Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Samsung uviedol originálne príslušenstvo pre sériu Galaxy S10

· · Diskusia
Každoročne Samsung krátko po štarte predaja novej série Galaxy S uvádza aj bohatú ponuku orignálneho príslušenstva. Tento rok pribudli novinky: zadný kryt LED Cover, kožené puzdro Leather Cover či power banka s bezdrôtovým nabíjaním.

Trojicu noviniek sme vám predstavili v samostatných článkoch, kde nájdete kompletné špecifikácie aj živé fotografie. Pre tých najnáročnejších, ktorí túžia po trojitom zadnom fotoaparáte a čítačke odtlačkov v displeji, sú k dispozícii Galaxy S10 a Galaxy S10+. Kto uprednostní rovný displej, kompaktné rozmery a nižšiu cenovku, pre toho tu je Galaxy S10e.

Samsung Galaxy S10e

Príslušenstvo určené pre tohtoročnú trojicu smartfónov zahŕňa tradičné zadné kryty z rôznych materiálov, flipové puzdrá, odolný ochranný kryt s integrovaným stojanom aj duálnu bezdrôtovú nabíjaciu podložku.

Zadný kryt LED Cover
Novinkou medzi štýlovým príslušenstvom je zadný kryt LED Cover, ktorý ponúka svetelné efekty a prispôsobiteľné ikony na zadnej strane telefónu. Ide o úplne nový typ. K dispozícii je v čiernej a bielej farbe za odporúčanú cenu 54,90 eur.

LED Cover

Kožené puzdro Leather Cover
Druhou novinkou je luxusne spracované kožené puzdro, ktoré je vyrobené z teľacej kože a doplnené kovovými tlačidlami. K dispozícii je v siedmich farbách - čiernej, bielej, šedej, zelenej, žltej, námorníckej modrej a červenej. Súčasťou je aj praktické vnútorné vrecko na kartu. Odporúčaná cena je 49,90 eur.

Leather Cover

Priehľadné flipové puzdro Clear View Cover
Praktické priehľadné flipové puzdro umožňuje prezerať si oznámenia a ovládať hudbu bez toho, aby ste ho otvárali. Na výber máte z čiernej, bielej, zelenej a žltej farby. Odporúčaná cena je 54,90 eur.

Clear View Cover

Flipové puzdro LED View Cover
Otváracie puzdro sa rozsvieti vami zvolenými LED ikonami a upozorní na dôležité notifikácie. Jeho súčasťou je aj vrecko na kartu, ktoré sa nachádza vnútri. vyberať môžete medzi čiernou, bielou a pre S10 a S10+ aj zelenou farbou. Odporúčaná cena je 64,90 eur.

LED View Cover

Ochranný zadný kryt Protective Standing Cover
Odolný zadný kryt chráni telefón pred nárazmi alebo pádmi, a zároveň vďaka integrovanému stojanu môžete nastaviť displej do dvoch rôznych uhlov. Kryt je certifikovaný vojenským štandardom MIL-STD-810G, takže zvládne aj drsnejšie zaobchádzanie. Pre Galaxy S10e je k dispozícii v modrej a bielej farbe, pre Galaxy S10 a S10+ v čiernom alebo striebornom vyhotovení. Odporúčaná cena je 34,90 eur.

Protective Standing Cover

Silikónový kryt Silicone Cover
Silikónový kryt telefón nielen ochráni, ale bude sa v ruke lepšie držať. Puzdro je dostupné v niekoľkých pastelových farbách – čiernej, bielej, modrej, žltej, neónovo ružovej, zelenej a námorníckej modrej. Odporúčaná cena je 29,90 eur.

Silicone Cover

Jednoduché puzdro Clear Cover
Ak chcete zachovať pôvodný dizajn vášho telefónu, siahnite po jednoduchom priehľadnom puzdre. Nechá vyniknúť pôvodné farebné prevedenie zariadenia a zároveň zabezpečí istejšie držanie v ruke. K dispozícii je pre modely Galaxy S10 a S10+ za odporúčanú cenu 19,90 eur.

Clear Cover

Duálna bezdrôtová nabíjacia podložka
Ak máte okrem jedného z modelov Galaxy S10 aj smart hodinky Galaxy Watch / Active, môžete ich nabíjať spoločne. Duálna bezdrôtová nabíjacia podložka totiž bezdrôtovo dobije telefón spolu s hodinkami.

Samsung nabíjacia podložka

Využíva k tomu rýchlu technológiu Fast Wireless Charging 2.0. Navyše je kompatibilná so širokou škálou zariadení, ktoré podporujú bezdrôtové nabíjanie. V predaji je v čiernej a bielej farbe za odporúčanú cenu 99,90 eur.

Power banka s bezdrôtovým nabíjaním
Ak ste často na cestách, určite oceníte štýlové bezdrôtové dobíjanie kdekoľvek budete. Súčasne môžete pomocou kábla nabíjať aj druhé zariadenie. Vďaka technológii Fast Wireless Charging a kapacite 10 000 mAh nabijete svoje zariadenie rýchlo a pohodlne. K dispozícii je v striebornej a ružovej farbe za odporúčanú cenu 49,90 eur.

Samsung power banka

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188