Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Orange Prima Go: rovnaká cena volaní do všetkých sietí a dáta od 1 eura

· · Diskusia
Predplatená karta Šikovná Prima zmizla z ponuky operátora, nahradil ju nový produkt Prima Go. Ponúka rovnaké ceny za hovory do všetkých sietí a dátové balíky od jedného eura.

Základná cena za minútu hovoru do všetkých sietí v SR a EÚ je 0,10 eur / minútu. Za 100-minútový balík s platnosťou 30 dní zaplatíte 5 eur.

Cena jednej SMS alebo MMS správy do SR, EÚ, USA a Kanady je stanovená na 0,06 eur. Aj tu existuje doplnkový balík. Vybrať si môžete 100 správ za 1 euro alebo nekonečné správy za 2 eurá.

Pri dátach máte na výber z balíkov s rôznym objemom dát. V najlacnejšom za 1 euro máte len 200 MB, čo vám stačí na občasnú kontrolu e-mailov, aktualizáciu počasia a iné dátovo nenáročné úlohy.

Prima Go

Pokiaľ chcete byť častejšie na internete, posielať fotky na sociálne siete a podobne, vhodnejší bude 1 GB balík za 4 eurá. Keď si priplatíte ďalšie 2 eurá, získate dvojnásobok dát, teda 2 GB za 6 eur. Pre tých náročnejších tu je 4 GB balík za 10 eur na 30 dní. Pri všetkých balíkoch si môžete aktivovať automatické navyšovanie dát.

Pri kúpe zariadenia z ponuky Orangeu získate dátový bonus až 24 GB na dva roky. Na výber sú však iba tri smartfóny pre nenáročných:

- Orange Rise 54 za 80 eur, 500 MB dát na mesiac
- Huawei Y6 2019 za 169 eur, 1 GB dát na mesiac
- LG K11 Black a Gold za 135 eur, 2 GB dát na mesiac
Sony Xperia L3 za 199 eur, 2 GB dát na mesiac

Predplatenka Prima Go je bez viazanosti a zákazníci majú k dispozícii 4G sieť Orangeu. Pri prvých šiestich dobitiach získate navyše extra kredit 5 eur, ktorý ale platí maximálne po dobu 6 mesiacov od registrácie karty. S Prima Go sa môžete stať členom skupiny Navzájom zadarmo a volať si či SMS-kovať s blízkymi zadarmo. Kartu kúpite za 3 eurá s úvodným 6-eurovým kreditom.

Na nový profil môžete prejsť aj zo staršieho produktu Šikovná Prima. Stačí poslať SMS v tvare "PRIMA GO" na číslo 444. Pri prenose čísla zo siete konkurencie získate navyše bonusový kredit 3 eurá.

Za čitateľský tip ďakujeme Denisovi.

Zdroj: orange.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188