Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Samsung série Galaxy S9 kúpite v overenom obchode už za 389 eur

· · Diskusia
Minuloročné top modely Samsungu stále patria medzi výborné smartfóny s kvalitným fotoaparátom. Teraz si môžete Galaxy S9 a S9+ v dvoch pamäťových verziách a niekoľkých farbách kúpit za polovičnú cenu.

V e-shope NAY aj v niektorých jeho predajniach kúpite Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+ za výbornú cenu. V ktorých, to sa dozviete priamo z internetového obchodu. Cez internet si tam môžete produkt rovno aj rezervovať, a prísť vyzdvihnúť neskôr.

Obidva modely spája rovnaký dizajn, čítačka odtlačkov umiestnená na zadnej strane, čipset Exynos 9810, odolnosť voči vode a prachu IP68, bezdrôtové nabíjanie, stereo reproduktory vytvorené v spolupráci s AKG a 12 Mpix fotoaparát s meniteľnou clonou f/1.5 a f/2.4, ktorú využijete pri snímaní v zhoršených svetelných podmienkach. Nechýba nahrávanie spomalených 960 fps videí.

Samsung Galaxy S9

Galaxy S9 dostal 5,8'' natiahnutý QHD+ displej, väčší Galaxy S9+ ponúka 6,2'' uhlopriečku a ponúka aj druhý objektív s dvojnásobnou ohniskovou vzdialenosťou. Skúšobné snímky a videá nájdete v článku Takto fotí Samsung Galaxy S9+.

Samsung Galaxy S9+

Kompletné špecifikácie sa dočítate v základnom infe Samsungu Galaxy S9 a Galaxy S9+. Naše skúsenosti z testovania Galaxy S9+ si môžete prečítať v podrobnej recenzii, menší model má vlastný článok s názvom Samsung Galaxy S9 - opäť na špici.

NAY ponúka Samsung Galaxy S9 a S9+ v 64 GB a 256 GB verzii, na výber máte čierny, fialový a modrý variant. Cena S9 začína na sume 389 eur, za S9+ teraz zaplatíte 489 eur. Záujemca o niektorý z nich by sa mal poponáhľať, počty dostupných smartfónov sa znižujú.

Zdroj: nay.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188