Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

OnePlus 7 má dostať výsuvnú selfie kameru a trojitý fotoaparát

· · Diskusia
Najnovšie uniknuté informácie hovoria o displeji s minimálnym rámom bez výrezu a výsuvnej prednej kamere. Vzadu sa očakáva trojitý fotoaparát a nebude chýbať ani výkonný hardvér. Bezdrôtového nabíjania sa zrejme stále nedočkáme.

Firma OnePlus už nejaký čas pracuje na novom smartfóne. Ako už býva zvykom, na internete sa objavujú rôzne úniky a dohady. Najnovší render hovorí, že OnePlus 7 nebude mať výrez ako 6T, ale predná kamera má byť výsuvná.

Rovnaké riešenie predstavil minulý rok napríklad Vivo Nex S. V prípade OnePlus 7 má ísť o jednu prednú kameru, pri ktorej nie sú viditeľné žiadne ďalšie senzory.

OnePlus7 rendery
obr: pricebaba.com

Na zadnú stranu má pribudnúť tretí fotoaparát. Očakáva sa, že by malo ísť o širokouhlý snímač. Z výbavy sa spomína výkonný čipset Snapdragon 855, 8 GB RAM, samozrejmosťou bude USB-C. Stereo reproduktorov sa zrejme nedočkáme a výrobca sa údajne neplánuje vrátiť ani ku konektoru s 3,5 mm jackom.

Chýbať má aj bezdrôtové nabíjanie. Vedenie firmy sa malo na MWC vyjadriť, že aktuálny štandard funkcie považuje za pomalý a oveľa efektívnejšie je pre nich rýchle nabíjanie pomocou kábla. OnePlus sa vraj bezdrôtového nabíjania nedočká skôr, než bude rovnako rýchle ako káblové.

Zdroj: 9to5google.com, pricebaba.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188