy má dostať iba menšia verzia.

koncept Galaxy Note 10
obr: phonearena.com

Išlo by tak o rovnakú veľkosť displeja, akú priniesol Galaxy Note 9. Zmenšovanie teda zrejme nebude až také rapídne. V tomto modelovom rade však nie je ani logické, keďže Note bol vždy pre tých, ktorí chcú a hlavne využijú väčší displej.

V súvislosti s pripravovanou novinkou sa spomína aj nový dizajn. Očakáva sa displej bez výrezu na štýl série Galaxy S10 s otvorom pre prednú kameru. Portál PhoneArena zhrnul svoje dizajnové očakávania do vlastného konceptu.

Niektoré zdroje hovoria aj o absencii fyzických tlačidiel, ktoré má nahradiť digitálne riešenie. Na oficiálne informácie si však ešte pár mesiacov počkáme. Mnohí očakávajú, že Samsung svoju novinku predstaví koncom augusta rovnako, ako to bolo v prípade Galaxy Note 9.

Zdroj: thebell.co.kr, phonearena.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188