Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Na jeden záber: Honor 10 Lite

· · Diskusia
Tento dual SIM android ničím výrazným neprekvapí, napriek tomu si môže nájsť dostatok fanúšikov, ktorí ocenia pekný dizajn, moderný displej s malým výrezom a slušnú výdrž na jedno nabitie.

Kolega Matej, ktorý tento cenovo dostupný android testoval, v recenzii pochválil solídnu konštrukciu v zaujímavom farebnom prevedení, iba minimálny výrez v natiahnutim 6,2-palcovom displeji aj prítomnosť odomykania telefónu tvárou. Nechýba ani čítačka odtlačkov umiestnená vzadu.

Honor 10 Lite

Najväčším prekvapením zrejme bola slídna dvojdňová výdrž na jedno nabitie bez nejakých obmedzovaní, ktoré by ste možno od 3400 mAh batérie nečakali. Vďačí za to prísnej energetickej politike systému, ktorá ale mala za následok príliš agresívne vypínanie aplikácií bežiacich na pozadí.

Medzi kľúčové špecifikácie Honoru 10 Lite patrí čipset Kirin 710, 3 GB operačná pamäť RAM, 64 GB úložisko s hybridným slotom na microSD kartu a duálny 13 Mpix fotoaparát. Skúšobné snímky a videá hľadajte v článku Takto fotí Honor 10 Lite, kompletné informácie o výbave sa dočítate základnom infe.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188