Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

K odolnému CAT S41 dostanete odolný Bluetooth reproduktor Hama

· · Diskusia
Výrobca podporil predaje smartfónu určeného do extrémnych podmienok promo akciou. Ak si v O2 alebo Orangei kúpite tento model, získate k nemu zadarmo bezdrôtový reproduktor Hama.

CAT S41 sa chváli dlhou výdržou na jedno nabitie, za čo vďačí 5000 mAh batérii a menej náročnému hardvéru. Na 5-palcovej obrazovke je použité Full HD rozlíšenie, osemjadrový procesor MediaTek Helio P20 dopĺňa 3 GB operačná pamäť RAM a 32 GB úložisko.

CAT S41

Hlavnou prednosťou tohto androidu je odolná konštrukcia s pogumovaným povrchom. Odolá pádom, nárazom, prachu, vibráciám a nevadí mu ani polhodinový pobyt vo vode hlbokej 1,5 metra. Spĺňa certifikáciu IP68 a MIL SPEC 810G. Kompletné informácie o výbave nájdete v základnom infe.

Rovnako ako u všetkých smartfónov CAT danej kategórie, je CAT S41 zhotovený tak, aby prežil opakované testy odolnosti proti pádu na betón z výšky 1,8 metra, a to z každého smeru. Zvládne aj teplotné šoky od -25°C do 55°C. Spolu s odolným reproduktorom Hama, ktorý znesie tvrdý pád, množstvo prachu či vodu, tak budú tvoriť dvojicu, ktorú len tak ľahko nezničíte.

Hama BT repro

Bluetooth reproduktor Hama disponuje stupňom odolnosti IPX5, vydrží hrať až 6 hodín na jedno nabitie a vďaka kompaktným rozmerom 10 x 6 x 9 cm, a prijateľnej hmotnosti 295 gramov ho môžete zobrať kamkoľvek. Nechýba šikovné pútko na zavesenie. Batériu s 1500 mAh kapacitou dobijete cez microUSB konektor.

CAT S41 spolu s odolným reproduktorom Hama kúpite v internetovom obchode Orangeu a O2. Plná cena zariadenia je v Orangei nastavená na 390 eur, v O2 zaplatíte pri kúpe v hotovosti 410 eur. Pri nákupe k niektorému z paušálov môžete u obidvoch operátorov využiť dotáciu na zariadenie.

V bežných overených obchodoch kúpite aktuálne CAT S41 za približne 373 eur, odolný Hama reproduktor má cenovku okolo 22 eur.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188