Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Samsung Galaxy Watch Active (základné info)

· · Diskusia
Športová verzia inteligentných hodiniek Galaxy Watch s 1,1'' AMOLED displejom, certifikáciou odolnosti IP68, 5 ATM aj MIL-STD-810G, snímačom tepu srdca, OS Tizen, 4 GB pamäťou a 230 mAh batériou.

Základné parametre:

OS: Tizen 4.0
chipset: Exynos 9110
procesor: dvojjadrový 1,15 GHz

rozmery: 40 x 40 x 10,5 mm
hmotnosť: 25 gramov
displej: 1,1'' (28 mm), AMOLED, 360 x 360 b., (kruh s priemerom 360 px a zobrazením 101 736 px), Gorilla Glass 3
pamäť: 4 GB + 768 MB RAM
globálny prenos dát: nie
lokálny prenos dát: Bluetooth 4.2, Wi-Fi, NFC
ostatné: GPS, Glonass, zvýšená odolnosť voči vode, (IP68, 5 ATM, MIL-STD-810G), akcelerometer, gyroskop, barometer, snímač tepu srdca, svetelný senzor
batéria: 230 mAh, bezdrôtové nabíjanie, výmena v servise

Neobsahuje/nepodporuje: mobilné dáta, fotoaparát, pamäťové karty

Pravdepodobná cena a dostupnosť: 249 eur / marec 2019

Recenzia: Samsung Galaxy Watch Active - okrúhly konkurent Apple Watch (18. 4. 2019)

Samsung Galaxy Watch Active

Na smartfónoch a tabletoch môžete všetky obrázky v článku priblížiť pomocou dvoch prstov. Na počítači môžete obrázok klikom presunúť do popredia a šípkami na klávesnici preskočiť na ďalší.

Okrem noviniek série Galaxy S10 uviedol Samsung nové nositeľné príslušenstvo. Inteligentné hodinky Galaxy Watch Active majú minimalistický dizajn, sú tenšie a ľahšie než elegantné Galaxy Watch, ktoré prišli pred pol rokom. Dostupné sú len v jednej 40 mm veľkosti s 20 mm remienkom, majú slabšiu batériu a nepodporujú eSIM. Zvyšné parametre sú rovnaké. Poteší nižšia cenovka než väčších Galaxy Watch.

Samsung Galaxy Watch Active

Galaxy Watch Active dostali 1,1-palcový AMOLED displej s rozlíšením 360 x 360 pixelov, dvojjadrový procesor Exynos 9110, 4 GB vnútorné úložisko a 768 MB operačnú pamäť RAM. V hodinkách beží vlastný operačný systém Tizen vo verzii 4.0. Vďaka bezproblémovej integrácii do ekosystému zariadení Galaxy umožňujú prepojenie s ďalšími zariadeniami.

Samsung Galaxy Watch Active

Zvládnu aj menej šetrné zaobchádzanie a neboja sa vody. Spĺňajú certifikáciu IP68, 5 ATM, taže s nimi môžete aj plávať. Odolnosť pri páde by mal zaistiť vojenský štandard MIL-STD-810G. Displej chráni Gorilla Glass tretej generácie. Batéria dostala 230 mAh kapacitu a nabijete ju bezdrôtovo.

Samsung Galaxy Watch Active

Novinka umožňuje sledovanie krvného tlaku priamo na zápästí. Stačí do hodiniek stiahnuť výskumnú aplikáciu My BP Lab vyvinutú v spolupráci s Kalifornskou univerzitou v San Franciscu (UCSF), ktorá bude každý deň sledovať váš krvný tlak a fyzické zdravie. Pomocou nástroja Stress Tracker dokážete lepšie zvládať stres. Priamo z protistresového widgetu môžete začať s dychovými cvičeniami, ktoré vám vrátia potrebnú rovnováhu.

Samsung Galaxy Watch Active

Hodinky Galaxy Watch Active vás sledujú a automaticky detegujú, či bežíte, idete na bicykli, veslujete, používate eliptický trenažér alebo robíte dynamický tréning. Manuálne si môžete vybrať sledovanie viac než 39 aktivít, nastaviť denné ciele a sledovať svoj pokrok.

Samsung Galaxy Watch Active

Ponúkajú tréning v reálnom čase, sledovanie aktivít vo vnútri aj vonku a obsahujú obľúbené aplikácie tretích strán – vrátane aplikácií Under Armour, Spotify a Strava. Prostredníctvom asistenta Bixby, ktorý vám umožní volať alebo posielať správy, môžete ovládať Galaxy Watch Active hlasom bez toho, aby ste museli vziať telefón do ruky. Hodinky sú kompatibilné s platformami Android a iOS.

Na Slovensku sa začnú predávať koncom marca za odporúčanú cenu 249 eur. Na výber bude čierna, strieborná, zelená a ružovo-zlatá verzia.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188