Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Meizu Zero bez tlačidiel a portov neuspelo

· · Diskusia
O šesťpalcový android bez jediného hardvérového tlačidla, slotov alebo portov nebol dostatočný záujem a na začatie výroby sa nepodarilo vyzbierať dostatok finančných prostriedkov.

Koncom januára tohto roka ukázalo čínske Meizu svoj prvý smartfón, ktorý sa zbavil všetkých fyzických tlačidiel, slotov a portov. Konštrukcia je vyrobená z jedného kusu keramiky.

Vypínač a tlačidlá ovládania hlasitosti nahradili kapacitné senzory, čítačka odtlačkov je integrovaná do 6'' Full HD+ displeja a batéria sa nabíja len bezdrôtovo.

Meizu Zero

Cez crowdfundingový server Indiegogo si mohli záujemcovia netradičný mobil predobjednať, no aby sa spustila komerčná výroba, cieľ bol stanovený na vyzbieranie 100-tisíc USD. Projekt však neoslovil dostatočný počet zákazníkov a skončil neúspechom. Podarilo sa získať iba 45 % z cieľovej sumy.

Za nízkym záujmom mohla byť aj vysoká cenovka. Za Meizu Zero pýtal výrobca 1299 USD. Keďže sa projekt zatiaľ nebude realizovať, Meizu záujemcom, ktorí už poslali peniaze, financie vráti.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188